Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresteki en sağLam MageLer kim ?

Xxxxx

Öne çıkan mesajlar

said:
HasMez, 07 Kasım 2005 02:08 tarihinde demiş ki:
göstermelik 3-5 kişi banlıyolar gerisi traş. adam gibi temizlenmedi hiç ares. zaten upg.den sonra itemın id degişiyo ne dupelugu kalıyo ne bişeyi kalıyo. geçti artık. adam gibi temizleyemezler hiçbir zaman.
benim etrafımda tanıdığım bütün duperlar banlandı asıl charlar ve dupe yapılan charla birlikte sadece 2~3 warrior kaldıydı onlar nasıl kaldı onu da bilmiom[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / TryAgain
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Premium'u bu kadar kolay satabildikleri sürece sudan sebeplerden zaten banlayacaklar. 150 gold barlı satış charım çok para transfer ettim diye trade block yedi ve halen blocklu premium alman lazım demişti _bifF_ bayadır bulamıyorum adamı.

valla arkadaşlar charınızı banlasalar. deseler 300 dolar öde açalım. öderiz sanırım çoğumuz.... en pahalı oyun KO galiba...

dimi Onur, Bilinç, yada diğer arkadaşlar? premiumu zorla soktular hepimize.[signature][hline]Server: Ares
Race: El Morad
Class: Mage
Level: 61
NP: 51k+
Items: Elixir +8, Glass Belt, Elemental Pendant, RoM, RoL, 2x Mage Earring, Full Complete Armor +7/12hp, DD 25 Crystal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rambo___, 07 Kasım 2005 02:12 tarihinde demiş ki:
Premium'u bu kadar kolay satabildikleri sürece sudan sebeplerden zaten banlayacaklar. 150 gold barlı satış charım çok para transfer ettim diye trade block yedi ve halen blocklu premium alman lazım demişti _bifF_ bayadır bulamıyorum adamı.

valla arkadaşlar charınızı banlasalar. deseler 300 dolar öde açalım. öderiz sanırım çoğumuz.... en pahalı oyun KO galiba...

dimi Onur, Bilinç, yada diğer arkadaşlar? premiumu zorla soktular hepimize.
premium da almak istemeyen almaz mesela ben hiç almadım çünkü her zmn bişiler eksikti serverda[signature][hline]Lvl:62 / 61
Sosyal ağlarda paylaş

100% garanti veremiyorum doğruluğu hakkında ama

tek ID ye sahip olup, hangi unique itemlar ile upgrade edildiği gözüküyor...

diyelim ki

Iron nex 100
Iron nex 101 ------> Iron nex 105
Iron nex 100

İncelediklerinde 2 adet aynı ID ye sahip Itemdan upgrade edildiği gözüküyor. Dolayısıyla siliniyor...[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

İşim olmaz premiumla... Lvlimi premiumsuz kastım ben. Bir kere bir arkadaş en dandiğinden aldı 9 dolarlık olandan. O dönemde de lvl kasmadım %5 falan kastım. Eskiden premium mu vardı canım? Ben lvl 62 iken çıktı o nane. Zaten alışmışım ben expiye.. Şimdi yeni yetme arkadaşlar premium yok lvl kasmam, premiumsuz imkansız falan diyorlar. Alakası bile yok canım Biraz etkiliyor ama kastıktan sonra pre olmuş olmamış farketmez.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?
Sosyal ağlarda paylaş

sen hiç hata yapmamışsın demekki. yada hile..
trade block yedim asıl charımdan sell charıma 15 gold bar geçirdiğim için. daha öncede Mute yemiştim GM ye pm atıp bikaç kişi şikayet ettim sinirlendi.. dupeden falan banlananların hepsi geldi valla premiumla.

said:
Marl0_on, 07 Kasım 2005 02:14 tarihinde demiş ki:
said:
rambo___, 07 Kasım 2005 02:12 tarihinde demiş ki:

dimi Onur, Bilinç, yada diğer arkadaşlar? premiumu zorla soktular hepimize.
premium da almak istemeyen almaz mesela ben hiç almadım çünkü her zmn bişiler eksikti serverda
[signature][hline]Server: Ares
Items: Elixir +8, Glass Belt, Elemental Pendant, RoM, RoL, 2x Mage Earring, Full Complete Armor +7/12hp, DD 25 Crystal
Sosyal ağlarda paylaş

premiumun tek iyi yanı exp kastıgın dönemlerde ölünce expinin %50 sinin gitmemesi , yoksa dediğin gibi level kasmaya niyetlenmiş adam olduktan sonra 300 milyonuda kasar 500milyonuda.....[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Ben level kasmaktan bahsetmiyorum. Banlananların hepsi premiumla açıldı diyorum. zorla aldırıyolar diye. level atlamak değil olay.[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

zaten onu sana demedim bilince yazmıştım araya yazı yazmışın alıntı olsun istemedim gereksiz yer kaplıyo forumda[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 07 Kasım 2005 02:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza öyle olmuyo işte. itemın ilk halini trace edip bulabiliyolar ancak. upg.den sonra degişiyor idsi. en azından tecrübeme dayanarak (dupe yapmadım) öyle oldugunu söyleyebilirim. he bide stackable itemlarda tek id görünüyomuş sanırım oda başka bi detay.

said:
bilinc, 07 Kasım 2005 02:19 tarihinde demiş ki:
Biraz etkiliyor ama kastıktan sonra pre olmuş olmamış farketmez.

3/1 etkiliyo be hocam insaf. tamam öbür türlüde kasılırda %30da az buz bişey diil.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

arestides kadar kötüsünü görmedim hiç. beni mute layan da oydu. bide ark vardı bizim Bartholomeos. Gm yazdı item için pm atarsanız banlıcam diye buda gitmiş ITEM PLZ diye arestidese pm atmış çat MUTE. sonra bana dedi konuş sen bi sor diye sordum banada MUTE.[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rambo___, 07 Kasım 2005 02:26 tarihinde demiş ki:
arestides kadar kötüsünü görmedim hiç. beni mute layan da oydu. bide ark vardı bizim Bartholomeos. Gm yazdı item için pm atarsanız banlıcam diye buda gitmiş ITEM PLZ diye arestidese pm atmış çat MUTE. sonra bana dedi konuş sen bi sor diye sordum banada MUTE.
o arklarına çalışan bi adamdı ondan yalan oldu zati... bi de biff için arestides dediler falla hiç sanmıorum ama=[signature][hline]Lvl:62 / 61
Sosyal ağlarda paylaş

söyleyemem Murtaza kusra bakma. Ama benim klanıma çok KS yapardınız TNT deyken siz. Ben KE ye 2 saat falan girmişimdir toplam 5 aydır sadece arkları izliyorum hiç oynamadım. Hatırlamazsınız bile boşver.[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

arestidesın muteuna kurban. diger yaptıklarının yanında hiçbişey yani mute.

[signature][hline]Nick: Kalgeldi
Server: Diez
Np:4x k
Items: dual rol +3 , in +3 , wp+2 , pp +3, elf bet +2, dual re +3 , dual shard +8 , +9/19 dex plate set

[Bu mesaj HasMez tarafından 07 Kasım 2005 02:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bilemedin. Önce Saintz sonra Noname'deydim ben. bu itemlerde o zamandan kalma. neyse tahmin edersiniz heralde.. mage.. hadi hadi :P[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bu isim konusunda böyle davrananlara hep antipati duymuşumdur nedense. Karar senin kararın, istersen söyle istemezsen söyleme.

"TnT deyken KS yapardık?" Şimdi düşünüyorum Level spot u için KS yapıcak olsak, harpy e zaten gidemiyoduk, genelde Apos da kasardık. Boss lara KS yapıyosun diceksen de "Bosslarda KS diye bi durum olmaz" bunu bilmen gerekir...[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsız olan kusuruma bakmasın da. belçikada yaşadığım için benim türk olduğumu çok az kişi biliyodu zaten. bilincle, earwen le informer, burial, boromir, 2pacshakur le muhabbetim olmuştu.[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...