Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cicili Bicli Oyun İsterik

Sabrina

Öne çıkan mesajlar

said:
McFrenzy, 08 Kasım 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
said:
senko, 05 Kasım 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
ehe eşek kadar oldum hala silent hili tek başıma oynayamıyorum. :)

eheh sen gene iyimişin ben daha cdsini alıp oynamaya cesaret edemiyom :)

Geçen 1. oyunu oynadım yeğenin evinde (sadece PS1 vardı ve hiç işimiz yoktu :D) Hala tırstırıryor :D

Sims 2 ek paketlerle süper oldu yaa. Üniversite paketini kurduktan sorna sürekli onu oynar oldum. Bütün müzik aletlerini kurup grup olarak müzik yapmak kadar zevklisi yok :D (Bütün adamların Creative en tepede ama sınıfta kaldılar :P)[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

sims bana çoook mantıksız geliyor. Normalde senin tv / pc başında 3 saat geçirmeye vaktin oluyor. Ama simste duş alıp işeyene kadar gece olmuş oluyor ve gidip yatıyosun. hele bi kaç kişiyle oynuyosanz ki peeh[signature][hline]-Küçük Hüsamettindim ben bir aralar
-Yemin et
-Wtf?
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda gerçekçilik aramayalım PLS! Oyunlar gerçek olamayanlar için yapılır genellikle. Saatlerce duş alsaydı adam, ne anlamı kalırdı Sims'in? Çocukluktan başlayıp çocuk yapana kadar 20-25 sene bekliyosun bilgisayar başında :hmm:

Sims 2 iyidir; özellikle gün içinde hayal kurup da "acaba nası olurdu laa!?" dediinizde geçersiniz oyunun başına; başlarsınız çatır çutur yapmaya. Birebirdir Sims 2. Hatta CD'si bozuk olmasa bi sürü hayalimi "gerçekleştiricem" ama...[signature][hline]bareme, 30 Ekim 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Bu kesin Kominist a.q heryerde karşıma çıkıyor Turkiye ve müsliman karşıtı sloganlarla Ulan sana kayacam.. az kaldıı
Sosyal ağlarda paylaş

ben ev yapmayı çok seviyorum simslerde döşemeyi mobilyaları koymayı vs..
iç mimar mı olsam ne :)[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

:D ben de iç/dış mimarlığa merak sardıydım. Hatta güzel sanatlar fakültesine girmek için çizim kursuna başlayan bi arkadaşım da iç mimar olmak istediğini söyleyince "Sims var mı abi kuram oynayam sdfsdfs" demişti.[signature][hline]bareme, 30 Ekim 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Bu kesin Kominist a.q heryerde karşıma çıkıyor Turkiye ve müsliman karşıtı sloganlarla Ulan sana kayacam.. az kaldıı
Sosyal ağlarda paylaş

Monkey Island diyen arkadaşa teşkürlerimi sunuyorum :)

Monkey Island 3 oldukça cicili bicili felaket eğlenceli esprileriyle yerlerde süründüren müthiş bir oyundur :D mi 4 3d'ye geçtiinden pek sarmadı:) guybrushun suratı oduna benziyodu :)[signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Monk of Bodom (Mo/W)
Elessar Kabraxis (R/N)
Abuzer The Kadayif (PvP IWAY W/R)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xenocide, 09 Kasım 2005 20:56 tarihinde demiş ki:
Monkey Island diyen arkadaşa teşkürlerimi sunuyorum :)

Monkey Island 3 oldukça cicili bicili felaket eğlenceli esprileriyle yerlerde süründüren müthiş bir oyundur :D mi 4 3d'ye geçtiinden pek sarmadı:) guybrushun suratı oduna benziyodu :)

olsun o da komikti :)[signature][hline]Oynak Online
İnternetin En Oynah Sitesi... Coming soon
PrudenT a.k.a Sorrowful
Sosyal ağlarda paylaş

MI3 kesinlikle zararlı. Özellikle kalp hastası olan ve komediye duyarlı insanlar oynamasın.
Özellikle Puerto Pollo son derece ölümcül. Meydandaki restoranta yanına tavuk kılıında girdiğimizdeki konuşmalar, bi de yine aynı restorantın megafonuna konuşunca çıkan sesler gerçekten ölümcül.
MI4'te bu etkiyi yaratamadılar sanırım. MI3'te 3 boyut özelliği eklenmişti, tıklayınca "Dalga mı geçiyon lamn?" tarzı konuşuyodu. MI4'te de network özelliği eklenmiş. Acaba MI5'te :hmm:...[signature][hline]bareme, 30 Ekim 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...