Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzleyen var mı acaba, dünyanın en kötü filmi...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Evet ben dünyanın en kötü filmi dünyayı kurtaran adam zannediyordum ama sanırım yanılmışım, dünyanın en kötü filmi "Freddy got fingered" isimli Tom Green'in filmiymiş. Sanırım filmi bu ödülü kazanmak için çekmiş ehe. Tom Green'in oynadığı ve dünyanın en kötü filmi seçilen bu filmi acaip merak ediyorum izleyen var mı yada DVD'si falan olan?[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

merak ettim ben de

said:
BonePART, 30 July 2003 00:34 tarihinde demiş ki:

bu arada dunyanın en kotufilmi diye bişi olmaz
[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa

oluo arkadaşım dünyanın en kötü filmi sıralaması resmi olarak var,
sıralamada dünyayı kurtaran adam en kötü 2. film olarak duruo duyurulur.[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 30 July 2003 00:48 tarihinde demiş ki:
Merak ettim ya nerde bulunur bu film bilen varsa bir alayım adam bir de en kötü film seçilince kokteyl mi ne vermiş öyle şeyler duydum bu arad waterworld tam bi katliamdı kevin costner oyunculuğa son noktayı koydu o filmde LoL.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555

Aliço koktyel deeğil award açıklandı adam çıktı tv show a ben award duzenlenmesini istiyorum dedi ve zorunlu olarak gurur meselesi gibi yaptılar gitti aldı manyak.[hline]still I try to reach and touch what hurts me.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de izledim o filmi harbici bi iğrençlik abidesi yane daha ne diim size.hem bak düka da dünyanın en kötü ikinci filmi bu da bir gerçek.ama bence düka 1 olmalıyıdı öyle bi film olamaz etli butlu iskeletler,japon uzaylı,star wars'tan öalınma görüntüler,iğrenç bir kurgu ve hikaye şööle ki 1000 yıl önce dünya parçalanıo dünyayı parçalayan kişi sihirbaz ve sihirbaz da 1000 yaşında hmmm bebe iken bile neler yapmış hll olsun kapıcı sihirbazımız.
hiç deilse o 1. filmde birazcık olsun kurgu vardı hatta bir uçma efekti fln da vardı.
şimdi onu bunu geçin de Badi nedir bana onu açıklayın? :)
Sosyal ağlarda paylaş

blade 2 çok baydı beni geçen gün
biraz izleyip kapadık[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 01 August 2003 03:10 tarihinde demiş ki:
baron bilmemnenin( ismi cok garip yazamam yani ehe ) maceraları diye bi film vardı siz asıl onu izleyin :) tabi bulabilirseniz

"Adventures of Baron Muchausen" ise eğer o filmin yönetmeni Terry Gilliam yani 12 Maymun, Brazil vs gibi filmleri yapan bi adam ama o film Almanların bir çocuk masalından alındığı için biraz dandil geliyor.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...