Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Komik Çocukluk Anıları

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

bi keresinde çitosmu ne yemiştim...sonra dayımlara gitmiştik ama çitosum bitmemişti...neyse bahçede yiyorum dayımların evi en alt kat..işte yan bahçede çocuklar var artistlik mi ne yaptılar..oldum olası dayanamam...neyse ben sakinim bunlar laf atıp gülüyolar..çitos bitince içine kocaman çakıl taşları doldurmuştum paketin...sonra bunu çocuklardan en kıl olduğumun kafasına gelicek şekilde fırlatmıştım...çitos poşeti havada açılmasına rağmen çocuğun alnına feci oturmuştu :D ve etrafa saçılan çakıllarda diğer elemanlara gelmişti...yaklaşık bi 20 dk sonra ben eve kaçmış olmanın verdiği huzurla otururken kapı çalmış çocuğun annesi ve çocuk gelmişt..çocuğun alın yanaklar vs. komple morarıp şişmişti..dayım zor zaptetti elemanları..sonra feci kızmasına rağmen bişi yapmamıştı bana :D
Sosyal ağlarda paylaş

en fazla 4 yaşındayım bakırköy sinir hastalıkları hastanesinin yakınında oturuyoruz dikilitaşta,bizde bi kargünü gitmişiz oraya bizim aile kar topu oynuyolar bilenler bilir bahçesinde bi havuz vardır bende işte kenarında kaydırak yapmışım kayıyorum :) birden suyun içine bi kaydım pat diye düştüm suya daha 4 yaşındayız yüzmede bilmiyorum babamda atlamak zorunda kaldı suya :) o karda sonra hemen taksi tutup eve gittik off unutamıorum o günü
Sosyal ağlarda paylaş

Orta birdeydim beni bi kızla tanıştırdılar
neyse mrblaşma falan kızla yanyana yürüyoruz tanışmamızın 5.dakikası falan benim cümle şu:
Ya sen çok tatlısın benimle çıkar mısın ?
kızda evet demişti.=)
Ogün akşama kadar yürüdük parkta o günden sonra bi daha hiç görmedim o kızı.ne o aradı ne ben aradım ...=)[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...
Sosyal ağlarda paylaş

anaokulundayken kuzenimle eve gidiyorduk ikimizinde cok feci kakasi gelmişti o yürürken ben birakiyorm demişti sen birak bende birakacam demiştim onun paçalarindan damlamaya baslayinca bende birakmiştim..damlata damlata yürüdük.sonra eve gelince annemden feci azar işitmiştim[signature][hline]infinite skills create miracles.
Sosyal ağlarda paylaş

bedne bole anem le yolda yururken oyuncak filan gorunce hemen almasini isterdim annem de olmaz filan derdi sora ben ozurlu taklıdı yapip annemi rezil ederdim bole agzimdam salyalar filan akıtırdım .

bide orta okulda bişi geldi basima ; bole ders den cıktım tuvalete geldimim bi kapı aralık daldım içieri kapıyı kıtledim elimi fermuara uzattim bi baktim bi tane abi tuvaşetini yapiyo dedi baan ne işin var buırda bende aa senın ne işin var filan demiştim ama acaip utanc vericiydi nasil gormedim koskoca adami hala hayret ediyom

bide kuzenımın yaptigi bişi yi anlatcam ; bu tum oyuncaklarını arka ewin damına atmiş gizlice . sora halam arka balkona bi cıkmıs damda tum mahallenın cocukları oyuncak topluyo .
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=+15]çok iyi hatırlıorum teyzemler bizim eve gelmiş tv dede dansöz var oynuyo filan benimde üstümde eşofman vardı daha okula başlamamıştım 4ya da 5 yaşındaydım dansöz oynuyo bi baktım eşofmanımda bişey büyüyo :) tabi neden öyle olduğunu anlamadım kuzenim ne o lan noluyo bu yaşta diyip pis pis sırıtıyo herkes bana baktı kuzende en fazla 9 10 yaşında :) ben hemen utanıp odama kaçmıştım :) hey allahım ya hatırlayıp hatırlayıp güleriz.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

5*anaokuluna giden velet.

4 erkek + erkek fatma. mahallede arabalarin altina pusular kurulur, kediler yakalanir bi ugras, bendeniz akilli da kediyi tuttugum gibi hoop eve.. yikamaya.. =)

butun kedileri neredeyse yikamisim mahalledeki.. ama allahtan olen, kalan, usuten olmamis.-saniorm ki..-
su an 2 kedim var, dusman basina kedi yikama olayi diyorum. ne cesaret.

birde 2civciv sisirme olayim var.. kovada civcivleri yuzdurmusum. sonasi malum eheh.
tamamen iyi niyet tamaamen..[signature][hline]- psidø -
Sosyal ağlarda paylaş

6-7 yaşlarındayken, masada önüme konulan bol ketçaplı makarnayı yemekteyken dışarıdan gelen gümbürtüyle birlikte ben de dahil herkes pencereye koştu. Annemler gürültünün sokakta top oynayan çocukların dükkan tabelasını ve camlarını indirdiğini anladıkları sırada ben ağzımı, yanında durduğum perdeye silmekle meşguldüm :S

Tabi niye böyle bişe yaptığımı bilmiyodum, tek bildiğim şey ağzımı sildiğim tarafın, perdenin iç tarafında kalmadığı ve ketçap lekesinin kabak gibi gözüktüğüydü. Herkes sofraya geri döndükten sonra, 2 dakika durdum perdenin önünde. Annem "noldu, ne saklıyosun?" diyerek yanıma gelince...

E malum, kıpkırmızı ketçap lekesiyle karşılaştı. Tabakta yarım kalan makarna yerine tokat yemiştim :'([signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

Küçükken elektroniğe fazla meraklıydım. Herşeyi söküp, dağıtıp tekrar toplama merakım vardı.
Günde en az 2 kere çarpılırdım.
İlk başlarda bizimkilere "çarpıldım" diyince panik oluyorlardı, ilerleyen zamanlarda "çarpıldım" diyince fifilemez olmuşlardı.

Bide evde ne kadar kaset varsa hepsini leğene koyup yıkamıştım. Hepsi çöpe.

Karşı komşumuzun kızı vardı, uyuz oluyodum merdivenden itmiştim kolu kırılmıştı, bende gülmüştüm, sonra zorla ağlatmışlardı. 6-8 yaş arası bişiydim.[signature][hline]http://grin.hq.nasa.gov/
Deep Space
Gerçekleri tarih yazar, tarihide Galatasaray !!!
Grizzly, 06 Kasım 2005 04:23 tarihinde MSN'de demiş ki:
Yaa sen bütün gençliğini yiyişmekle geçir, evlencen zaman serhatı bul

[Bu mesaj Lonely tarafından 09 Kasım 2005 05:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahah o elektronik olayi cok fena, evde bozulan hersey benden soruluyodu ki hala durum ayni. cikaricam arkadasim o radyonun icindeki adamlari, kucucuk yerde garipler yaziktir...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)

Sevisiyorum o halde varim...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
izmitte otururken evin arkasından geçen trene çıkarıp çükümü sallarmışım...

yine aynı yerde geçen trene oyuncaklarımı fırlatırmışım oyuncaklar bitince annemin kristal eşyalarını...

ayrıca yine aynı evin orda tren yoluna tam demirlerin üzerine sürekli taş koyardık ve bir sabah uyandıımda çok büyük bir tren kazası olmuştu ve mahallenin çocukları toplaşıp ağlamıştık hep bizim yüzümüzden hep bizim yüzümüzden diye...

yine aynı evin orda bi boklu dere vardı ve ben o dereye düşmekten çok korkardım çünkü sadece bi kısmı görünüordu devamı yerin altında kalıordu korkmamın sebebi ise derenin içinde tilkilerin yaşadını düşünmemdi
Sosyal ağlarda paylaş

bizim evimiz antalya-işıklar daydı şimdiki salman ın olduğu bina bilenler bilir ben orda yolda geçenlere tükürürdüm kaçardım.bütün gün tükürürdüm aşağı on dakika bekler sonra yine çıkardım.birgün adamın biri geldi şikayet etti bıraktım.bir kerede annem yemem için elma vermişti ben de elime alır almaz balkondan aşağı fırlatmıştım birisinin kafasına gelmiş kapının önüne gelip o da şikayet etti.
Sosyal ağlarda paylaş

bi arap ülkesinde bebekken kardeşimle kültablalarını bıçakları çatal kaşık takımlarını aşağıya atmışım.
arabın birinin omzuna çarpmış kültablası,hastaneye direk eleman.kasfasına falan gelse küçük katil türk die gazetelere çıkacakmışız,çok şükür ya rabbim:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...