Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Komik Çocukluk Anıları

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Işıklı bitane ninja kılıcım vardı... Böyle ninjacılık oynuyodum oyuncak ayılara, ekşın menlere filan vuruodum kılıçla.Sonra daha büyük bi düşman arıyınca bi tane askılığı gözüme kestirmiştim üstü palto filan doluydu işte kılıçla vurdum devrilmio tekme attım devrilmio gıcık olup tutup sallamaya başladım portmanto üstüme düşmüştü ağlamıştım
9 yaşlarında filanken heralde
Ama hatırladıkça gülerim:D[signature][hline]beybin, 02 Kasım 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
hep dedim dinsizlikte bir din olmalı.

sir, 06 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
"allahın sopası yok" lafı cuk oturuyo ama kafiriz be abi lol
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de aklıma kötü ama bir okadar da komik bir olay geldi,
Babaannem bana 7.kattan bir kibrit kutusu içinde bozuk para tıyor,bozuk para kibrit kutusunda çıktıktan sonra tam Atatürk'ün suratı olan yüzü cukka sol gözüme oturuyor,mesafenin verdiği hızdan dolayı çok sert bi şekilde oturmuştu para,acısını hisseder gibi oldum şimdi..
Not:Çok para gözsün espirisi yapmayınız lütfeniniz tamam mınız? (=[signature][hline]Light's Out Guerilla Radio Turn That Shit Up!
Sosyal ağlarda paylaş

somya gibi bisi vardi cok eskiden evde , onun altina girip kibritle oynardim.. neyse bigun somyanin sacaklarini tutusturmusum :p

mutfaga gitmisim anneme demisimki once

- anne ben bi daha kibritle oynamicam
annem : aferim oglum
- anne evimiz yanarsa nolur
annem : cok kotu olur olm neden sordun
- hiccc

annem bunun uzerine kıllanmis iceri gitmis bi bakmis yaniyo alev alev koca somya heuh

zor sondurmus :p[signature][hline]4 8 15 16 23 42
Sosyal ağlarda paylaş

9-10 yaşımdayken
bi konu olmuştu şimdi hatırlayamıyorum dedm ile ilgiliydi sinirlendim ve dedem uyurken gidip pijamalarından yatağa çengelli iğne ile tek tek yapıştırdım.
sonra üstüne plastik yılan koydum (gerçek gibi çok korkar yılandan)
dede kalk yılan var üstünde diye uyandırdım ve mutlu son.
=o=
çok küçüktüm bi yerden dilime dolanmış işte masturbasyon kelimesi nerden bilemiyorum anlamını bile bilmiyordum o yaşlarda.
neyse denize gidiyoruz yolda yürüyoruz arkada annem, amcam, akrabalarımız felan var benim dilimdeki şarkı şu masturmasyon masturbasyon senin aşkın, masturbasyon masturbasyon senin aşkın.
annem oğlum sen ne diosun dedi. sustum bende.
sonra aradan 2-3 sene geçince yavaş yavaş yaptığımdan utanmaya başladı.
=o=
karşı bahçemizdeki Asım amca (sayko Asım) ların bahçesimdeki erik ağaçına dalardık erik toplardık bol bol ama çok tatlı kocaman erikleri vardı favori ağacımızdı.
bi gün hiç beklemediğimiz bi anda tüfek ile bi çıktı balkona nasıl kaçtığımızı hatırlamıyorum.

:)[signature][hline]''You will always be in my heart''
- George Hagi-april,24 2001

Sosyal ağlarda paylaş

6-7 yaşlarında eve gelen misafir kadınlara "Sen neden bu kadar şişmansın" diyomuşum hatta altın gününe gelen kadınlardan biri (hafif iriydi) börek yerken "oha oha hala yio" demişim,kadın ağlamış..Kompleksli olmak kötü şey ama benim suçum ne :)[signature][hline]D'akmor
so 80's
İnanmıyorum Mike!Gerçekten karın kaslarını mı çalıştırıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 02 Ekim 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
Bi de çoğu kişi yapmıştır heralde de kapıların orda iki yana kol ve bacaklarla tutunarak tırmanıp yükselirdim ben küçükken :)

hehe ben bi gün çorapla yapıyım dedim düştüm:)[signature][hline]"Hayatın en büyük trajedisi çok çabuk yaşlanmamız, ama çok geç akıllanmamızdır."
Sosyal ağlarda paylaş

benimki çok pis.. evin arkadasında bi balkon var yerden yüksekliği fazla değil.. arkadaşlar akşam orda bekliyordu beni.. benim de midemde gaz birikmişti.planım onların yanına koşarak gitmek ve yanlarına gelince zıplayıp arkamı dönüp osurmaktı...evden çıktım, koştum, zıpladım ve bumm... kafamı balkonun tavanına çarptım.. :(
gülmekten yere yatmıştı arkadaşlar :lol:[signature][hline]cuytherock bir zamanlar burdaydı
Sosyal ağlarda paylaş

bi keresinde de...
ben çocukken ne görsem istermişim..
bi gün sokaktan soğancı geçiyordu..evet soğancı :). anneme tutturdum soğan al diye.. annem de yok diye tutturdu.. ben de aldım yerden ufak bi taş, bi attım....bum!! annemin dişine denk geldi taş.. dişini kırdım.. tabi ondan sonra annemin elinden kimse kurtaramadı beni..[signature][hline]cuytherock bir zamanlar burdaydı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...