Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni char açıcam yardım

Spectacular

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Saracen açacaksın birçok inf başlıklı topic var onları oku.Lvl 5e kadar pointlerini Sarecen için kullanabilirsin infilin speclerine kullanamazsın yanlış hatırlamıyorsam verebileceğin skiller ilk olarak Slash Trush Crush Stealth Stealthe verme diğer 3saldırı tipinden hangisini kullanacağına karar ver ona ver lvl 5 olunca camelotta Guild of Shadows'a gideceksin infil trainerı bulup konuşacaksın.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

bence oyunda yeni isen oyna stealter bi class ile baslaman yanlis daha cok team playe e yonelik charlar secmen senin karina olur daha cabuk oyunu ogrenirsin insanlardan yardim gorursun ama stealter olursan yani :) bilemicem yanlizlari oynarsin kimse xp grubunda istemez ve lvl atlaman cok zorlasir solo yapmakta zordur iyice bi dusun derim ama yok illana stealt olucam adama crit accam zehirlicem diyosan olcaksanda briton ol kesinlikle kesin bi spec veremem ama sana infi oynayan deneyimli arkadaslar var onlar bilgi verir sanirim..[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

Saracenler scoutta ve infilde daha iyi diye birşey yok. Briton infille oynuyorum arada (Sianure-Briton/slash/RR6L5). Değim yerindeyse taş gibi. Tüm tankları sololayabilir. Midgard stealtherlarını şopara çeviriyo zaten. (onlar slash'a zayıf oldukları için). Yalnız nightshadelerde sorunlu biraz onlara slash çok eksili vurduğu için. Kısaca demek istediğim saracen en iyisi diye bişi yok. Benim scout saracen bufflarla 1600'ü göremiyorum bile HP olarak. Britonlar bufflu 1850 lerde. Savaşta çok farkediyo bu 250 HP. Kay'ın realm 1. cisi olan scout Briton mesela.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)-R4L9
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 45)
Sosyal ağlarda paylaş

sungur guzel aciklamis bende sunu ekliyim senin verecegin dmg eger slash olcaksan str ye bagli ha ben thrust im ne isim olur diyosan thrust ta %50 str %50 dex ten alir gucunu sen britonla basladiginda butun statler 60 olcak ve zaman icinde zaten class inf olcagi icin dex abaracak saracande olsan bu boyle britonda olsan ama oteki yanda britonun baska avantajida str ve cons var bide ayrica ilerde zaten mo pain almak icin aug dex 2 almak zorunda kalcaksinki buda dex ini iyice tabana vurduruyo sonuc olarak daha fazla dex a degil str ye ihtiyacin olacak ilerde onuda aug str 2 alirsin mis gibi olur ustune aug couns 2 ve tougness 2 alirsin hp manyagida olursun buffbotun varsa :) bu sebeplerden dolayi bana gereksiz gibi geldi serverda su anda yeni acilcan charlara baktigimda saracen goremiyorum pek[hline]Gladric lvl 50 Mercenary rr4 - Kay Server
Yettimgare lvl 50 Thane rr3 - Merlin Server
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 22 July 2003 03:35 tarihinde demiş ki:
Savaşta çok farkediyo bu 250 HP. Kay'ın realm 1. cisi olan scout Briton mesela.

Bunu bir ornek olarak gosterdigin icin kutluyorum seni

gunde 18 saat boyunca daoca bagli kalip i$im gucum olmasa,sadece daocda rvr yapsam bende realm 1. si olurum[hline]Leathas Level 43 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

ornekte anlatılmak istenen oynandığı zaman britonun dezavantaj olmadığı gibi geldi bana
dikkat lütfen
bi de dedeniz briton/saracenmiş gibi tartışmayın
bu ara sıcaklardan mı ne millet birbirine dalıyo ilk fırsatta

ayrıca ben briton sungur saracen scout
bakin karakter yaratma ekranına hangisi güzel görünüyorsa ondan yaratın
highlander scout olur hatta
hele buff da varsa coşarsınız[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leathas, 22 July 2003 16:00 tarihinde demiş ki:
said:
Afterdeep, 22 July 2003 03:35 tarihinde demiş ki:
Savaşta çok farkediyo bu 250 HP. Kay'ın realm 1. cisi olan scout Briton mesela.

Bunu bir ornek olarak gosterdigin icin kutluyorum seni

gunde 18 saat boyunca daoca bagli kalip i$im gucum olmasa,sadece daocda rvr yapsam bende realm 1. si olurum[hline]Leathas Level 43 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir

Ben burda Kay realm 1. cisi scout Briton diyerek, sadece scout Briton olabilir gayette güzel olur demek istemiştim. Ama sen günde 18 saat vs. oynasam demişsin. Alakasız olmuş biraz... Diikatli okuyup konu hakkında görüşlerini bildirseydin daha mutlu olurduk.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)-RR5L2
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
inconnu açacağına saracen açsın daha iyi inconnu'nun başlangıç statları 50 60 70 50 70 60 60 60 qui.sı 50 çok düşük int.tıda 70 çok yüksek bence bir anlamı yok inconnu açmanın.
Saracen veya Briton en iyisi.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Tamam arasında 250hp fark olabilir ama şöyle bir durumda var Briton açınca Slash olacaksın Slash sadece STR tabanlı dmgi infil lvl 5den sonra her 3lvlda bir 1point alır STRye, DEX ise lvl 5den sonra her lvl atladığında alır.Slashi 50 yapsanda Amalish kullanacaksın çünkü en iyi saldırısı bence o ama bir bonusu yok ama trust olursan 50de dragonfang alacaksın hem az endu getürüyor hemde 9saniye stun ediyor.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

PA-creeping death combosuda aynı işi görüo bence. Zaten PA sız başlamıyorum savaşa nerdeyse hiç. Oda stun ediyo. Onu geçtim dragonfang bence çook büyük bir artı değil. Ben mid stealtherlarını rahatça döverken, hib stealtherlarında çok zorlanıyorum. Thrust speci olan bir infilde mid stealtherlarında zorlanırken hibleri rahatça kesebiliyor. Bu tamamen bi yerde vuruş türünün hangi ırklara eksili veya artılı vurma olayı. amethyst ve diamond slash combosu anytime ve çok yüksek damage la vuruyo. Bence gayet yeterli.[hline]Sungur - Scout of Hun
http://www.camelotherald.com/chardisplay.php?s=Kay&c=344529
http://www.camelotherald.com/chardisplay.php?s=Kay&c=369297
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Admin
Niye canım hem pp var hemde senin tabirine göre rp.Ben oyuna başladım ozamandan beri rp yapan pek görmedim(gerçek anlamda).Bunun yanında barrysworld'de haftada en azından 2 3 quest yapılıyor guildin yeterli sayıyı bulduğu sürece katılabiliyorsun.Asla questler bitmez daocda.
Kimse iş görmeyen bir karakter yaratıp oynamak istemez sonuçta onu lvl 50 yapana kadar canın çıkıyor ve ondan sonra pp yapan biri açtığı karakterden rvr de zevk alamazsa oyunun onun içi bir anlamı kalmaz.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 19 July 2003 08:25 tarihinde demiş ki:
Saracen açacaksın birçok inf başlıklı topic var onları oku.Lvl 5e kadar pointlerini Sarecen için kullanabilirsin infilin speclerine kullanamazsın yanlış hatırlamıyorsam verebileceğin skiller ilk olarak Slash Trush Crush Stealth Stealthe verme diğer 3saldırı tipinden hangisini kullanacağına karar ver ona ver lvl 5 olunca camelotta Guild of Shadows'a gideceksin infil trainerı bulup konuşacaksın.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

saracen inf/roque crush kullanamaz. britonlarında kullanamadığını bilkiyorum ama emin değilim. önce slash mı yada thrust mu açacağına karar ver bence, ama thrust & dragonfang bir başka tad veriyor :)[hline]Obscurd XpKillForTehWin 50th season ASq Paladin
Cherisha Nolan 32nd season Nightmare, ASq Infiltrator
Excalibur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 27 July 2003 00:28 tarihinde demiş ki:
buffbotsuz infil = ölü infil.

buffbot olduktan sorada ha saracen ha briton. farketmez bana gore :)[hline]`zegna lvl 50 Mercfilator of alb/exc
buffmatic 4x Cleric alb/exc

benim buffbotum yok ama eniştemin çok gral bi buffbotu var, ozaman ölürmüyüm enişte sen ondan haber ver? :P[hline]Obscurd XpKillForTehWin 50th season ASq Paladin
Cherisha Nolan 32nd season Nightmare, ASq Infiltrator
Excalibur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...