Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

populous

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

2. si kraldır, şimdi aklıma geldi bende arayacam fellik fellik hatta. bulursam koyarım buraya. abandonware değilse koyamam, kurallar :)
edit: nahanda populous 2:)

[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
msn: [email protected]
Heffer

[Bu mesaj Griswold tarafından 05 Kasım 2005 17:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Populous 3 CD olarak mevcut bende...
PAylaşım programlarında da bulunabilir. eDonkey hiç kullanmam ama garati vardır.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...

3000 oyunluk PC oyun arşivi... O da satılık ya da takaslık...
Sosyal ağlarda paylaş

Ed2k networkünde expi ile beraber bulunuyor,yakın vakitte indirmiştim..aah ah,ne oynardık be,birimler birbirini tekmeleyerek döverlerdi falan,sonra volkanlar patlatırdık,büyü olayı aşmıştı..bakmak lazım hala multi atılabiliyormu netten acep..[signature][hline]Önce bi acıdım,geçti sonra..

Lancelion-Human Paladin-Level 5*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BulletRide, 05 Kasım 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
Çok orjinal bir oyundu..Şamanizm ile ilgili büyüler süperdi..En sevdiğim oyun firmalarından birinin ürünüydü..Bullfrog kral oyun yapıyordu ya :(

Theme park, theme hospital ile kalbimde bambaşka yeri vardır Bulfrog'un ama bunu hiç oynamamıştım. (çok fduymuştum o ayrı) Bi ara unutmazsam deniyim.[signature][hline]So sick and tired I stand alone...
Sosyal ağlarda paylaş

Tüh ya,populous dibi Dungeon Keeper serisini indiremiyor muyuz?:([signature][hline]"so now, i got a granddaughter from a son who's not me own, and a daughter o' his that's not his own. ye'd think that one of us would've figured out that half the fun's makin' tha damn brats!"
Bruenor Battlehammer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...