Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sanatçıların orasını burasını açarak ünlü olmaları yanlışmı?

Loserandlost

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 29 July 2003 17:47 tarihinde demiş ki:
insanlarin dinledigi muzik sizi niye bu kadar rahatsiz ediyo anlamam ya, onlar da dinliyo, sen de dinle, mutlu mesut, ooh

Kendilerini DJ gibi görmedikleri sürece istedikleri müziği dinlesinler.

Burda bikaç herif yerli yersiz sonuna kadar açıyo bi anda müziğin sesini.Sanki onun dinlediği müziği hepimiz bilmek zorundayız.Yok dudu dudu, yok yıldız tilbe hede hödö.[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de soyundum nezarete aldılar :(((
demekki neymiş nerde soyunup nerde giyinceini bilcen
beyoğlu emniyet müdürlüğü önünde soyunmak yanlııış
kamera önünde soyunmak sanaaat[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loserandlost, 29 July 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
said:
LvL_Sabo, 29 July 2003 17:20 tarihinde demiş ki:
loseranbilmemne ne diyon güzelim ya,

Nerden bu samimiyet.. ayrıca adımı dogru telaffuz et. keza bir milletin gelismislik gostergelerinden biride dile gosterdigi ozendir dimi.
Dİ ama senin nickin türkçemi?Dile özen göster diyosan yabancı kelimeler kullanma o zaman ?[hline]Karpuz :ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...
Chemical:Ben ama sölemem
Karakedi:üzerine konan bımzbırtı ---> Su bardagı
Freddy12:app lın yapmana gerek yok

Sosyal ağlarda paylaş

bos bos mesajlar atmayin su tartismada, burasi muzik forumu dilimizi guzllestirelim forumu degil, tartismanin konusu da turkiye dfe sanatci olarak gorulen showman ler.

Saparsa kilit atmak zorunda kalirim, guzel bi tartisma gidiyor oyle bir sey olsun istemiyoruz.[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

Otoriter davranilsaydi bu forumlarda garbage su anda insanlarin geyik yapmak icin degil, mesajim varsa ben dikkat ediyim dedikleri bir yer olurdu.

Beni alan yetkilisi yapmalarinin nednei burdaki duzeni saglamak basit bir sekilde, yetkimi tek kullanma amacim da o olur, siz konuyu saptirirsaniz cok rahat da kilitlerim, gercekten tartismaya devam etmek istetyenler olursa da acarlar yeni konuyu ordan devam ederler o tartismaya.

Buyuk harfle yazmana gerek yok henuz gozlerimde bir sorun yok benim.[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

Haftaya 3 finalim var, bneim bu universiteye giris sansimi baya etkileyecek finaller, o yuzden gerginim biraz kosturmacadan
9 agustos tan sonra sakinlesicem ben
tek sinirime giden 1 haftalik gozlem ile beni despot mod ilan etmeleri, benim tek amacim muzik forumunda kilitlerin ucusmamasi, bu nedenle uyarida bulunuyorum.[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLForGeD, 31 July 2003 14:13 tarihinde demiş ki:
said:
Loserandlost, 29 July 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
said:
LvL_Sabo, 29 July 2003 17:20 tarihinde demiş ki:
loseranbilmemne ne diyon güzelim ya,

Nerden bu samimiyet.. ayrıca adımı dogru telaffuz et. keza bir milletin gelismislik gostergelerinden biride dile gosterdigi ozendir dimi.
Dİ ama senin nickin türkçemi?Dile özen göster diyosan yabancı kelimeler kullanma o zaman ?

ahaha mevzuya bak bir diyene bak iki.. dile ozen gostermek diye ingilizce konusmamakmı lazim :) nasil bi cevapsa artik.. sanirim laf soylediim insan arkadasin olsa gerek..
Sosyal ağlarda paylaş

sanatçı, bir sanat dalıyla uğraşıp, o işle meşhur olmuş veya o işte iyi olan kişidir bence.

Mesela Şebnem Ferah, Sertap Erener, Sezen Aksu bir sanatçıdır. Şarkı işine emek vermiş insanlardır. Oysa Petek Dinçöz (evet taktım ben ona) assolisttir. İstediği kadar soyunsun benim için dert değil. Ama sanatçı kavramını bu kadın için kullanamayız.

Sanatçıların orasını burasını açarak ünlü olmaları yanlış mı? Bence değil. Sanatını iyi yapıyorsa, ister soyunsun ister her gün başka biriyle yatsın sanatını etkilemediği sürece sorun yok.

Ama sanatçı denmesi için ondan bundan şarkı alan, sadece soyunup bir iki şarkı söyleyerek "sanatçı" olunması çok yanlış. Özellikle televole gibi programların çok etkisi var bence. Sanatçı kavramını pek ayıramamışlar.[hline]Crush=Ezen, Kıran değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Quote u abartmayalim lutfen, goz kirliligi yaratiyor/Volf
Dile ozen gösterip diyen ve ingilizce nick kullanan sensin. Evet diline özen gösteriyorsan dilini yabancı sözcüklerden arındırman lazım özen göstermiyosan buraya gelip yumurtlama o kisiyide tanımıyorum.[hline]Karpuz :ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...
Chemical:Ben ama sölemem
Karakedi:üzerine konan bımzbırtı ---> Su bardagı
Freddy12:app lın yapmana gerek yok

[Bu mesaj Volfied tarafından 02 August 2003 00:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 01 August 2003 23:16 tarihinde demiş ki:
Mesela Şebnem Ferah, Sertap Erener, Sezen Aksu bir sanatçıdır.
[hline]Crush=Kıran, Esen değil.

bir sanatçımıdır yoksa 3 sanatçımıdır?
yoksa bunlar bir araya gelince 1 sanatçımı oluyor
voltranmı bunlar?[hline] klavyedeki "z" tuşu bosulması sonucu "z" ler artık "s" oldu, bilginise...
Sosyal ağlarda paylaş

3 günde forum düzenini çözüp modun işine karışmayın adam gayet te iyi yapıyo işini, bi de üstüne üstlük piskolojik saldırı da var gerginmiş ne fark eder yahu foruma yansıyacak derecede bir mesaj bile yok şurada.[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanatçının illa ki ünlü olması gerekmez. Mesela pek çok ressam ölünce "Aah ah ne de güzel icra etmiş sanatını, helal olsun rahmetliye!" deniyor. Önceden kimsenin umrunda değildi diye sanatçılığından bir şey eksilmez.

(Ayrıca İngilizce nick kullanmakla düzgün bir üslupta yazmak arasında bir bağlantı görmüyorum ve lütfen insanların Nick'lerini düzgün yazın, sinir etmeyin kimseyi.)[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLForGeD, 02 August 2003 00:30 tarihinde demiş ki:
Quote u abartmayalim lutfen, goz kirliligi yaratiyor/Volf
Dile ozen gösterip diyen ve ingilizce nick kullanan sensin. Evet diline özen gösteriyorsan dilini yabancı sözcüklerden arındırman lazım özen göstermiyosan buraya gelip yumurtlama o kisiyide tanımıyorum..

Yetişin Turk dil kurumundan Gelmişler.. pıhahah
HAyır efendim hiçte oyle bisey gerekmez dilini yabanci kelimelerden arindircakmis.. Dil icine girmis kelimelerle birlikte bir butun olusturur. Hangi dil varki oyle dedigin gibi Arindirilmis tek bir ornek gosteremezssin. yok oyle bisey.. Heleki turkce icin imkansiz. Su mu arindiriyosun..bi kere arindirmak ne demek. pis bisey arindirilir. Dilin pis oldugunu kabul ettiysen bastan kaybettin zaten.Cumhuriyet yillarinda Ziya gokalp ve arkadaslari dili korumak icin bir kanun cikaralim cok sertte bi yaptirimi olsun demisler. Turkce kelime haricinde kanusani asalim demisler. Fakat bu kanunu cikaramamislar tek sebebide bu kanunu cikarmak icin kullanilacak olan yeterli ve tam karsiligi olan turkce kelime olmamasiymis...Arastirin biraz arkadaslar Turkce nedir? oyle gelin.

[Bu mesaj Loserandlost tarafından 03 August 2003 03:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...