Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gothic metal dinliyorum diye olemi giyinmem gerek ?

Anathema

Öne çıkan mesajlar

Gothic Metal benim de en sevdigim türdür hatta program yapiyorum radyoda.
Gecen sene sacim uzundu, bu sene onu da kestirdim iyice totti oldum, gothiclikle falan da alakam yok yani.
Sekilcilik de igrenc birsey ayrica
Ne seviyorsan, gittigin yere ne uyuyorsa onu giyeceksin.
Mesela ben hala metalci botumdan vazgecemedim : P[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Penthesilea, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 03 Kasım 2005 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BulletRide, 03 Kasım 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
Hala Glam takılan var mı sokaklarda..Göbeği açık t-shirtler,kabartılmış saçlar,dar deri pantolonlar,sivri burun çizmeler..80'ler kokuyor hmm...
ahah o kadar abattıklarını sanmıorm alternative olsnlar die..anlamıorm bn böle giyinenleri amaç ne şık olmayınca noluyo yani..ilginç..[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde dünyanın Türk olması konusunda demiş ki:
nesi güzel abi.
düşünsene , rus kızları filan hepisi türk.
aquila, 16 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
bana kimse msnden ya da cepten mesaj atmiyo, cakiim bole felege...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malruthion, 03 Kasım 2005 23:06 tarihinde demiş ki:
said:
BulletRide, 03 Kasım 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
Hala Glam takılan var mı sokaklarda..Göbeği açık t-shirtler,kabartılmış saçlar,dar deri pantolonlar,sivri burun çizmeler..80'ler kokuyor hmm...
ahah o kadar abattıklarını sanmıorm alternative olsnlar die..anlamıorm bn böle giyinenleri amaç ne şık olmayınca noluyo yani..ilginç..

Yok abi alternative olayının köklerinden de eskidir olay 80'lerin glam tiplerinden bahsediyorum...Mötley Crüe,Kiss ekolü falan[signature][hline]D'akmor
so 80's
İnanmıyorum Mike!Gerçekten karın kaslarını mı çalıştırıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

anladım hippi gibin diosn yani de şimdikiler onlardan beter bnce onlarn bi tarzı vardı en azndan şimdi bi converse üstüne birbirine uymıyan renklerde kıyafetler ya da full siyah...anlamıyorum.[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde dünyanın Türk olması konusunda demiş ki:
nesi güzel abi.
Sosyal ağlarda paylaş

mesela ben roxette hastasıyım onlarda öyleydi ama ÖZENTİ deillerdi dediim gibi kendi tarzları vardı[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde dünyanın Türk olması konusunda demiş ki:
nesi güzel abi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sabrina, 03 Kasım 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
Bon Jovi nin o hallerini hatırladıkça gülüyorum..Ama Kiss e yakışırdı.

Jon Bonjovi düzgün çocuktu zaten glam tip yoktu onda bir Niki Sixx veya Tomy Lee değildi..Bencede yakışmazdı Livin' on a prayer zamanları ehah..[signature][hline]D'akmor
so 80's
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bon jovi hala dinlerim eskileri de dahil.Demek istediğim mesela "Dead or Alive" klibi.Çok değişik gelmişti tipleri filan.Tabi o zaman özgü olduğu kesin ama bize farklı gelio.[signature][hline]-Aşk, sona erene kadar değeri bilinmesi gereken kavramdır.
-Soy una perdedora..
-Gerçek efsane topik!
-Nightmare Before Christmas
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sabrina, 03 Kasım 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
Yok bon jovi hala dinlerim eskileri de dahil.Demek istediğim mesela "Dead or Alive" klibi.Çok değişik gelmişti tipleri filan.Tabi o zaman özgü olduğu kesin ama bize farklı gelio.

Tipine püsür buldum zaten müziğine bişey yok..Ama şu an pop-rock kültürünü Amerika'ya empoze eden adam olarak gösteriliyor..Have a nice day albümü beni şaşırttı baya 2. bir It's my life'a gerek yoktu be Bon jovi :)[signature][hline]D'akmor
so 80's
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quivalen-soth, 03 Kasım 2005 23:21 tarihinde demiş ki:
Bon Jovi ve Alice Cooper... her ikisi de ortamdan bağımsız olarak kendi başlarına güzel takıldılar be =)

Alice Cooper deyince aklıma Poison şarkısı geliyor hemen o şarkıyı dinleyince de Poison gurubunu dinleyesim geliyor daha sonra Alice in Chains dinliyorum tekrar Alice'i hatırlayıp :).Çok reaksiyon bir adam Cooper..[signature][hline]D'akmor
so 80's
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anathema, 03 Kasım 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
bende ole dusunuyorum ama adam dinliyosan tarzın buysa tarına uygun giyineceksin diye tutturdu ne yani şimdi ben gothic dinliyor ve gothic giyinmiyorsam suclumuyum yani tarzıma uygun bir insan deyilmiyim ?

Ya işte böle küfretmek yakışmaz şimdi bi pati olarak..Nası bi mantıktır ya off..Sen istediğini giyersin ve istediğin türüde dinLersin.Nası bi olay bu ne yani mavi,kırmızı giyenler gothic dinleyemezmi demek oluo bu puhahah hay akıLLarına bunnarın ben badem suyu...[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

black metalcilerin alayı satanik olm ben dahil akşam zaten kedi yedim hazımsızlık yaptı bööööööööğğğğğğ tamam tamam gidiom :D[signature][hline]ruby, 01 Kasım 2005 03:05 tarihinde demiş ki:
((anelor biliyo tuvalete bile yanliz gidemiyordum gecen ay:D benle cok dalga gecmisti tuvaletin deliginden bocekler cikip kicini yiycek diye:D:D:D hahah))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...