Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beramus 1 vs 1

rei

Öne çıkan mesajlar

Yalan Rüzgarı gibi oldunuz... Helal yani.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

Benim dupepum seni döver kavgası hakkında, bu kadar mesaj attınızya helal size.

En komiğide "Evet ben dupe yaparım sonuna kadar ama, macro asla" yaklaşımı dupe dibine inen adamların macro kullanmadığına köpekler bile güler.

Sizin yaptığınız şeyin tek bir açıklaması var;

Başkasının Şeyiyle Gerdeğe Girmek

Hepinize koca bir afferin, üç kuruşluk oyun zevkimizinde içine ettiniz ve etmeye devam ediceğiniz kesin.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:164.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephi, 01 Kasım 2005 04:31 tarihinde demiş ki:
lol.

kospla lvl 65+ olmus.. dupeyle hersei +8 /+3 yapmis..

adama acid pot atmiycas ?

komiksin .)

senin ke gelmeden once benmle yaptıgın 1v1 den bahsetsem o zaman. hb stegodonların yanında.sen bana 870 ben sana 600 vuruyodum spikela.ve sen 10 m lik acid harcamıstın bana.aklımda kaldi cunku ilk defa 1v1de acid kullanıldıgını gormustum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 01 Kasım 2005 12:02 tarihinde demiş ki:
said:
hangem_high, 01 Kasım 2005 00:28 tarihinde demiş ki:
said:
DeatH_TR, 30 Ekim 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
said:
Saqha, 30 Ekim 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
hahahah acid pot guzeldir kullanamayı bilmiosan boq atma millete... ek olarak : acid pot atarak dragon isreti cıkmaz lolzzzzzz

Ya kardesim kac kere rast geldi ben biliorumya acid potları attı attı kactı gitti daha o gün ::comeonbaby:: ile kapıstılar ikiside cııplak kaldı str leri giydiler vs vs en sonunda comeon dövdü attı bu kadar basit 1 vs 1 de ::comeonbaby:: döver ne..

comeonbaby bu serverdaki en eziq asasindir....

hangem ya kardes en ezik asasin olsa 320k np yapmaz hemde alnının teri ile bide burda bize gelip artistik yapmayın +3 unıq takıolar die burdaki herkesde +3 unıq var kimse sölemio herkes yüklenio m00nstar die atıp tutuo ortalıgı boş buldunuz atın bakalım..

birader herlde bunu yazrken sarhostun.ozellikle de alın teri kısmı baya guzeldi..
320 k np vay be....
benm ilk +8 shard lı gordugum admalardan biridir bu comeonbaby ve gotu yana yana en az 15 defa kacmıstır.

sen de vuslatmıssın.hll sana da ne diim.64 lvl warior sana 400 vuruyo.65 lvl bebop a 450-500 arası...senin de baya alın terin var anlasılan itemlerinde...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

dupe yine gitmedi herşey yerinde duruyor :(
dupeler silinseydi ben biliodum cz de yapacaklarımıda ahhh ah[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(68)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

başına gelince böle mıymıy konusmazsın güzel kardeşim. lafınızın bittiği yerde sacmalamayıp da sussanız cok daha guzel olucak ama o terbiye sizde henüz olusmamıs. adam hacklenıyo sen sahip cıksaydın dıyosun , tebrikler.
aklı basında 3-5 adamın da sölediği gibi beramusta 1 vs 1 lerın %99 u item savaşı , oyun kabılıyeti diil.
bu item savaşına da aşırı kalabalık faktörünü de ekleyınce sadece curcuna oluyo.
bilen bilir , o aklı basında ve oyunu adam gıbı oynayan bıkac insan bazı geceler sizlerin sütünüzü içip uyudugunuz saatlerde cz dm lerde teketek cıkarlar zaten. ne asasinler birbirine illusion atar , ne kimse digerine acid atar , ne de valor aktif hale gelince ordan oraya kosar.... adam gibi kapısılır , kendini sınamak için , np için diil.
kimse de kimseye n00b muabbeti yapmaz.
server basından beri ağzı acık izlediği insanlar için ; hepiniz gelin ulean naralarını dupe ü geç keşfettikten sora atan arkadaslara dicek laf yok zaten. ayrıca beramusta oynayıp da elime dupe eli değmedi dicek timsahlara da laf yok .
bu oyunu beramus ta keşfeden , beramusun olmayan ahlakıyla ögrenen arkadaslar burda sidik yarıstırmaya devam etsin.
oyunu adam gibi oynayan arkadaslar da ya beni tanır nası ulasıcaklarını bilirler , tanımayan da yine kabulumuzdur tanısır 1 vs 1 zamanlarında aramıza katılırlar.
burda boş boş konusan arkadasların , 50 np için 25 kişi bi adamın arkasında ' büyük cz turu ' attıklarını her gün görüyorum. ardından gelen bi tormentte kedi yavrusu gibi dagıldıklarını da biliyorum , üzerimde + unique yok diyen arkadasların da drain atılmıs SS lerini biliyorum.
çok şey biliyorum , beni öldürmeniz gerekebilir..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...