Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beramus 1 vs 1

rei

Öne çıkan mesajlar

said:
rei, 28 Ekim 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
hypotenes bak kardeşim ben tankeri eskilerden tanırım sen bilip bilmeden konuşuosun ama yannış yapıosun sen bilirsin bişe demiom ben artık

pardon abi affediver beni lütfen b.kunu yiyim ya bi get başımdan akşam akşam iftar kafasınamı vurdu ne ...
Sosyal ağlarda paylaş

bak bu serwerda rankingi benden ii takip eden yktur heralde bu adamda bi gün 40k np vardı ve ertesi gün baktıımda birden ada 90a fırladı bu nasıl oluyor die soruncada savaşta 50k aldım dedi bu imkansız bişey resmen np transfer ve dupede yapıodu tanker ben bunu biliorum efsaneymiş pehh:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rei, 28 Ekim 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
bak bu serwerda rankingi benden ii takip eden yktur heralde bu adamda bi gün 40k np vardı ve ertesi gün baktıımda birden ada 90a fırladı bu nasıl oluyor die soruncada savaşta 50k aldım dedi bu imkansız bişey resmen np transfer ve dupede yapıodu tanker ben bunu biliorum efsaneymiş pehh:)

kendi sıçtığın şeyi kapatmak için elaleme bok atmak denir buna .. adamın itemlerini gördüm merak etme + unique yok senin gibi .. veya senin gibi +8 giga sı yok dupe olsa neden +8 shelleri yok.. ha yok değil var bi tek pad pauldron la kafalık +7 ayaklık ve ellik +6 ... insanları karalamak kolay ban yede bi görelim sen ban ye tanker np yapmaya devam edicektir bundan eminim ...
Sosyal ağlarda paylaş

lütfen terbiye sınırlarını aşma bu sadece bi oyun önce bunu kavrayalım tankerde benm arkadaşım zaten kanka dediim bi insan benm ona çamur atmak gibi bi derdim yok oda bunu biliyo eskiden az boss kesmedik onla ama lütfen aşırıya kaçmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

kanka dupe culer sizi.beramusta karuslara laf yok warriorlarımız cok yakışıklıdır benim char leiath tanırsınız belki az çok..trade hack yedim diye dusunuyorum iron neklace 45gb para falan baya bişi yalan oldu bırakıorum oyunu..değmez o kdr emek verdiğim şyaları mgitti bi 62 yapmaktan daha zordu..o kdr eşyayı dupelemes ibile zor lam :)
Sosyal ağlarda paylaş

Niye Tartisionuzki bosuna serverin basinda kenjuro zamanida tüm humanlar efsaneydi zaten novalar 1500 dmg adam GM destegi demis neden olmasin 100m exp scroollar %100 +8,+9 scroollar varken np scrool vb. item niye olmasin[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 6xxxx
Clan : THEONE
Sosyal ağlarda paylaş

1vs1 diyince aklıma geldi, Tecnichcal diye bir BP var Beramusta orclarda, tanıyan varsa selam söylesin :)

Moradon' da görsem kendim dalga geçicem ama denk gelmedi, gören olursa biraz dalga geçsin benim yerime.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:147.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rei, 28 Ekim 2005 18:51 tarihinde demiş ki:
technicali biliorum o adamda ezik deil oldukça sağlam bence yani 1 vs 1 de ne o beni keser nede ben onu potlar bitene kadar

:) :)

Neyse tanıyorsan sor 1vs1 CZ de Nynaeve ile ne oldu diye ;)

Ps. Arenaya gel ben böyle keserim şöyle keserim diyorduda. Bende vaktim yok arena ile uğraşıcak CZ de görüşürüz demiştim, görüştük.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

iide cz de milyon kişi dalar ayrıca beni biraz zor malice + masive keser parazitle 3.2k hp var 800 def var o yüzden potlar bitene kadar kesemez bende onu kesemem ama

[Bu mesaj rei tarafından 28 Ekim 2005 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rei, 28 Ekim 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
iide cz de milyon kişi dalar ayrıca beni biraz zor malice + masive keser parazitle 3.2k hp var 800 def var o yüzden potlar bitene kadar kesemez bende onu kesemem ama

[Bu mesaj rei tarafından 28 Ekim 2005 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]

1vs1 di, parasite atmadı, malice de atmayacağını söyledi ama baktı olmuyor attı amma sonuçta bi güzel yattı. Sword talia rulzzz ;)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

yaw tankerde raimundoda ustlerinde+li uniq olan dupeci adamlar tanker kendi 3-4 hafta once buraya bende +3 uniqler var heps,de alin teri dedi belli alin teri raimundoda cıplagın tekıydı bi anda shelli flm ortaya cıktı .onu bosver +3 uniq alın teri diyene laf söylemeye bile gerek yok o kendi söyledi zaten ben düpeciyim diye dupeler silinsin sonra cikin 1v1 yapin cıplak cıplak kıcınız acıkta:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shAd0w, 28 Ekim 2005 20:31 tarihinde demiş ki:
yaw tankerde raimundoda ustlerinde+li uniq olan dupeci adamlar tanker kendi 3-4 hafta once buraya bende +3 uniqler var heps,de alin teri dedi belli alin teri raimundoda cıplagın tekıydı bi anda shelli flm ortaya cıktı .onu bosver +3 uniq alın teri diyene laf söylemeye bile gerek yok o kendi söyledi zaten ben düpeciyim diye dupeler silinsin sonra cikin 1v1 yapin cıplak cıplak kıcınız acıkta:)

Senden ROM aldım umarım sağlamdır :)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...