Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beramus 1 vs 1

rei

Öne çıkan mesajlar

said:
SlmTurkmusun, 31 Ekim 2005 05:00 tarihinde demiş ki:
Dumi sen xigenon un basında Look_Back Le oynayan adamsan Seni bana birisi çok övdüydü.adı aklıma geLmedi ama aresteki nicki shadowoff tu tanırsın seni Darkness 2 diye tanıttıydı bana =) ama genede beramus ta dd helmet buLunca kapısırız =) çok isterim hemde

evt iksigenonda LooK_BacK SinnerS Dieforyour WhowillDie bendim kısmet olursa karşılaşırız ;)[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(68)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangem_high, 01 Kasım 2005 00:28 tarihinde demiş ki:
said:
DeatH_TR, 30 Ekim 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
said:
Saqha, 30 Ekim 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
hahahah acid pot guzeldir kullanamayı bilmiosan boq atma millete... ek olarak : acid pot atarak dragon isreti cıkmaz lolzzzzzz

Ya kardesim kac kere rast geldi ben biliorumya acid potları attı attı kactı gitti daha o gün ::comeonbaby:: ile kapıstılar ikiside cııplak kaldı str leri giydiler vs vs en sonunda comeon dövdü attı bu kadar basit 1 vs 1 de ::comeonbaby:: döver ne..

comeonbaby bu serverdaki en eziq asasindir....

hangem ya kardes en ezik asasin olsa 320k np yapmaz hemde alnının teri ile bide burda bize gelip artistik yapmayın +3 unıq takıolar die burdaki herkesde +3 unıq var kimse sölemio herkes yüklenio m00nstar die atıp tutuo ortalıgı boş buldunuz atın bakalım..
Sosyal ağlarda paylaş

oyle gay sinler warki..
moradonda gorur der " dalma lam cz de "
tmm deriz..
czde tek gezerken onumde oturup kalkar..
ama arkasina bir ordu alinca dalipta, oldurdugunde pm atan ezikler warki..[signature][hline]Name: TankerJR
Server: Beramus
Race: El Morad
Job: Blade Master
Level: 6x
Np: 1xx.xxx
----------------------------
i$lenmemi$ cinayetlerin katili gibiyim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangem_high, 01 Kasım 2005 00:23 tarihinde demiş ki:

(tanker , abbys hi dudes^^)

hi hi :) $u an oynayan sen dgilmisin ? o adamda bana kanka manka dioda..[signature][hline]Name: TankerJR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 30 Ekim 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
said:
Saqha, 30 Ekim 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
hahahah acid pot guzeldir kullanamayı bilmiosan boq atma millete... ek olarak : acid pot atarak dragon isreti cıkmaz lolzzzzzz

Ya kardesim kac kere rast geldi ben biliorumya acid potları attı attı kactı gitti daha o gün ::comeonbaby:: ile kapıstılar ikiside cııplak kaldı str leri giydiler vs vs en sonunda comeon dövdü attı bu kadar basit 1 vs 1 de ::comeonbaby:: döver ne..

comebaby dediğin adam niye town çekiyor. ve bi daha gelmiyor merak ediyorum. Senin nickin ne? belli seni çok kesmişim yaran var gocunuyon... :) ve bi haftadır oyuna girmiyorum. 7 günde 105k Np yaptım. Eywallah orc kardeşler :)[signature][hline]Name: QuikSiLver and _ghost_____
Job: Blade Master and Roque
Clan: Animaté
Sosyal ağlarda paylaş

hani yukarda bahsediodum ya.. moradonda gorunce dalma fln..
i$te o sinlerden biride ::ComeOnBaby:: idi :)
teke tekde nie gelmio ? nie arkasina 100 ki$i alinca en onden gelio..
anlamsiz..[signature][hline]Name: TankerJR
Sosyal ağlarda paylaş

olm neyin tartışmasını yapıonuzya siz sağlam asasinin sağlam warioru teke tekde aldıı nerden görülmüş özellikle tanker benm kankamdır ve oynamayıda benm kadar bilir sen neyin tartışmasını yapıon mephi o kadar noobsunki arkadan anca ordu olunca gelipte dalıon hiç konuşma acid macid die tek bildiin şey o zaten
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BigBaD, 01 Kasım 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
bp > warrior > assassin daha neyin tartışmasını yapıyosunuz ki lvl ve item düzeyi aynı olsun olay budur

Azına sağlık konuyu özetlemişinde bazı arkadaşlar olaya şöyle yaklaşıyor ;

Ben ve +5 uniqlerim>GM Karakterleri>BP>Warrior>Rogue>Paper mage(İşini bilen bir pet mage baya can sıkıcı olabilir 1vs1 da)

Adam gibi dupe wipe ve ban dalgasından sonra olay böyle görünebilir;

GM Karakterleri>BP>Warrior>Rogue>Paper mage>Abssy worm>Ben ve silan armorum[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...