Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beramus 1 vs 1

rei

Öne çıkan mesajlar

said:
BlackBox1, 01 Kasım 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
said:
BigBaD, 01 Kasım 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
bp > warrior > assassin daha neyin tartışmasını yapıyosunuz ki lvl ve item düzeyi aynı olsun olay budur

Azına sağlık konuyu özetlemişinde bazı arkadaşlar olaya şöyle yaklaşıyor ;

Ben ve +5 uniqlerim>GM Karakterleri>BP>Warrior>Rogue>Paper mage(İşini bilen bir pet mage baya can sıkıcı olabilir 1vs1 da)

Adam gibi dupe wipe ve ban dalgasından sonra olay böyle görünebilir;

GM Karakterleri>BP>Warrior>Rogue>Paper mage>Abssy worm>Ben ve silan armorum

+1 :D
Sosyal ağlarda paylaş

rei senin itemlerini gördüm madem mephiye duper diyosun kendin nesin full shell +7, +3 dual we , +3 dual rol:), +3 iron necklage ,+3 glass belt ,+8 giga bunalr dupe değil de ne bi kere söle bana hepsi drop şaheseri mi madem çok iyisin git morodonda +1 al kendin upg bas ondan sonra millete laf yap...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben :::VarsanGeL::: bu arada saklanacak değilim.. Beramus serverında dupe olmayan bi adam gösterin oyunu o an bırakacam ve şu +3 +2 uniq muhabbeti bence abest çünkü bu serverda bunlardan olmayan yokturrr, aksini kimse söleyemez herkes kullanıyosa bende kullanırım benim nerem eksik.. Ve bu 1vs1 muhabbeti bence saçma kim kimin ne olduğunu görüyo cz de kimin ağladığını.... SAYGILAR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangem_high, 01 Kasım 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
said:
m00nstaR, 01 Kasım 2005 01:02 tarihinde demiş ki:
Senide görüyoruz güzelim 2 skill vurmayı beceremiyon en azından o onu yapıyor!!

lol!! ben hackleneli 3 ay oldu.3 aydır da hackelyen adma oynuyo.senn kim oldugnu bilmiyorum.eger server acıldıgından beri oynuyosan sole kim oldugunu bilelim.sana sole solyleyim;

ben serverın acıldıgı ilk gunden temmuza kadar oynadım.
ve ciddi manada saygı duydugum asasinler de oldu.

darkness
vstyle
cavity
kunt

bu admlar sizin 10 katınız ii oynuyodu.ama hicbiri de ben soleyim gelin 1v1 yapalım, alaynızı ottururum,
10nuz birden gelin, 3nuzu ustume alır 40nızın ustune
otururum die ucmuyodu
.sen de eminim monnstar clanındaki +3 uniq kullanan nooblardan birisindr. nese...

Hani kim demiş hepinizi döver diye ben göremiyorum o charın sahibi öyle bişey yazmış mı? Yada ben dedim mi? Sende kullan +3, +2 kullanma +3 kullan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bende anlayamadım.Ben bu tankerjr'nin çok samimi bir arkadaşıyla cz ye mal satmaya gelip shouttan "gel,al abi dupe deiğil bunnar" diye bağırdığı günleri biliyroum ,hayır bi de şöyle bi saflıkları vardı hem kendisi hem arkadaşı merchant açmışlar cz de yanyana ikisi de +8 graham satıyorlar bi de dupe değil diye bağırıyorlardı :)...şimdi hala aynı lamerler basmışlar dupe malları +564 uniqleri , hala pk yeteneği 0 ,hala berbatsınız ,yani kötü oyuncularsınız ne diyim yetersizsiniz...
Ha itemleriniz iyidir o ayrı ama bilen biliyor altın semerli eşşekler olduğunuzu onu da söyleyeyim..[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
leroy, 02 Kasım 2005 02:22 tarihinde demiş ki:
beramusda creaturs clanının lıderıyım ve ustumde chıtınler +5 takılar +7 hp al ıste kullanmayan bı kısıyım bılmem anlatabıldım mı?

Ben genel anlamda konuşuyorum.. Ona bakarsan bi char. açarım 60 yaparım kullanmam bendede yok derim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
leroy, 02 Kasım 2005 02:46 tarihinde demiş ki:
ama ben oynuorum ne yapsak acaba? temız olmak suc galıba beramusda he ole mı sence galıba sayenıde hersey terse dondu burda vay bee....

Lafı başka tarafa çekeceksen bende o şeklide cvp yazıyım. Ben öyle bişey dedim mi suç dedim mi?
Bu serverı düzeltecek olan adminlerdir sen yada ben değilim.Şuanda kullanılıyosa bir çok kişi tarafından bende kullanırım.Bilmem anlatabildim mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
leroy, 02 Kasım 2005 03:15 tarihinde demiş ki:
o zmn sana ve bayılmana da saygılar cnm kardesım

en ıcten saygılarımı sunuorum o dupe yapan ellerın dert gormesın yoksa server ı daha gusel seedemezdınız ....

Sen neyin kavgasını yapıyosun anlayamıyorum al işte siliyolar.İnşallah kimse bir daha yapamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar fazla kasmaniza gerek yok yarin belli olcak butun artistler ne mis nerden geldigi kim pro kim noob.. herkeste dupe item var bendede vardi yalan yok yani. yarin legit itemlerimle cıkcam cz ye ve gorcem +6 up basmasını bılmeyen ama +3 uniqlerle dolasan tipleri..ole forumlarda gel 1 vsv 1 ezeyim demekle olmuyor bu isler .. herkese yarin gl
Sosyal ağlarda paylaş

death kiss sen nerden bilion benm itemleride konuşuon belki dediklerinin hiç biri bende yok ayrıca pwp işine gelince ooojem görüşürüz dediin gibi cz de biz bu oyuna adonisde başladık gerekirse mykoda bitiririz uskoda bitmeyiz biz biz bittiimiz gün usko da biter annatabildimmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

ahahha para yoktuha sen öyle san:))) ayrıca o ç kaledeki ben deilim ortağım benm çarın esas sahibi benm para meselesine gelince paralar ayrı çarda madem merak ediosan söleyim dedim:)hem bu sana nie bu kadar batıoki yarası olan gocunur koç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...