Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en ucuz yılay dönümü hediyesi nasıl hazırlanır

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

1-Bulunduğunuz semtteki bahçeli evler tesbit edilir.
2-Torbamız ve Makasımız ile daha önceden tesbit edilen evlerin yolu tutulur (bu iş için sabah 6:00-8:00,akşam 22:00-00:00 tercih edilmelidir)
3-Evlerin bahçelerindeki envayi çeşit gül,karanfil,papatya,saksı çiçeği talan edilir,hepsi torbaya toplanır,görevi tamamlamış olmanın verdiği huzurla eve dönülür.
4-Kırtasiyeye gidilir,1 milyona güzel bir kap,bant,düz beyaz kağıt alınır.
5-Evden bir adet ayakkabı kutusu bulunur,kap ve bant yardımı ile kutu hiçbiryeri gözükmeyecek şekilde kaplanır.
6-Kutunun içine çiçekler boca edilir,her yeri kapanıcak şekilde dağıtılır.
7-2 ay önce yaptığınız uçak yolculuğundan geriye kalan hiç giyilmemiş 2 çift çorap,ve aldığımız kağıda yazılmış son derece romantik bir mektup kutunun içine koyulur,evvelden kaplamış olduğumuz kapak kapatılır.Artık hediyemiz hazır.
8-İster kargo aracılığı ile,ister elden verebileceğiniz bu hediye ile ilgili dikkat etmeniz gereken iki şey var
8-a-Hediyenin 24 saat içinde yare ulaşması (çiçeklerin tazeliği açısından).
8-b-Yar ile daha sonra uçağa binilmemesi.
9-Hediyenin arkasından gerçekleşebilicek olaylardan Tutorial yapımcısı Fiercewind in sorumlu olmadığını kabul ederim yazılı bir belge imzalanır,arşivde saklanır.

Arkadaşlar benim bu hediyeyi hazırlamama neden olan şey ise bir tane gülün 5 ile 3 milyon arasında değişmesi olmuştur.Ankaranın Bahçelievler semtinin artık bir bahçesi yok :lol:[signature][hline]HIT THE LIGHTS!!!alights alights alights...HIT THE LIGHTS :):):)
Sosyal ağlarda paylaş

ehhe:D
gzl olmuş:)
ama izmirde 1 demet gül e(yaklaşık 5-6 tane oluo) 1 ytl verip bu zahmete girmemek daa ii:D;)[signature][hline]Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler
Yormasın seni boşa geçen günler
Aldatmasın seni çekipte gidenler
Sakın arkana dönüp bakma
Krallar önde gider!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamın karşısında ben buna bakarken sinir oldum arkadaş. nitekim doğum günü hedesi için 20 ytl baydım..
bu adam tam beleşçi ya. bak işte sabahın köründe kalktı çiçek topladı hasta yatıyo şimdi :D[signature][hline]istesem de bırakamıyorum
ne yapayım elimde değil
sadece saf duygularla seviyorum,
ve bunun suç olmadığını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apeiron, 20 Ekim 2005 13:23 tarihinde demiş ki:
ehhe:D
gzl olmuş:)
ama izmirde 1 demet gül e(yaklaşık 5-6 tane oluo) 1 ytl verip bu zahmete girmemek daa ii:D;)

naaptın hoca 1 demet gül 1 ytlmi?
izmiride?[signature][hline]Nasıl geldik birgün,öyle gideceğiz.
Beşiktaşlı doğduk,Beşiktaşlı öleceğiz.

ReDDoG a.k.a Redogski
Sosyal ağlarda paylaş

ahahhhhahhha
bunlar fanı seyler arkadaslar bence ne kız erkeğın ne aldığını takmalı ne de erkek ne alacağını
içinden gelıosa alır bukadar basıt[signature][hline]cok güçlü ama cok dıkkatlı olmak lazım
cok sewmek ama cok gerçekçı olmak lazım...
PATİCİK KIZLAR KLUBU
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...