Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Kasımda Minimum ADSL hızı 512k Oluyor!

Vodan

Öne çıkan mesajlar

Tamam yahu küfür etmeyin :D Daha önce açılmıştı da demeyin biliyorum hepsini hehe

Minimum ADSL hızı, 512 kbps olacak...

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, ADSL olarak tanımlanan geniş bant hızlı internet uygulamasında, aylık ücreti 29 YTL olan hattın hızının, 2 katına çıkarılacağını bildirdi.
Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada, son bir yıldır çok yaygın olarak kullanılan ADSL sisteminde telefonla birlikte data ve görüntü iletişiminin de aynı anda yapıldığını söyledi.
ADSL sisteminin yenilendiğini belirten Yıldırım, şöyle konuştu:
''Türk Telekom, ücreti 29 YTL olan ve asgari hızı 256 Kbps olan aboneliği, 1 Kasım'dan itibaren 512 Kbps'ye çıkarıyor. Bu yarı yarıya ucuzlama anlamına geliyor. Aylık sabit ücret 29 YTL idi. Hızın iki katına çıkmasıyla birlikte hizmet yüzde 100 ucuzluğa tekabül edecek.'' Verilecek hizmetle aynı sürede daha fazla bilgiye ulaşılabileceğini ifade eden Yıldırım, ''Abonelik ücretinde fiyat artışı olmayacak. Bu internetin yaygınlaşması bakımından önemli'' dedi.

Kaynak: Milliyet[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Olmazsa bittin sen.Her seferinde kekleniyorum zaten.Hele bir 512 olmasın.Bittin olm bittin[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

simdi abi adsl 512 ye cıkacak bunu bılıyoruz ama su konuyu anlamadım ben 256 k sınırlı kullanyorum bu yukseldıgınde fıyat yukselcekmı yukselmeyecekmı_?[signature][hline]Windows Kullandığınız tespit edilmiştir.
Linüx PENGUEN şimdi C: yi yok etme işlemine başlamıştır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fixxer, 13 Ekim 2005 22:41 tarihinde demiş ki:
simdi abi adsl 512 ye cıkacak bunu bılıyoruz ama su konuyu anlamadım ben 256 k sınırlı kullanyorum bu yukseldıgınde fıyat yukselcekmı yukselmeyecekmı_?

Yıldırım, ''Abonelik ücretinde fiyat artışı olmayacak. Bu internetin yaygınlaşması bakımından önemli'' dedi.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Sosyal ağlarda paylaş

2010 un kasımı[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 13 Ekim 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
telekomun regl olma olayıda bu heralde
her ayın 1inde adsli artıyo

allahım bittim of[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 13 Ekim 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
ıngılterede ablamların adsl ı 2 mbitden 10mbit yapmıslar fiyat artmamıs 35 pound

acaip ozendim

liseden sonra ingiltereye gidiyorum.OH BE !

a.k 39ytl veriyoruz 256k kullanıyoruz onlar 80ytl veriyor buraya göre 10mbit bağlatıyor.Böyle tr'nin[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...