Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grry ye burdan selamlar...

BugsBunny

Öne çıkan mesajlar

CZ de yeni moda galiba tek mage ye 2 - 3 asas la dalmak
arkada bide priest la gelmek cılkı çıktı :)
Murtaza seni dün gezdirirdim Cz de ama diğerleri işi bozdu :)[signature][hline]Name : AeneisF
Server : Ares
CLan : T®
NP :35.xxx
LvL :61.
Job : Arch Mage
Düşman : Yeşil Şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arxchill, 29 Ekim 2005 19:48 tarihinde demiş ki:
yaw anlamadığım şey bi kere bi orc asası kestimi adam seni kafasına kazıyo gelip gidip sana dalıyo alamadımı çıldırıyo en son 2 hatta 3 asasla geliyo illa kesecek yani....

Ben en çok priest lara kılım kestimi sabaha kdar kovalarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PeSeRGe, 29 Ekim 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
bıgs olm senin peşine düşene kadar 3 adam alınır adam can wermio paso kaçıo bidaha kaçarsan kovalıyan 2 olsun ^^(adam czyi 2 tur attırıo anca can werio weya town atıo) :P

Kaçana kadar zaten canım çıkıyo 30 kişi kovalıyosunuz abi nedir bu human lardan çektiğimiz 3 party dolaşılrmı yaw yada 2 party şeklinde dolaşırlar sizde hiç solo takılma diye bi olay yokmu ? :D tam biriyle teketek yapıcam parasite yiyiorum sonra assasin in biri 500-600 spike vuruyo redball çıkıyo mana varsa kaçıyoruz yoksa eyw :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PeSeRGe, 29 Ekim 2005 23:49 tarihinde demiş ki:
^^ kaderine küs yeşil yaratık ne yapacan :)

amerikada beyazlar zenciler burda da humanlar orklara nedir bu kardesim irkcili yapmayin hepimiz kardesiz xD[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Her gecen dakika biraz daha (N) oluorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 29 Ekim 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Lanet olsun dostum snn derdin kafanın kıçından büyük olması mı evet zenciyim gelde senin o koca beyaz human kıçını tekmelicem tamam mı dostuM? :D

muahahahahahah ?

:pPpPp[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 30 Ekim 2005 00:03 tarihinde demiş ki:
said:
BugsBunny, 29 Ekim 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Lanet olsun dostum snn derdin kafanın kıçından büyük olması mı evet zenciyim gelde senin o koca beyaz human kıçını tekmelicem tamam mı dostuM? :D

muahahahahahah ?

:pPpPp

Sen sus koca g*lü warrior seni :P
Sosyal ağlarda paylaş

pardon az önce ben warriorumla söyle böyle yaptim dien kimdi auhauhahudhuad bir gün herkes warrior olacak asa-ziyan seniiii[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 30 Ekim 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
pardon az önce ben warriorumla söyle böyle yaptim dien kimdi auhauhahudhuad bir gün herkes warrior olacak asa-ziyan seniiii

lamn bende lvl kassaydım sen 61ken bende 60.50ydim :D bugün 65olsaydım yeri öperdin lemn sen :D warrior la aradabir oynarım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün grry ile teketek yaptık onun çıktı redball benim çıktı ama bi sonuç çıkmadı gerçi sanırım bugün glich ve kullanmadı bişey o dikkatimi çekti nese bugün rol lerimi alıcam bide wp sonra yapalım :) ama delikanlı adammısın doguss eziğini keserken 1vs1 de yanımda geldi oturdu dalmadı gerçi doguss un o müthis teketek de attığı illusion a bayılıyorum adam kendini kandırıyo atıyo onu biraz daha geç ölüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 30 Ekim 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
Bugün grry ile teketek yaptık onun çıktı redball benim çıktı ama bi sonuç çıkmadı gerçi sanırım bugün glich ve kullanmadı bişey o dikkatimi çekti nese bugün rol lerimi alıcam bide wp sonra yapalım :) ama delikanlı adammısın doguss eziğini keserken 1vs1 de yanımda geldi oturdu dalmadı gerçi doguss un o müthis teketek de attığı illusion a bayılıyorum adam kendini kandırıyo atıyo onu biraz daha geç ölüyo :D

Bidakine kaçmada birimizin redball patlasın dimi[signature][hline]_________________
--------------------
Name__: Grry
Server__: Ares
--------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grry, 30 Ekim 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
said:
BugsBunny, 30 Ekim 2005 16:05 tarihinde demiş ki:

Bidakine kaçmada birimizin redball patlasın dimi

kaçmak değil o lag olduğu zaman geri çekildim ve mana pot um kalmadı minor basmaktan....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...