Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grry ye burdan selamlar...

BugsBunny

Öne çıkan mesajlar

said:
Vivendi_Color

iyidir ya sen den naber gel cafeye arada sıırada :P
olmuyo böle[signature][hline]
DarkLinG
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 7xxxx
Server : B
Clan: THEONE
ID SOFTWARE 'E KAPAKKK OLSUN!!!
http://img323.imageshack.us/img323/5166/kapaaaaaaaak7gg.jpg

http://img453.imageshack.us/img453/9536/kapaaaaaaaak25lc.jpg
^^ANLAMAYANA BU^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 28 Ekim 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
said:
Sayk0, 28 Ekim 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
ARES Server

Updated on Wed, Oct 05 2005 18:51:42

Sanırım sen ares e hiç uğramadın ? cypher server ının tek zor tarafı çoğunun türk olmasıdır çünkü beramus ve cypher ile başa çıkamıyolar dupe olayları kosp ve skill bug yüzünden he buarada artık biz 70lvl adam gördüğümüzde cz de dalıyoruz eğer party ile gelmiyosa siz olsanız "oha abi adama bak meteor attı" veya "oha abi adam warrior 800vuruyo howling sword la " diye geçersiniz ...

Siz daha blue chest nedir bilmezken bizde dark vane 300-400m a indi ve geçen gün dark vane +8 yaptım hemde dupe değil sizin daha katediceğiniz çok yol var....

[Bu mesaj BugsBunny tarafından 28 Ekim 2005 22:20 tarihinde değiştirilmiştir]

Peki Sen kaç defa Bug suz 60 -70 Temple bitirdin ?[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Server : Cypher
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PartyCrasher, 28 Ekim 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
KOSP CZ de calismio bildigim kadariyla...Grryy öle bi sey yapmaz arkadaslarin dedigi gibi lagdir...CZ en kalabalik zone oldugu icin belirli aralikta takilmalar oluo... Ben bi nova yiyom gerisini hatirlamiom direk press ok...

Eski server daha iyiydi değiştirdiler şimdi aşırı lag oluştu
eskiden Zone1->Maradon
Zone2->Breth-Colony zone du

Şimdi
Zone1->Luferson castle
Zone2->Maradon-Colony zone oldu...

Maradon zaten karambol birde cz ile aynı bölgede olunca aşırı lag oluyo ..
Sosyal ağlarda paylaş

Bug falan değil,hatta temple event bug ını da bilmiorum nası oluyoda, ilk seferinde 3-4 clan planlayıp, partileri falan önceden konuşup gitmiştik.Çok da zor olmadığı anlaşıldı 1-2 püf noktayla.Daha sonra devamlı yapılmaya başlandı.E tabi chestler dupelendikten sora gereğide kalmadı...[signature][hline]server:ares
clan:sacred
level:65
np:350k++
Sosyal ağlarda paylaş

ben gryy la 1vs1 yaptım ama combo makro falan farketmedim :D zaten potumu bitirdi onunda bitti minor kapıştık olmadı bıraktık son potlarımdı sonrada az durup cıktım cz den üşendim pot alıp dönmeye :Pp[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

bugs adamım neden o kadar adam warken aradan gelip herseferinde bana dalıyonuz yaw walla bıktım artık...
bugünde sizin basenin önünde o kadar adam wardıönce _sexmato_ sonra sen kestin oturup ağlıcaktım yaw bu nedir yaw...
:(:(:(:(:(:(:([signature][hline]l hate orc assasians :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arxchill, 29 Ekim 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
bugs adamım neden o kadar adam warken aradan gelip herseferinde bana dalıyonuz yaw walla bıktım artık...
bugünde sizin basenin önünde o kadar adam wardıönce _sexmato_ sonra sen kestin oturup ağlıcaktım yaw bu nedir yaw...
:(:(:(:(:(:(:(

ÜStünde dd olmayana dalıyorum kalabılktan adam seçerken önce mage e sonra dd olmayan shell iye sonrada isimlere bakıyorum aradan sen çıkıyosun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...