Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grry ye burdan selamlar...

BugsBunny

Öne çıkan mesajlar

daha dün infoya diodum grry cok ii combo yapio felan die combosunu kosp ya da herhangi bir programa borcluysa yazik diorum...
haddime deil ama harbi sen ii combo yapiodun neden archer oldun ki ^0)[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Walking on Clouds (H)
Sosyal ağlarda paylaş

İnformer doğru diyor o programı bizim kafeye gelen bi velette yapmıştı geldi abi bak napıyorum dedi baktım çocuk daha 50lvl savaş a girmiş mage in dibine girdi f1 f1 yaptı z-r mi skill mi artık anlayamadım mage in şaftı kaydı sonra kovduk çocuğu keylogger felan yükler diye ...

Buarada İnfo anlarım spike+z-r+skill+z-r bilmem ne koyarsın ama ben bugüne kadar combo çalışmış bi adamım ve millet lvl kasarken ben dts de DM de combo kasıyodum sende görmüssündür gisele ile dm den çıkmıyoduk orda en az 60-70m xp kaybettim ama bugüne bugün 1 kerede 5 tane z-r tek el kaldırışında koyamadım ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 28 Ekim 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
ARES Server

Updated on Wed, Oct 05 2005 18:51:42

Sanırım sen ares e hiç uğramadın ? cypher server ının tek zor tarafı çoğunun türk olmasıdır çünkü beramus ve cypher ile başa çıkamıyolar dupe olayları kosp ve skill bug yüzünden he buarada artık biz 70lvl adam gördüğümüzde cz de dalıyoruz eğer party ile gelmiyosa siz olsanız "oha abi adama bak meteor attı" veya "oha abi adam warrior 800vuruyo howling sword la " diye geçersiniz ...

Siz daha blue chest nedir bilmezken bizde dark vane 300-400m a indi ve geçen gün dark vane +8 yaptım hemde dupe değil sizin daha katediceğiniz çok yol var....

[Bu mesaj BugsBunny tarafından 28 Ekim 2005 22:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 28 Ekim 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
daha dün infoya diodum grry cok ii combo yapio felan die combosunu kosp ya da herhangi bir programa borcluysa yazik diorum...
haddime deil ama harbi sen ii combo yapiodun neden archer oldun ki ^0)

zuhauahuaauh süper ya :D anlayan anladı :P
Sosyal ağlarda paylaş

olm dogru diyonda :D legit dark vane yapılabilir ama blue treasure chestleri sağlam dupe geçirmişindir :D harbiden iyiydi kutular dupe tu ama miraselth ten gelen itemler gerçek idi
ahh ahhhh zamanında o itemler silinir die hiç item yapmamıştım kendime bilsem legit oldularını :(:(:([signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Ekim 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
olm dogru diyonda :D legit dark vane yapılabilir ama blue treasure chestleri sağlam dupe geçirmişindir :D harbiden iyiydi kutular dupe tu ama miraselth ten gelen itemler gerçek idi
ahh ahhhh zamanında o itemler silinir die hiç item yapmamıştım kendime bilsem legit oldularını :(:(:(

:D hala 3 tane dupe tarzı var ama inan dupe yapmıyorum he kafede arkadaşlar oturuyo bitane koyuyolar ama ben asla artık dupe e ve onun gibi aptal şeylere katılmıyorum sadece ben 4 tane dark vane +7 çektim piyasadn ve bastım ve 1 tanesi +8 oldu trina ile 4tane item basarsan +8 e %100 1 tanesi oluyo ki dark vane ide arkadaş aldı hala bende dual dex +9 skeleton belt shard +8 - +7 wp ve duak kekuri +1 var rol bile yok a.q ...

Blue chest le alakamız olmaz yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 28 Ekim 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
ya cyper server tında oynanmaz aresten ten beramustan beter dupeler var adamlarda +10 totamic spear +5 rol elf belt +9 raptor bu ne +8 hanguk sword v.s bütün Foraggeteen itemlerinin +8 var bu ne bunlar diez de yok daha aresten sonra diez açıldı bilidğim kadarıyla

Bana o server da kimin elinde +3 uniq var ve kimin elinde +9 item var söyle bende sana gelenden bi pay veriyim :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 28 Ekim 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
said:
DeBuffAndHeal, 28 Ekim 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
ya cyper server tında oynanmaz aresten ten beramustan beter dupeler var adamlarda +10 totamic spear +5 rol elf belt +9 raptor bu ne +8 hanguk sword v.s bütün Foraggeteen itemlerinin +8 var bu ne bunlar diez de yok daha aresten sonra diez açıldı bilidğim kadarıyla
biraz beklermisin

Bana o server da kimin elinde +3 uniq var ve kimin elinde +9 item var söyle bende sana gelenden bi pay veriyim :D
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Vane(+8)
Defender of the Lord(+8)
Enion Bow(+8)
Enion Bow(+9)
Hanguk Sword(+7)
Hanguk Sword(+8)
Hanguk Sword(+10)
Hell Breaker(+8)
Lightning Erenion(+8)
Lightning Erenion(+7)
Hell Breaker(+7)
Ron's Staff(+7)
Wreath of Erenion(+7)
Iron Bow +9/90 Poison
Mirage +9/90 Fire
Raptor +9/90 Poison
Iron Bow +10/100 Poison
Totamic Spear +10[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 28 Ekim 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
Dark Vane(+8)
Defender of the Lord(+8)
Enion Bow(+8)
Enion Bow(+9)
Hanguk Sword(+7)
Hanguk Sword(+8)
Hanguk Sword(+10)
Hell Breaker(+8)
Lightning Erenion(+8)
Lightning Erenion(+7)
Hell Breaker(+7)
Ron's Staff(+7)
Wreath of Erenion(+7)
Iron Bow +9/90 Poison
Mirage +9/90 Fire
Raptor +9/90 Poison
Iron Bow +10/100 Poison
Totamic Spear +10
hepsi cyper da bunların[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 28 Ekim 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
said:
DeBuffAndHeal, 28 Ekim 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
Dark Vane(+8)
Defender of the Lord(+8)
Enion Bow(+8)
Enion Bow(+9)
Hanguk Sword(+7)
Hanguk Sword(+8)
Hanguk Sword(+10)
Hell Breaker(+8)
Lightning Erenion(+8)
Lightning Erenion(+7)
Hell Breaker(+7)
Ron's Staff(+7)
Wreath of Erenion(+7)
Iron Bow +9/90 Poison
Mirage +9/90 Fire
Raptor +9/90 Poison
Iron Bow +10/100 Poison
Totamic Spear +10
hepsi cyper da bunların

Ben sana kimin ne kullandığını soruyorum cypher daki itemleri değil
Sosyal ağlarda paylaş

bazen 30 sn 60 sn lag oluyo o zaman ölüyorum benim ekranım da bile görmediğim adamlar vurmuş ölmüşüm

öle olmasın??[signature][hline]
DarkLinG
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 7xxxx
Server : B
Clan: THEONE
ID SOFTWARE 'E KAPAKKK OLSUN!!!
http://img323.imageshack.us/img323/5166/kapaaaaaaaak7gg.jpg

http://img453.imageshack.us/img453/9536/kapaaaaaaaak25lc.jpg
^^ANLAMAYANA BU^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thadeus, 28 Ekim 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
bazen 30 sn 60 sn lag oluyo o zaman ölüyorum benim ekranım da bile görmediğim adamlar vurmuş ölmüşüm

öle olmasın??

Oda bi ihtimal çünkü asıldığım minor ler ve heal pot lar gelmedi ayrıca manam o sırada 100den yukarı felan çıkmadı döndüğümde 1981981 tane vuruş sırayla aynı anda geldi arrow shower gibi ... lag dandır eğer kosp dan değilse imkanı yok yani olsa olsa bug dır..
Sosyal ağlarda paylaş

GRRY ne kullanıyor bilmiyorum ama kendisi birazz noobdur. :D

KOSP kullanıcağını zannetmiyorum. Ama kullanan 2-3 kişinin var karşılaştıklarımdan.

Dogussss ( assassin olan )
BBGH74600

ha diceksiniz ki nerden anladın... Bu kadar zamandır bu oyunu oynuyorum, yanımdan geçerken, ben zig zag çizerek ilerlerken, 4 hit vuran ( skill + R + skill + R ) daa çıkmadı...

ha şöye de bişe var, 1v1 de 2 si de hiç bişey yapamıyor, ama kovalarken bayağı insanın sinirini bozuyorlar... Yakında da zaten banlanıcaklar.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

son günlerde şu söz ettikleri network sorunun dan kaynaklandığını sandığım bi sorundan dolayı cz nin içinde olduğu zone da çok sağlam delay oluyo 30 sn 60 sn kadar.
adam görüyom attac veriyom vuruyom r ile skill le ama ne dmg yazıyo ne de adam bana vuruyo.
ne o bana vurabiliyo ne de ben ona :P[signature][hline]
DarkLinG
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 7xxxx
Server : B
Clan: THEONE
ID SOFTWARE 'E KAPAKKK OLSUN!!!
http://img323.imageshack.us/img323/5166/kapaaaaaaaak7gg.jpg

http://img453.imageshack.us/img453/9536/kapaaaaaaaak25lc.jpg
^^ANLAMAYANA BU^^

[Bu mesaj Thadeus tarafından 28 Ekim 2005 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 28 Ekim 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
GRRY ne kullanıyor bilmiyorum ama kendisi birazz noobdur. :D

KOSP kullanıcağını zannetmiyorum. Ama kullanan 2-3 kişinin var karşılaştıklarımdan.

Dogussss ( assassin olan )
BBGH74600

ha diceksiniz ki nerden anladın... Bu kadar zamandır bu oyunu oynuyorum, yanımdan geçerken, ben zig zag çizerek ilerlerken, 4 hit vuran ( skill + R + skill + R ) daa çıkmadı...

ha şöye de bişe var, 1v1 de 2 si de hiç bişey yapamıyor, ama kovalarken bayağı insanın sinirini bozuyorlar... Yakında da zaten banlanıcaklar.

doguss la 2 gündür 3 kere 1vs1 yaptım daha benim hp 2000 e gelmeden adam yattı ve süreklide aynısı oluyo onun sana çok iyi gelmesi sanırım yaptığı AŞIRI DERECEDE jingling den kaynaklanıyo yoksa fıs aynı şekilde bb de aynı ikiside noob ın babaları kosp kullanamazlar çünkü bir kerede gelmiyo dmg leri....
Sosyal ağlarda paylaş

KOSP CZ de calismio bildigim kadariyla...Grryy öle bi sey yapmaz arkadaslarin dedigi gibi lagdir...CZ en kalabalik zone oldugu icin belirli aralikta takilmalar oluo... Ben bi nova yiyom gerisini hatirlamiom direk press ok...[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 6xxxx
Clan : THEONE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...