Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

said:
Gangren, 26 Ocak 2005 20:55 tarihinde demiş ki:
Niye patlasın ki? Kabul olur büyük ihtimalle, daha önce farklı yerlerden alışveriş yaptım.

Hayır abi patlar demiyorum, eğer bi sorun çıkarsa patlar diyorum =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blinky, 26 Ocak 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
ohh ıcım rahatladı su mesajı gorunce.bı gırdım okunmamısların arasındaymıs.ALLAHIM SANA SUKURLER OLSUN!''''

Kardeş onu nereden kontrol ettin okunmamış olduğunu falan anladın şimdi ben de kıllandım da bir link ver de ben de rahatlayayım.[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

Alla alla bana 18 şubat dediler..
ha birde login oldukdan sonra my orders yok bende? my basket , my shop falan war sağ üstte

status: PreOrder: 4th Feb diyor.. ama mailde 18 de falan cıkacak gibi bişiler demiş
bakınız:
Thanks for your e-mail.

This title is a pre-order for 18th February and should be shipped from our
warehouse around this date. We would usually allow around 14 working days for
an order to reach you in Turkey.

If there is anything else we can help you with please feel free to contact us.

Kind Regards

? 4 mü 18 imi allahım ya

[Bu mesaj deadea tarafından 26 Ocak 2005 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi mail eski oldugundan haliyle 18 yazıyor[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben de sendit'ten aldım. sanırım 5-10 güne gelicek di mi? bi de wow en erken 1 şubatta en geç 25 şubatta mı çıkıcak?

biliorum tartışılmış sorular ama bilen biri kısaca, hemen cevaplayabilirse sevinirim..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne bıcım ıs anlamadımkı adam gıbı blızzard demıyokı su tarıhre cıkarcam sutarıhte yollucam su tarıhtede severları accam :( ıyı guzel blizze guvenımız tamda boyle yapınca adamın sınırını bozuolar[signature][hline]He is no mere ranger he is ARAGORN son of ARATHORN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...