Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

said:
Death, 14 Şubat 2005 17:25 tarihinde demiş ki:
ptt nin sitesinden bakirkoy ptt nin telini aldim acan herif ne kargosu kardesi m burasi faks makinesi dedi ya

Kargo işletme merkezimi işletim o sekilde bi yere telefon açıcaksın.Antalyada buldum ben aradım ad soyad istedi ve kontrol etti.PTT ye telefon aç ve Kargo tabiki ile ilgili yerin numarasını iste.[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

eternal postanelerden il merkezi olanın numarasını ogrenin demişsin , nasıl yani tam anlamadım?ben pendikte oturuyorum benim paketim direk buradaki postaneye gelmicek mi?yoksa butun paketler bir yerde toplanıcak , ondan sonra ilçelerdeki postanelere mi yollancak?bende ona göre bi telefon acayımda..[signature][hline]Burning Legion>Night Elf>Druid>nicki sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sen nereye baglıysan oranın PTT si ile kontak kurmaya çalış.Çünkü eninde sonunda senin bulundugun bölgedeki en yakın ptt ye gelicektir kutu.İstanbul'u bilmiyorum ben ama genel bi yer varsa PTT kargolarının durdugu ordan ögrenebilirsin.[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

BUNUN TEK SORUMLUSU ETERNAL DIR
bize o aldirti komisyon mu aliordur nedir sendit ten :D
ben sozde bizim postaciya ulastim yok abi gelmedi dedi
yarin a kaldi
ama ben yarindan da umitsizim
ya birsey anlamadim gameloaded in kiler nasil gelior da send it inkiler gelmior

[signature][hline]Burning Legion>Gnome>Mage>nicki sonra

[Bu mesaj Mad_Wolf tarafından 15 Şubat 2005 13:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu PTT dekilerin sözü yaa bildiğim kadarı ile gemiyle geliyor eğer gemiyle geliyosa İzmir'e gelcekler çünkü yurtdışından gelen gemiler İzmire geliyor yaani şu anda kuş adasında olabilir eğer öle ise ben direk kuşadasına giderim oradan alırım 1 saatlik yol hehe[signature][hline]KARANLIĞA KÜFÜR EDECEĞİNE BİR MUM YAK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...