Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

=) ne demek
said:

Being Packed - Your order has been processed, and is currently being packed, or is awaiting the arrival of the postman to come to our offices and take it to you!

sitede order statuses de yazan bu

Yani, siparişinizin işlemi yapıldı ve şu an ya paketleniyor, ya da postacının ofisimize gelip size götürmesini bekliyor!

Hayırlı olsun =)[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackWolf55, 09 Şubat 2005 22:56 tarihinde demiş ki:
Being Packed - hahha lol bende yakında bu yazıyo gormek ıstıyorum arkadaslar ınsallah yarın gorurumm

lol ben yerım o postacıyı be

Ha sende öyle yazmıyor mu?
Ben öyle yazıyorsa tamam olmuş abi o dedim =)
Ama olur ya takma kafana hallolur[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar mail attım adamlar küfredecek sonunda ama ne yapalım elim kolum bağlı oturamıyorum. Kredi kartını da scan edip yollayamam ki çüş artık...

Order Number : 2562447 - 25th Jan 2005

Dear Sir/Madam,

My apologies for getting in touch frequently.

My order status is still "Acquired from Stock" and £26 has not taken from my bank account yet. In your previous mails you told that you've faxed the adress confirmation to my bank (Turkiye Is Bankasi) and when I've spoken with them they said that they haven't recieved anything like this from you. I'm in a dillema and I really want to buy this product "WoW" from Sendit.

Many of my friends from Turkey didn't have to send you a bill or stg. else which their adress and that kind of stuff is written on it to buy this product and now their status is "Being Packed". My credit card info and my adress info, they're all correct. You asked me to scan my credit card and send as an attachment but this is not possible for me and in addition to all, my card is new(first month) so my bill will come after 10th of Feb which may take up to 2 or 3 days and I don't want to lose my right to buy this product and don't want it to be sent to another customer because I don't have any other place to buy, I don't want to buy from any other place anyway.

Do you have an opportunity like calling my bank(Turkiye Is Bankasi) via phone and ask them to confirm my adress? Because you said that you've faxed them about confirmation but they haven't recieved any request like this. Please help me, the servers will be opened on the 11th of Feb and we Turkish players are already late.

I know you will be interested.
Yours Faithfully,

Bintuğ Esen from Turkey
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benden email yoluyla banka ekstresi istediler. bende hemen yolladım ama nedense mail gönderilmesine rağmen bana karşıdan herhangi bir cevap gelmiyor. yani o klasik şu kadar müşteri var önünüzde içerikli mail bile gelmiyor?[signature][hline]mesela beş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Oky, 09 Şubat 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
beyler benden email yoluyla banka ekstresi istediler. bende hemen yolladım ama nedense mail gönderilmesine rağmen bana karşıdan herhangi bir cevap gelmiyor. yani o klasik şu kadar müşteri var önünüzde içerikli mail bile gelmiyor?

Sen ekstreni falan yolladıysan hiç merak etme problem olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Warri bende seninlen aynı yöntemi uygulayarak daha önce swg almıştım douwantit.com dan onlar benim nüfus cüzdanım ile kredi kartımın scan ettirip mail ile yollama mı istemişlerdi , bende yollamıştım bunun neticesindede oyun beklemekten çıkıp paketlenip hemen gelmişti sanada aynısını öneririm.
Kredi kartının no sunu görseler bile hack leme gibi bi şansları yok , zaten sendit güvenli bir site boyle bir şey de yapmaz hatırlatayım diğer türlü sana başka bir seçenek sunacaklarını hiç sanmıyorum şansın bol olsun senide 11inde server da görmeyi çok isterim.[signature][hline]Arloth Gregorn Orc/Warlock "You shall burn in flames"...
dL|Chavez/Damne[dL]egion...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warri, 09 Şubat 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
Please help me, the servers will be opened on the 11th of Feb and we Turkish players are already late.

adam bunu görcek, "wah wah adamlar geç kalmış gönderelim hemen başlasınlar" diyecek di mi? umarım öyle olur :p[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Oky, 09 Şubat 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
beyler benden email yoluyla banka ekstresi istediler. bende hemen yolladım ama nedense mail gönderilmesine rağmen bana karşıdan herhangi bir cevap gelmiyor. yani o klasik şu kadar müşteri var önünüzde içerikli mail bile gelmiyor?

aynı şekilde bende yolladim banada şu kadar kuyruktasın falan diye mail gelmedi kıllandım aynı maili bi daha yolladım...işalla sorun olmaz da yarın sabaha hallederler ya...[signature][hline]Xoknath...Warlock...Power of Demon...
For The Horde!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...