Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

PENTH harbi kredi kartını falan kopyasını gönderirsem problem olabilir mail attım adamlara tekrardan cevap bekliyorum. Ayrıca ben Kimliğimin üzerindeki ikametgahta yaşamıyorum ki şu an.

HRRR ÇILDIR, DELİR, MANYA...[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben olasılık söylüyorum olayın çözülmesi için, sonra gelip kredi kartım haxxorlandı demeyin bana eheh.

Ama benim yaptığım olay, yani bir faturada isim ve adres varken bunun fotosunu çekmek tamamen güvenlidir.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CraftedbyMalibu, 09 Şubat 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
said:
Penthesilea, 09 Şubat 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
said:
CraftedbyMalibu, 09 Şubat 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
Attığım maile cevap aldım. Mailde hatanın ne olduğunu kredi kartının limiti mi yoksa bilgilerinde mi sorun olduğunu sordum.

Gelen mailde verdiğim ismin kredi kartı sahibiyle uymadığını söylediler. Bende kredi kartının ismini yazdım tekrar e-mail olarak ama eğer card bilgilerini değiştirmem gerekirse siteden gg imkanı yok kredi kartını alamam babamın bi daha.

Abi, sen my details a babanın ismini yazmadıysan, tabi kabul etmezler.
Babanın adresi, babanın ismi yazmalı.

Abi adres falan tamamda isim olarak ne yazmışım sıkı durun : Malibu of abi kendimden utandım ya

OHA *! iptal olur* yuh dunya tarihinde ilk ve teksin =D[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 09 Şubat 2005 18:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aspo ukgames zaten standart first class değilmi onda da up to 21 days diyor yoksa oda dhl ile filanmı getırıyor deli bir para alarak bu arada olurda sendit sorun cıkar birşey olur diretmeyin gidin ukgames yada gameloaded alın sendit sonucta oyunu alınca sana yanında şişme bebek vermıyor[signature][hline]Retailde görüşürüz...

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 09 Şubat 2005 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tangerine, 09 Şubat 2005 18:29 tarihinde demiş ki:
abi ne riskinden bahsediyorsunuz ?

adama kredi kartı numaranızı, isminizi adresinizi zaten vermişsiniz hahahha ne riski?

[Bu mesaj Tangerine tarafından 09 Şubat 2005 18:29 tarihinde değiştirilmiştir]

bunlari adamlar elleriyle yapmiyor cogu alisveris sisteminde bir otomatik sistemle yapiliyor senin yazdigin kredi karti numarasi sistemlerinde bir sanal kasaya aktariliyor ve ordan kim gelse numarasini alamiyor benim bildigim kadari ile order numarasini girip iliskilendirilmis kredi karti ile cekimi yapabiliyorlar sadece o kadar
ha eger bu ekstre lutfen gibi mailalra cevap olarak atilan kredi karti ve kimlik fotokopisi diyosan onu bilemem ama sanki ilk kayitta veridigmiz bilgilerden bahsediyosun gibi geldi[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 09 Şubat 2005 18:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar benim hala acquired to stock mu ne yazıyor, bende email atayım bana yardımcı olurmusunuz.sunu yazalım : benim bütün arkadaşlarımın oyunları yollandı fakat benimki hala acquiredte duruyor diye.ben yazmaya calısayım yanlıs kelime kullanırsam duzeltin lutfen :

my friends games have shipped but mine is still waiting for acquering for stock.

lutfen bi el atın ingilizcem öyle şahane degil :)[signature][hline]Retail'ede bekleriz..
Sosyal ağlarda paylaş

"Dear Sendit.com Representative

I have preordered a piece of PC:CD Rom game "World of Warcraft" on TARİHİ YAZ BURAYA.

I see that my piece is still being Acquired From Stock for at least 5 hours. Is there a problem with it?

As you may already know, the game will be out on Friday morning, and I don't want to start it two weeks later than other players.
May I learn why it is still in the state of Acquired From Stock, but not Being Packed or Shipped?

Thank you and Best Regards
İSMİN"[signature][hline]EU Retail | Elonia | Undead Shadow Priest
Sosyal ağlarda paylaş

özetle söyliyim ukgames kredi kartı için sorun yapmamıştı gerçi siz ne zaman pre order yaptınız onu bilemem. ben yaptıktan 2 gün sonra (1 ay geçti aradan) hemen hata verdi bi daha yaptım onda onay oldu daha önce yazmıştım bunu.

UKGames Royal mailla yolluyor up to 21 days. ama daha önce dediğim gibi Forgotten bilmemneden 3 tane warcraft biblosu sipariş ettim 27 ocakta mail attım yeni geldi ürünler 2 gün sonra postada dediler. dün paket gelmiş eniştemin işyerine üstünde MANİSA gümrük yazıyomuş ne alaka anlamadım :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...