Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

insallah bi sorun cikmaz bendede acquired from stock yaziyo insallah en kısa zamanda oyunlarimiz elimize ulasir.. :)

yani bi sorun cıkacagini sanmiyorum en az 10 kere bu islemleri baska sitelerde vs yaptim hic bi sorun olmadi ama bilmiyorum yani oyunun adinin wow olmasi bile insani heyecanlatiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Liebe, 09 Şubat 2005 13:06 tarihinde demiş ki:
said:
KapIKulu, 09 Şubat 2005 13:03 tarihinde demiş ki:
Abi order tarihine göre başlamışlardır yollamaya o yüzden panik olmayınn adamlar o kadar siparişi aynı anda paketleyemezler ya.

order tarihine göreyse kötü ya bizim kredi kartı bu ay bitiyordu yenisi yolladılar onun icin iptal ettirip yeniden order ettirmiştim ay başında :|

boyle birsey yok merak etmeyin ben 02.02.2005'te siparis verdim sanirim ilk benimki postalandi burda sabah konustum hatta adamlari arayip yakinlaga gore gidiyor benim adres ingilterede adamlarda ingiltere oldugu icin ilk oralari hallediyor ama merak etmeyin Turkiye adamlarin 1. bolgesinde yani sizinkinide yarin sabah en gec postalamis olurlar diye dusunuyorum cok cok cuma gunu cikar yola[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 09 Şubat 2005 13:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

penth sen kaçında siparişl etmiştin birde TR'ye mi ettin?[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Ya uzaklık sırasına göredir, panik olmayın sırayla hallederler. Benim de İngiltere'yeydi isteğim.

Edik: 21 Ocak'ta sipariş ettim.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 09 Şubat 2005 13:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, sendit harika bir site.

Colin diye bir adamın başının etini yedik, onlarca defa mail attık, bi defa telefonla aradık Disappear ile.

Adam bizzat ilgilendi, son attığı mail de şuydu, ardından da shipped maili geldi zaten :

Thanks for your reply. The jpeg was fine, your order will be shipped out
soon too, we will e-mail you once it has shipped out.

I certainly hope you guys buy all your future games from sendit.com :)[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca gayler için süper olanaklar var, valla üzüldüm kendi adıma, aranızda gay varsa değerlendirsin ehue

http://www.sendit.com/circle/menu/valentine

For him de süper şeyler var =)[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...