Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Siparişiniz Hazırlandı Inbox

Avaturk.com to me
Show options Feb 4 (2 days ago)

Siparişiniz Hazırlandı.
Ad Soyad meriç tümer
Nick Cold.Fire
Email [email protected]
Üye Tipi Avaturk Voyager

Sipariş Bilgileri
Ürün Perakende Fiyati Üye Fiyati Adet Toplam Fiyat
World Of Warcraft Box Set (PC) 89 TL 94 TL 1 94 TL
AvaCheck ile Karşılanan Tutar 0 TL

Teslimat Adresi Fatura Adresi
Bahçeli evler mahallesi kazımkarabekir caddesi no31 kat3 bengi apartmanı samsun samsun 55070 Samsun Türkiye Bahçeli evler mahallesi kazımkarabekir caddesi no31 kat3 bengi apartmanı samsun samsun 55070 Samsun Türkiye

ReplyForwardInvite Avaturk.com to Gmail

lol eheh sanırım oldu :))[signature][hline]Server---6 Troll Rogue--Melih
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 2 sorum olucaktı butun topiği okudum ama tam anlamadım:
1-Kredi kartında yada adreste turkçe karakter varsa ne yapıcaz?
2-Adresi türkçe olarakmı vericez(ilk defa sipariş vericemde:D )[signature][hline]Bir gün hepimiz ölücez ama bırakın nasıl ölücemize biz karar verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 06 Şubat 2005 13:25 tarihinde demiş ki:
bu avaturk e guven olmaz bence rahat 1-2 hafta uzar bu dagitilma zamani..adamlar bakti herkes iptal ettiriyo cozum bulmuslar iste guzel bicozum walla cogu kisiyinin iptal etmesini onlerler bole..

eden etti artık neyini önlüyorlar.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar valla topic çok uzun diye hepsini okumadım ama bişi sorcam bakıyorumda herkes oyunu almak için bi yarış halinde bende bu oyunu oynamak istiyorum fakat hemen alamıyacam gibi gözüküyo ben bu oyunu daha sonra bulamama gibi bi sorunla karşılaşmam herhalde dimi yani bu stoklarla sınırlı bi oyun değil sanırım hayır sonra bulumazsam kahrolurum :P çünkü okuduklarım ve trailer lardan çok etkilendim oyun çok süper gibi gözüküyo ve oynamak için can atıyorum da :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi buradan isim belirtin, ben mail atayim yarin.
Biz böyle böyle böyleyiz, ortak mail atiyoruz, keylerimizin bildirilme sansi var mi, cünkü server acildigi zaman yolluyorsunuz, basta böyle degildi diyelim[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
freddy12, 01 Temmuz 2003 00:00 tarihinde demiş ki:
yaw bana secound of age var dedıler oside emımız olamdına serveıs lerınge gesteır odlunu
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar oyunu avadan ısmarlayanlar ıcın 0212 2364152 numarayı arayıp 3 tuslayın burdan damla hanım var (yası24+bekar+kadıkoyde oturuyo) onla konusuyon ben en son dun konusdum bugun ıcınaramamı ıstedı ama adamlar umutlu gıbı bısı sabahadan berı arıyorum yogun kar nedenı ıle gelememıs yoldaymıs ama gelecekmıs( en yakın zamanda cep numarasını alacam) arayın konusun arayan olursa bır bılgı alan fılan olurda yzınburalarada ısde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...