Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. (Geleneksel) Paticik Paintball Turnuvası Sonuçlandı !!!

Dorn

Öne çıkan mesajlar

said:
Nefr, 22 June 2003 13:56 tarihinde demiş ki:
Sam'e uygun silahlar da var bu oyun için. Heh, saniyede 12+ boya topu atmak nedir yaf, alın bi tane bakın bakalım Rambo falan kalıyor mu sonra =]
[hline]
Deep-Night, 21 June 2003 12:12 tarihinde demiş ki:
Adminlerden daha büyük Allah var!

adminlerden büyük allah, rambo'dan büyük terminator var o da doğru.. :)

bu da süpermiş ama bana şöyle 6 namlusu dönen bir alet gerek havaya girebilmem için, sn'de 10 milyon yaksın (100 boya ohh süpeeer) sorun değil. gelecekten getirtirim arnie'ye benim fallout 2 loot'larımı.. :-p[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wanderer1985, 23 June 2003 10:49 tarihinde demiş ki:
wanderer
angelfire
kharon
tsubasa
throndor
hıomoid
pacos_bill

bi kisi kaldi[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Ben sınavım dolayısıyla gelemeyeceğim.. Çalışma programımın bayağı arkasına düşmüşüm..
Tsubasa da gitme işinin kesin tarihi belli olunca gidip gidemeyeceğinin belli olacağını söylüyordu en son.. Onunda sınavına çalışmakla ilgili sorunları var sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

ya 8 kisi bulunur canim
baksaniza cok gonullu var :)

eger 8 den cok istekli cikarsa tarih kesinlesince ilk yazma sirasina gore falan aliriz adamlari
veya daha mantikli bi kritere gore, neyse iste

beyler tarih ne olsun
cok geciktirmeyelim diyoruım[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

lol be onu eylülde yapmicakmıydık zaten ? kimse doyamamış anlaşılan paintball'a :) neyse bi kişi sayısı çıksın ortaya da bakarız artık duruma göre.

bu arada istanbul tayfasına duyuru: Ares Altuğ Ankara'ya geldi konuyu konuştum kendisiyle. en kısa zamanda sizin için naapabileceeni burdan duyurucaz.[hline]Neenar of Hibernia - Excalibur
Amin n'rangwa edanea...
Sosyal ağlarda paylaş

jungle ortamına kac kisi sıgısırız bilmiyorum ama 15 e15 ist.-ank. savası fena mı olurdu :) iyi fikir homoid en azından teorik olarak :)
kisi ayısına gore gecen sefer gibi olursa bence de daha iyi olur.en sona da ayakta kalacak hali olan 8 kisi PSX le kapısır.[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...