Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gothic 3

Salo

Öne çıkan mesajlar

Q1 2006 olmuş yeni tarih

official sitesinde yazıyor
yani 2006nın ilk çeyreği[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 28 Ekim 2005 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Daha oncede yazdigim gibi Amazon.co.uk de 25 kasim diyor...[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

Sosyal ağlarda paylaş

neler oluyo yaw ...
elder scrools ne alaka ?
gothic 3 ü pirana bytes yapıyo jowood pazarlıyo arada elder scrools/bethsoft la bi alaka yok kayramlar mı karısmıs noolmus bende anlamadım ...
25 kasım da gothic 3 mu cıkıyo elder scrools 4 mu ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Blackrose cevap vermis ya iste soruna , okuma yazmanizdami yok??!!

Bunu resmi gothic3 basligi haline getirme arzusunda oldugunuzu bilseydim , hazir acilmis basligin altinda bende sorumu sorayim kalabalik olmasin demez yeni baslik acardim.[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

Sosyal ağlarda paylaş

e abi adam haklı girelim alakasız bi topiğe HAaa yeni topic açmayayım ben aşık oldum napıcam falan yazalım, diyelim fifa topiğinde beyler diabloda şunu şunu bulamadım nerde, saçma değil mi?[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın

Storm UO - Seer Pru
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakasi var ya , cevap yazmadan once dusunmekle zaman kaybetmiyorsunuz masallah.

Birincisi senin verdigin ornek iki tamamen alakasiz konu , benimkiyse ayni konu.Bu gothic tartismak icin acilmis bir baslik degilki , cikis tarihini ogrenmek icin acilmis.Benim sordugumda baska bir oyunun cikis tarihi.Hem nezamandir siz bukadar hassas oldunuz ne bu ` ah ben konusamayacagim bu konu hakkinda daha fazla , kafam cok karisti bu cok alakasiz mesajlar yuzunden ` tavirlari ?

Ikincisi , rose vermis adamin sorusuna cevap.Yani ben hakikaten alakasiz bir seyler yazip dagitsaydim bile bir zarari olmayacakmis , ki oylede yapmamisim aksine isi bitmis bir topicin omrunu uzatmisim.

Bundan sonra maydonoz olmak isteyenlere tavsiyem daha once yapmadiklari birseyi yapip cevap yazmadan once 5 saniye dusunmeleri bu adam nedemek istemis acaba diye.

[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

[Bu mesaj Soulless tarafından 28 Ekim 2005 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Ben kolay bayan bir adamım, direk kafalaması lazım oyunun oynayabilmem için adam gibi ki genelde olmuyor da,
Gothic 3'ü bir heves çektiydim neden bilmiyorum, 10 dakika oynayabildim, sonra dvd'ye çekip sildim duruyor öyle.
Gene de bir fikirdir diye yazayım dedim, çok beğendim diyemem kısacası =P
Kotalıysa bağlantın hiç değmez bana sorarsan.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla gothic serisi başta adamı yorar , özellikle kapışma kısmı zordur. Ama düşmanın etrafında dönerek vurma olayını çözerseniz bence gelmiş geçmiş en eğlenceli oyunlardan biridir. 1. sinin cd sini kırmıştım cd-rom okumuyo diye acayip pişmanım bulamıyorum şu anda , bulabilceğim yer söyleyen olursa çok memnun olurum. bilgisayarı yenileyincede bakarız bakalım gothic 3 ede
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...