Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 Gameplay Video

axedice

Öne çıkan mesajlar

Fileplanet ta yayınlanıyor ama ben burdan çekiyorum. 601mb lık mov dosyası. Hiç sevmem quicktime ama zorunlu olarak yükliycez artık.
Şimdi okula gidiyorum, eve geldiğimde bitmiş olur herhalde. İyi seyirler.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Filemirrors ta öyle bi abanma varki flashget sürekli "too many connections from this ip" hatası veriyor, %80e geldim ama şimdilik pauseladım artık gece çeker yarın izlerim.
*!Sam'e peçete uzatır*[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

axedice onun nedeni sunucunun flashget benzeri download parçalayıcılarına izin vermemesi olabilir, (söylediğin mesaja bakarak) sadece tek segment ile indirmeyi dene..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

600mb'dan ürkenler, linteki çıkan sayfada search field'a "halflife2" yazsınlar, 30mb'lık ya da farklı boyutlarda bi sürü video çıkıyo. Onlar da oyunun müthişliğini anlamaya yetiyo bence. [gerci internetimizin dübürden aldılar ama...][hline]Bir müslümanın üç kase balı varsa...
Sosyal ağlarda paylaş

yavaş ezsin, en çok beklenilen oyun listelerinde half-life doom3'ün önüne geçti daha duyurulduğu gün. ama aynı sırada çıkaracaklarını sanmıyorum çünkü iki taraf da zarar eder..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

Doom 3 abartısız en ıyı grafıklere sahıp olucaktır ustelık korku manasında dehset otesı olur ama Half lıfe ın devam konusunu veya alternatıf gelecek facıası hıkayesını fızık motorunu degısebılen yuzey sıstemını kı bu doomda yok,takım calısmasını gercege yakın catısma sahnelerını kendı ozellıklerıyle gecebılırmı bılmıyorum....
Olle bı Half lıfe yada doom hayranlıgım yok enınde sonunda ıkısıde benım marıfetlı ellerım ve ustun zekam :P sayesınde bıtırılıcek ama hangısı daha cok zevk vercek dersenız half lıfe sımdılık daha onde gozukuyor benım ıcın....[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

plastik asker mi dövüştürüyorsunuz ya illa birbirini ezecek bunlar? :)

iki oyun da çıktığı dönemde efsane olan, benim de bayıldığım oyunlar. isterim ki biri diğerini ezmesin, ikisi de şanına yakışır bir oyun sunsun. ama sunulan içerik itibariyle zaten grafik dışında yarıştıkları bir taraf yok, onda da doom 3 poligon sarfiyatı nedeniyle önde zaten. wc2 ile red alert, sc ile aoe, q3 ile ut, duke nukem 3d ile q1 gibi bir kıyaslama yapılabileceğini sanmıyorum bunlar arasında..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar half life gibi fps de cıgır acan bi klasik olan bir oyunun devaminin kotu olacagini zannetmiyorum adamlar caktirmadan half life 2 motoru yapmis gameplay video lar hazirlamis kimsenin haberi olmadan birden AHAda alin size half life 2 yi cikartiyoruz demisler bence kotu bi oyun olsa milyon tane reklam yaparki nasi olsa half life adi bile milyonlar satar..
ben kotu olucagini dusunmuyorum sadece oyniyamam heralde amd 2000 geforce 4 ve 256 ram le diyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

minumum gereksinimleri 700mhz işlemci ve geforce sınıfı ekran kartı olacak, ben athlon 600'le bile oynayacağımı sanıyorum.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...