Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba Live 2006

Rush

Öne çıkan mesajlar

SuperStar Freestyle Özelliği

Her sene Live ve FIFA oyunları çıkar ve biz de şu genellemeyi yapar dururuz; Acaba bu sene nasıl bir yenilik yapacaklar, çünkü yenilik kalmadı ki? Yapımcılar pek öyle düşünmüyorlar ve oyunun aslında ana yapılma nedenini oluşturan, vurucu bir özelliği ekleyip bol bol oynanmasını sağlayabiliyorlar. NBA Live 2006 da da bu sene aynen böyle bir durum söz konusu olacak. Bu senenin modası; Superstarlar. Her takımda, belirli özellikleri ile ön plana çıkmış ve o özelliklerini maçlarda profesyönelce kullanabilen oyuncular mevcuttur. 2006 da tamamen bunlara öncelik verilmiş. Her takımın, belirli durumlarda uzman olan oyuncuları olacak, ve bu oyuncuları kontrolümüze aldığımız zamanlarda, değişik tuş kombinasyonları kullanarak göze hoş gelen süper hareketler yapabileceğiz. Shaq i kontrolümüze aldığımızda, pivot bölgesinde öldürücü toplar kullanabilecek ve değişik smaçlar basabilecekler. Yalnız, bunlar kuru kuruya otomatik biçimde olmayacak, tuş kombinasyonları kullanarak kendi özel hareketlerimizi yapabileceğiz.

Bu durum sadece pivot için geçerli değil. Superstarlar çeşitli gruplara ayrılmışlar ve maçlarda bu oyuncular değişik işaretler ile belirtilecekler. Defansif özelliği kuvvetli olanlar, dış şutları iyi olanlar, sağlam zıplayabilenler, iyi smaç basabilenler ve oyun kurucular gibi çok çeşitli Superstar grupları olacak. Oyun kurucu olarak da Jason Kidd ve dış atışlarda Allen Iverson gibi oyunculardan faydalanabilmek mümkün olacak. Sözün özü, NBA Live 2006da Superstarlar, onların gerçekleştirebileceği değişik hareketler ve bu hareketlerin tamamen bizim kontrolümüzde olması ön plana çıkmış. Bir alley-hoop ile havada topu yakalayıp değişik bir smaç basmak, bize inanılmaz bir haz verecektir. Top sürerken verilebilecek değişik bir pas ya da harika bir feyk, oyunu bizce de oldukça eğlenceli kılacaktır.

Hayalindeki her hareketi yap!

Tüm hareketler ofansif ve defansif olarak ayrılacaklar. İyi savunmacılar oyuncuları geçirmemek için herşeyi yapacak ve hatta havada potaya doğru gerçekleştirilecek olan bir smaçı, akıl almaz bir blok ile kesebilecekler. Yapılabilecek çok çeşitli hareketin olması oldukça güzel ve göze hoş gelecektir. Tabi, böyle olması için grafik ve animasyon olarak geliştirmeler olması gerekiyor. NBA Live 2006da üzerinde çalışılan bir diğer konu da bu. Bu kadar çok değişik hareketin gerçekleştirilebilmesi için, animasyonların kaliteli olması gerekiyor. NBA Live 2006, bu konuda herhangi bir şüphe içermiyor çünkü her sene grafikleri daha da gerçeğe yaklaşıyor ve oyuncuları bilgisayar ekranında birebir tanıyabiliyoruz. Bu sene hem modellemeler daha gerçekçi olacak, hem de gerçekçi animasyonlar ile, kendi oluşturduğumuz hareketleri yaptığımızda ortaya çıkan görüntüler maksimum kalitede olacaklar.

Bize geniş bir hareket özgürlüğü verilecek. Gerçekleştirebileceğimiz değişik smaçlarla, ki hele bunları smaç özelliği ön planda olan Superstarlarla yaptığımız zaman hem salonu ayağa kaldırabilir, hem de kendimiz oturduğumuz yerden gaza gelebiliriz. Şöyle bir durum da söz konusu; oyuncuları istediğimiz yerlerde oynatabiliriz, örneğin, smaç özelliği yüksek bir oyuncuyu savunmada ataklara verimli bir şekilde karşı koymak üzere görevlendirebiliriz ancak bu konuda hayal kırıklığına uğrama olasılığımız yüksek oluyor. Ofansif bir Superstarı adam adama savunmada oynatmaktansa, başka birini bu şekilde oynatırsak, taktiksel bir hata yapmış olacağız. Ancak, yine de duruma göre ya da her türlü riski göze aldığımız zamanlarda bu gibi değişiklikler yapmak da elimizde olacak. Bu arada NBA Live 2006, bize kendi oyuncumuzu, özellikleri ile yaratabilme özelliğini de veriyor.

Kapsamlı bir Dynasty modu aynen burada da bulunuyor. 25 sezon boyunca mücadele edebiliyor, bu zaman zarfı içinde takımızın birçok özelliği ile bizzat biz ilgilenebiliyoruz. Draftlar yapabiliyor, antremanlarla ilgilenebiliyoruz. Hatta, antremanlar içerisinde hangi öğelere daha çok eğilmemiz gerektiğine de karar verebilme yetkisine sahibiz. Tüm oyuncular, gerçek maliyetleri ile birlikte oyuna dahil edilmişler. Kazandığımız puanlar ile birlikte, takımızı geliştirmek adına Dynasty Extra özelliğinden yararlanabileceğiz. Bu da demek oluyor ki, kendimizi eksik gördüğümüz konular için özel coachlar alabileceğiz. Dribbling ya da reboundlardaki etkinliğimizi arttırabilmek için coachlar alıp kendimizi geliştirme imkanı yaratabileceğiz.

All-Star!

All-Star şölenleri de unutulmamış. Tüm sezon içerisinde zamanı geldiğinde All-Star Haftasonu gelip çatacak ve bunu bizzat oynama şansına da sahip olacağız. Tüm bu haftasonu, her ayrıntısıyla birlikte karşımızda olacak. 3 sayı yarışması, smaç yarışması ve Rookie maçının yanında, esas All-Star maçını da oynayabileceğiz, bu da oyuna ayrı bir hava katacak.

Diğer eğlencelik modlara da bakacak olursak; NBA Legends ile efsane oyuncuları hatırlayabileceğimiz bir bölüme sahip olacağız. En beğenilen kısımlardan birisi de One-on-One kısmı. Burada seçtiğimiz oyuncular ile teke tek eğl
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü koymuşlar..en kötü format falan herhalde..öyle değil yoksa oyun[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

pcde de beni yenemz=P superstarda 60 sayı fark koymaya başlıyınca bilgisayara sıkılmıştım eheh[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Zaten hangi zihniyet bu devirde SS'leri en küçük çözünürlüğe resize eder. Üstüne üstelik düzgün resize bile değil buruşuk kırışık.

TR Gamer'da, Merlinin Kazanıda bunu yapıyor. koysana orjinal boyutunda.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncular çok dengesizce hazırlanmış ayrıca oyun ÇoooKKKK Basit oyunu alır almaz yaptığım 10 superstar sevyesindeki maçı kazandım ( En sonunda sinirim bozuldu Bobcats-Spurs yaptım )

Bazı oyuncular Çoook abartı ;
Lebron ne yaptı da T-Mac ın önüne geçti.Ea Sports Lebron a sponsor mu oldu.
Tek böbrekli A.Mourning
Igoudola mıdır nedir nasıl olurda Ben Gordon dan daha iyi olur.
Bogut kimdir nedir daha ne halt yiyebilceği belli değil basmışlar puanı
Doug Christie naptıda koca sene boyu 71 puanı hak etti aynı zmanda Kenyon Dooling de
Clifford dede ve Dale Davis dede öldü ölücek adamları Memo hatta Krstic den daha iyi yapmışlar ve hatta All-Star Magloire ile aynı sevyedeler anasını satayım Bilgin Gökberk mi hazırlıyor bu rakamları.
S.Francis ve Van exel neden 2 numara göz var nizam var adamlar zaruriyetten 2 numara oynuyorlar
Mashburn+Reggie emekli oldu ama güzelim oyun onları gösteriyor üstelik Mashburn aslanlar gibi görsen adam dizinden hiç sakatlık geçirmemiş gibi tavşan gibi hoplayıp zıplıyor.
Hido ne yaptıysa heriflere yaranamıyor fantasy draft yapsan adam 12. sıradan seçiliyor.
S.Nash bir sezonda nasıl 30 sayı ortalama ile oynar yuh yani
MIP ödülü Webber a veya Ben Wallace a mı verilir ne kadar Saçma.
Redd in ırzına geçmişler tahminen Cavs a gitmediği için yaptılar yoksa Cavs daki her oyuncuya +10 puan vermişler gibi
Josh Smith bir smaçla mı 80 i hak etti o zaman Hido nun A.Walker üzerinden bastığı smaç için bile +15 puan verilmesi lazım.
Neden son takaslar yapılmamış neden Zaza Orlando da Finley Dallas da
Daha sayamayacağım zilyon tane saçmalık var.
Bu adamlar neden yıllarıdr Mid-Level i koymuyorlar onun yerine saçma sapan bir ton şey kullanıyorlar.
Dynasty modu insanı Gm olmaktan usandırıyor.
Halen 1 orta sevye + 2 dandik oyuncuyla bir adet super-star alınabiliniyor.
Halen Menu lar insana cehennem azabı yaşatıyor.
Burdan Konami ye yalvarıyorum bir adet basketbol oyunu yapsınlar.[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
Just keep on trying, keep on flying, I will be the light.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 05 Ekim 2005 23:27 tarihinde demiş ki:
Oyuncular çok dengesizce hazırlanmış ayrıca oyun ÇoooKKKK Basit oyunu alır almaz yaptığım 10 superstar sevyesindeki maçı kazandım ( En sonunda sinirim bozuldu Bobcats-Spurs yaptım )

Bazı oyuncular Çoook abartı ;
Lebron ne yaptı da T-Mac ın önüne geçti.Ea Sports Lebron a sponsor mu oldu.
Tek böbrekli A.Mourning
Igoudola mıdır nedir nasıl olurda Ben Gordon dan daha iyi olur.
Bogut kimdir nedir daha ne halt yiyebilceği belli değil basmışlar puanı
Doug Christie naptıda koca sene boyu 71 puanı hak etti aynı zmanda Kenyon Dooling de
Clifford dede ve Dale Davis dede öldü ölücek adamları Memo hatta Krstic den daha iyi yapmışlar ve hatta All-Star Magloire ile aynı sevyedeler anasını satayım Bilgin Gökberk mi hazırlıyor bu rakamları.
S.Francis ve Van exel neden 2 numara göz var nizam var adamlar zaruriyetten 2 numara oynuyorlar
Mashburn+Reggie emekli oldu ama güzelim oyun onları gösteriyor üstelik Mashburn aslanlar gibi görsen adam dizinden hiç sakatlık geçirmemiş gibi tavşan gibi hoplayıp zıplıyor.
Hido ne yaptıysa heriflere yaranamıyor fantasy draft yapsan adam 12. sıradan seçiliyor.
S.Nash bir sezonda nasıl 30 sayı ortalama ile oynar yuh yani
MIP ödülü Webber a veya Ben Wallace a mı verilir ne kadar Saçma.
Redd in ırzına geçmişler tahminen Cavs a gitmediği için yaptılar yoksa Cavs daki her oyuncuya +10 puan vermişler gibi
Josh Smith bir smaçla mı 80 i hak etti o zaman Hido nun A.Walker üzerinden bastığı smaç için bile +15 puan verilmesi lazım.
Neden son takaslar yapılmamış neden Zaza Orlando da Finley Dallas da
Daha sayamayacağım zilyon tane saçmalık var.
Bu adamlar neden yıllarıdr Mid-Level i koymuyorlar onun yerine saçma sapan bir ton şey kullanıyorlar.
Dynasty modu insanı Gm olmaktan usandırıyor.
Halen 1 orta sevye + 2 dandik oyuncuyla bir adet super-star alınabiliniyor.
Halen Menu lar insana cehennem azabı yaşatıyor.
Burdan Konami ye yalvarıyorum bir adet basketbol oyunu yapsınlar.

valla kardeş aynılarını bende düşünüyordum resmen abartmışlar oyuncuları nba live 2003 gibi olmuş.bu ara oyunda post up oynamayı hala bulamadım bulan varsa banada söylesin.bu arada oyunda defansif ribaundları almak işkence gibi karşı takımın guardı bile amare den ribaund alıyo deli oldum 1 olur 2 olur her seferde olmaz ki adamlar resmen atıp atıp alıyorlar.[signature][hline]And in my last hour,
I'm a Slave to the Power of Death.
Sosyal ağlarda paylaş

screamer oynamadım ama şunu diyebilirim.2005'den daha beterse oynamaya kalkmayacağım

Ayrıca anlamadığım abi Hidayet Spurs'ten ayrılırken taraftarlar protesto bile etti başkanlarını ama onun yerine daha kıçı kırık adamları daha güçlü yapıyorlar.

Josh Smith denilen herif bence Slam Dunk'u jüri sayesinde aldı.Nereden atlarsa atlasın JR Smith'in dunk daha iyiydi.J Smith hak etmiyor 80'i

Neyse baksam mi bakmasam emule'den yükledim bozuk orjinali baya zaman sonra gelecek.Gidip bi baksam mi acaba[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...