Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Televizyon izlerken dünya ile olan ilişkisi kesilenlerden msiniz?

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Ben onlardanım. Oda da TV açıksa ne oynadığı önemli değil çevremdekilerle olan iletişimim tamamen yok oluyor. Sürekli olarak bana sorulmuş ama ne oldugunu bilmediğim sorulara maruz kalıyor. Dikkat etmeye çalışıyorum ama bir türlü konsatre olmaıyorum. bir ara konsantreye yardımcı hap denemiştim ama tabiki almayı unutunca işe yarayıp yaramayacağını ögrenemedim. Ama konsantre olduğum TV hakkındaki en ufak detay yıllarca alımdan çıkmıyor. Herhangi izlediğim veya kısa bir anlıkda olsa görmüş oldugum bir filmden alakasız ünlü olamayan tek bir kare ile bile bütün filmi hatırlayabiliyorum ama başka konulara konsantre olamıyorum.
Sizde de bu tür konsantre sıkıntıları var mı?[hline]Kalplerdeki Kaymak
Sosyal ağlarda paylaş

Ne izlediğime veya bilgisayarda ne yaptığıma bağlı
Tv de maç izliyorsam tek kelime konuşturamaz kimse beni
Bilgisayardada AO oynarken veya bişiiler çizerkende durum aynı oluyor.

Konsantrasyon gerektiren şeylerde hep böyle sanırım.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 01 August 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
PC başındayken telefon konuşmak işkence halini alıyor. Hem bana hemde karşıdakine.

Ahah sonuna kadar katılyorum:) hem pcdeki yaptığın şey saçmalıyo hem kekelemeye başlıyosun hem telefon yazıyo:)
ben bilgisayar oynarken yokoluyorum
Ama tv izlerken konsantre olmam pek:) hatta film izlerken mancınık yapardım evde (süper oldu ama parçaladı kapıcının çocuğu)
Geçen gün tv izlerken pencereyi açmış pancuru kısmış çatışmaya girmiştim (kermit felan bilir) :D hem ateş ediyodum hem tv izliodum hem elimde boncuklar reload yapıyodum hepside düzgündü:)[hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 01 August 2003 18:48 tarihinde demiş ki:
aynı telefon muhabbeti bendede pcnin başındayken oluyo birde biri bana soru sorduğu zaman belli bir sure sonra ( yaklasık 2 3 sn lik bir latency ile ) karşılık buluyor ve o anda kendimi bir uykudan uyanmış nerde olduğumu bilmiyor gibi hissediyorum :)[hline]

+1 Tamamen aynı tepkiler:)
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarın başındayken tlfn çalar:
Arkadaş:Candemir hadi hede hödö vs. yapalım.Tamam mı?
Ben:Hıeoeueallglma(Salyam akar aynı zamanda beynim sulandığından dolayı...)
Arkadaş:Beni dinliyon mu olum?
Ben:HEdüğüüüöüüüüüüü
Arkadaş: ...[hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight Get Up, Stand Up. Life is your right So we can't give up the fight Stand up for your right [Bob Marley]

[Bu mesaj GoD-FoR-Sa-KeN tarafından 01 August 2003 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de hem televizyon hem PC'de oluyor, telefondaysam hele tam felaket ilk başta kendimi zorlıyıp konsantre olmaya çalışıyorum ama 3 dakika sonra karşımdakinin konuşmaları "bla bla, bla bla bla, bla, bla..." moduna giriyor ondan sonra otomatik olarak her bla bla'lar durduğunda random olarak bir "hı hı" yada "hmmm" çekiyorum. Genellikle "hmm" çeksem de soru anlamını taşıdığım bla blalara "hıhı" çekiyorum. Sonunda telefonu kapadıktan 10 dakika gectikten sonra avizeyi bırakıyorum.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...