Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fanatik ve Fotomaç'taki fenerbahçe yalakalığı..

Mumu

Öne çıkan mesajlar

bu nedir ya? dikkatinizi çekmiyormu sizinde? adamlar hep ilk sayfa hep ama. gsyi en arka sayfaya beşiktaşı ondan bi önceki sayfaya koyuyolar. hatta fotomaç bjk sayfalarını 1 sayfayta indirdiği bile oldu.nedir bu yalakalık ya.. dünkü bielefeld maçı fenerin. maçı baştan sona izledim ve fenerbahçe öle ahım şahım bi top oynamadı orda. ne öyle süper atakları wardı nede bi sürü gollük pozisyonları.. bizim maça bakın rapid wien'le. sayılmayan gollerimiz war ikinci yarı süper ötesi bi oyunumuz war ama alın elinize fanatiği ilk sayfayı manşete bi bakın..

neymiş fenerbahçede herşey süpermiş işte harike pozisyonlar warmış bilmemneymiş ya bırakın allahaşkına.. beşiktaş ise eh işte diyo yok kötü oynadılar ikinci yarıda toparlandılar bilmemne bide utanmasa sayılmayan golümüzü fln sölemiycek en sona sıkıştırmış ha bu arada bjk'nin bi golü sayılmadı..

yeter ya.. okumicam artik bu aptal gazeteleri ben.. bırakın..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

Ben fotomaç ı sırf bu yüzden almıyorum. Fanatik okuyorum oda şerefsiz gerçi ama

Biz daum zamanında 12 numaralı formayı açtığımızda 12. adam taraftar olarak biz tanıtmıştık. Stadda 11 sayıldıktan sonra 12 diyip kapalı gösteriliyordu skorbord dan.
Ama fanatik ertesi sezon takımların kadrolarını yazmış.
Fenere baktım 12 taraftar yazmışlar kocaman
Sonra fotomaç almaya başladım.Aurelio fenere geldiğinde
"fener beşiktaşa büyük bir çalım atarak aurelio u aldı" yazmış ulan biz aurelio la ile fener ilgilenirken ilgilenmedikki.
Taraflı basına HAYIR!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 27 July 2003 12:58 tarihinde demiş ki:
zaten ben yıllardır o gazetelerde sporla ilgili bişi bulamıyorum :)
neden alırsınız bilmem ama bi milliyet,sabah spor sayfası daha dolu ve daha okunası geliyo[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net

sabahın spor sayfası ıle fotomac'ın spor sayfası aynıdır yıllardır.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

yıllardır değil fotomaç pas ile birleştikrten sonra aynı oldular.. ikiside sürekli sallıyo yalan yalan haberleri..

simofle ben fbye laf etmiyorum yanlış anlamışsın..
ciddiyim gazeteler burdaki konu aynı şeyi gs ye yapsalar onun içinde söylerdim..
son şampiyon biziz şampyionlar ligind eoynicak olan biziz en çok transferi ve türkiyenin en flaş isimlerini alan biziz ama nerdeyiz? 9.sayfada.. helal..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

Mumu bıldım bılelı fotomac ıle sabahın spor sayfaları aynıdır.Pasla bırlestıkten sonra olan bısey degıl bu.10 senedır belkı okurum bu 2 gazeteyı, baslıklarına kadar aynıdır. Cunku 2 sıde aynı kurulusun gazetesıdır.[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

Bıde sen zaten transferlerı yaptıktan sonra bas sayfalarda yer aldın e 3 ay boyunca sızın haberınızmı bas sayfada olucak?
Su an transferde en atak takım fener, daha alacagı 3 yabancı var. Gazetede bunu ıyı kullanıyor hergun sallama ısımlerle okuyucuyu etkılemeye calısıyor.Sımdi bas sayfada bjk den ne haber gecebılır soylermısın bana?
Bjk ahmed'ı, okan koc'u aldı dıye tekrarmı yayın yapsın.Bı haber yokkı bjk den.Sırf cordoba haberı 1 hafta bas sayfada kaldı zaten.bıraz objektıf ol.gazeteyı elestırıyorsun aynı hatayı sen yapıyorsun[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

ama soyle dusun bide.. lig baslamiskende surekli fener ilk sayfalardadir.. herzaman boyledir sizin mac olur bide bizim mac olur biz liderdik gecen sene sizle cok fark yoktu aramizda ama nooldu ? yine siz ilk sayfalarda amc yorumları biz yine 9.sayfalara atıldık.. buna ne diceksin?
medya fenerli abi eheh :)[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 27 July 2003 14:36 tarihinde demiş ki:
Bu arada medya fenerlı gıbı komık bır laf hayatım boyunca duymadım.Fenerbahce kadar acımasızca elestırılen bır takım varmı daha ?[hline]Simofle

bu dediğin zaten kanıtlıyor medyanın fenerli olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

medya fenerlı olsa bıraz yazdıklarına dıkkat eder, fenerbahceyı olumsuz etkılıyor devamlı. Acaba fener 6s den 6 yese gazeteler ne yazardı?
Ama sırf fatıh terım korkusu yuzunden fatıh terımı bıle elestıremedıler, canaydına helal olsun dedıler alkıslmasından sonra, acaba aynı sey fenerın basına gelse boylemı yazarlardı.
sabo bu arada ben senın dılınden anlamıyorum kocum.[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

spor gazetesi oalrak ne okicam?
bi sekilde haberlerden haberdar olmam gerkiyo(lafa gel)
o kadar umrumda degildi bu olay ama bugunki fanatik'i görünce uyuz oldum.. eh.. napalim katlanica.z. yine atinca 200 puan fark geceriz 1.sayfamiza anca oyle napalim ;)[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

mumu neder bu kadar taktın puan farkına, sampıyon olmussun, sampıyon klubun taraftarına yakıscak seyler yazsana. gecen sene 23 puan fark yedın fenerden bız boyle cocuk muhabbetıne gırmedık.ustelık sampıyonda degıldık.sen sampıyon olmussun hala 30 puan dıyorsun, gazete satısa bakar, en buyuk taraftar kıtlesı fenerde oldugu ıcın tabıkıde fenerı bas sayfaya alıcak, sampıyonlar lıgı kupasını alırsa ıste ozaman ancak sızden bahseder.[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

puan fakrını gec senins oyleidklerine gelirsek simofle sunu dusun ben fener ilk sayfada oldugu halde hala gazeteyi almaya devam ediyorum sahsen hicte niye boyle ben almiyim diye dusunmedim.. biz en bas sayfada olsak sen birakicakmisin gazeteyi almayi?
niye birakasinki?[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
valla medya fenerli falan filan bilmemde şu alemde ömer çavuşoglunu tek geçerim :)
cem yılmazın futbol yorumcusu versiyonu :)
adama sen erkeksin de sırf cinslik olsun diye karsı cıkmak için deilim der
veya fb 20 puan geride olsun bitime 7 hafta olsun kesin şampiyon olucaz der ...
:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...