Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz de en çok taktığınız adam kim ?

_BugsBunny_

Öne çıkan mesajlar

kız1n'e bende sinir oluyom biraz tam ilerliyoz olup olmadık yerde debuff atıyo geri dönmek zorunda kalıyoz yavaşlatıyo bizi:D
Çook eskiden ben magele oynarken hacklenen mageim vardı areste orc. Humanlarda ::Gambit:: vardı onun üsütüne spike town çeken adam tanımam adam o kdr iiyidiki sempati duymaya bile başlamıştım ama banlandı şimdi mykoda oynuyorum diyor.[signature][hline]lvl 60 UNDEAD RoGuE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forzaeses, 23 Ekim 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
Takmak değil de bir dönem Synergenx üzerinde acaip bir son vuruş şansım vardı,hatırlar mı bilmem...Meydanda geçen çatışmalarda hep son vuruş bana denk gelirdi,ben de hayret ederdim...Aynı gün en az 10-15 defa
Forzaeses has defeated Synergenx
lafının geçtiğini bilirim :) Hatta partydeki adamlar bu adam senden nefret ediyodur kesin derlerdi...Hiçbiri 1v1 diildi gerçi,hepsi dediğim gibi son vuruş şansıydı...

Doğrudur Forzaeses..Ya arkadaşlar bişey var tamam mı cz de illa yatmıcaksın die bi olay yok. F9 da yatıyo yer geldiğinde Soulslayer da ki bi adamlar 70 lvl yani. Hep kesersen bi zevki kalmaz bu oyunun arada bi keesilcenki zevki klasın ama dimi.[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Job: Barbarian
Baş düşman : Fastfingaz (Herif taktı bana ya gördüğü yerde dalıyo :D Takıyom DD yi kaçıyom bende :D)

[Bu mesaj VW__ tarafından 23 Ekim 2005 17:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 23 Ekim 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
said:
VW__, 23 Ekim 2005 06:48 tarihinde demiş ki:
Benim bi tane kekim var cz de.. Harbi_Manyak.
VW ile oynarken beni gördüğünde sağına soluna bakardı kimse yoksa gelirdi benle 1vs1'e. Paso yatardı gene gelirdi gene yatardı gene gelirdi gene yatardı.. Hiç akıllanmazdı ya adı üstünde kardeşim adam manyak
asdjaskjkajfkajslfjlas :D:D:D

Sende bana ılıusıon atıp duruyon come 1 vs 1 :D

Harbi_Manyak la sen mi oynuyon len olm bilseydim senin oldunu swordla şöle bi dönerdim seni
dasdjasjklfjkfljask :D
Sosyal ağlarda paylaş

yok o ben diliyim layn o shardlar sheller bende olucak 0y0y0y0

gel sen mageyLe 1 vs :D

ama geliyor Asasian :::TaLkative:::[signature][hline]Name: ::TaLkative::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 61 %25
np: 180 k +
Job: Paper Mage

[Bu mesaj Murtaza tarafından 23 Ekim 2005 17:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Talkative kanka gel senle 1vs1 kapışalım olm her türlü.. Scream le kitlenirsen ayvayı yersin swordla dön babam dön yaparım sana.. Öle hesbolah da staff la kitlemeye kalktı sonu felaket oldu bilemiyorum yani :D
Çekerim lighting resistance potion'umu her türlü dönerim sana :D[signature][hline]Nick: Synergenx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 23 Ekim 2005 20:56 tarihinde demiş ki:
valla sert_cocuk//tam_tam//vw/.... biton rogue dan dun dalıolar bana :D eziklikte bi şereftir hehe

Seni elime bi geçirirsem varya :D:D:D:D
Zaten ufacık boyun var bi scream le kitlicem seni ...
Bu arada eski VW yim ben.. 1 hafta önce verdim charı ...Haberin olsun yeni charım 6x warrior Synergenx. Karşıma çıkma yakarım :D:D:D:DSeni elime bi geçirirsem varya :D:D:D:D[signature][hline]Nick: Synergenx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

Elmoradslayer ve archerları çok seviyorum hiç ayrılamıyorum kes beni diyolar (orc archerlar tepeden indiğinizde bir hiçsiniz!) Patirottan bi asas var ona sesleniyorum:"Lütfen orc olsana herkes seni öldürmekten ayrı bir haz duyacak"[signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 23 Ekim 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
said:
forzaeses, 23 Ekim 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
Takmak değil de bir dönem Synergenx üzerinde acaip bir son vuruş şansım vardı,hatırlar mı bilmem...Meydanda geçen çatışmalarda hep son vuruş bana denk gelirdi,ben de hayret ederdim...Aynı gün en az 10-15 defa
Forzaeses has defeated Synergenx
lafının geçtiğini bilirim :) Hatta partydeki adamlar bu adam senden nefret ediyodur kesin derlerdi...Hiçbiri 1v1 diildi gerçi,hepsi dediğim gibi son vuruş şansıydı...

Doğrudur Forzaeses..Ya arkadaşlar bişey var tamam mı cz de illa yatmıcaksın die bi olay yok. F9 da yatıyo yer geldiğinde Soulslayer da ki bi adamlar 70 lvl yani. Hep kesersen bi zevki kalmaz bu oyunun arada bi keesilcenki zevki klasın ama dimi.

Son vuruş ta geçen forrazzi yi indirdim bende 1vs1 değildi elbette. 1 vs 1 çok zor çünkü orc ların townun etrafı çevrilmiş, herkes birilerine saldırıyo rougler gizlice gelip dalınca herkes bi anda atak yapıyor veyahut tepeden inerken dalıyoz birbirimize.
humanlar orcların townu çevrelesede ordan sağlam 1 party çıkarsa eğer bizi baya bi kovalıyo kesiyo vs.
oyunda kesmek kadar kesilmekte zevkli evet. bazen zevkten 4 köşe olarak yatağa gidiyorum :P
Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...