Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dolandırıcılık dıkkat!!!

theCio

Öne çıkan mesajlar

Turkcell KazıkCELL filan mı bu? :P

"KazıkCELL tarifesi yenilendi.Artık Yeni Zelanda'yı her arayışınızda faturalı hat kullanıyorsanız, fatura giricek, kontörlü hat kullanıyorsanız, kontör giricek.

KazıkCELL sadece, Turkcell'de."

Amma yazdım ha, dimi? :Pp[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

demek hatta takılı kalma die bi olay var. kontörlü tel. le de oluomu şimdik bu. yani bunu çözen biri olsa 0 kontörle sonsuza kaar konuşabilirmi :P ulan amma paranoyaım be :p[hline]Cyre2k, 22 July 2003 01:17 tarihinde demiş ki:
Dolay1s1yla sizinde 50 tane kar1n1z olsa 103 cocuk pek zor deil!
Sly-One, 22 July 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
ı ya basmak yerine 1 e basmak daha mı kolay yoksa çok mu k3nk birisin
Sosyal ağlarda paylaş

Anneme oldu böle bişi bi yerden çağrı geldi hemen kapandı
annem numara çok uzun diye aramadı ama
Arasaydı oohoooo...[hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"
Sosyal ağlarda paylaş

bana da geldi, baktım yurtdışı dedim arıyım. tabi ki cep telefonum yurtdışı aramalarına kapalı olduğu için aramadı heuh

yanımdaki arkadaşa dedim, bak bu yurtdışı kesin dolandırmaca ama telefonum yurtdışına kapalı dedim. herif diyo "yok olm şubuo falandır" ahah kopmuştum yaw
ki şubuo'yla uzaktan yakından alakam yok

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 31 July 2003 14:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yemin billah bana öyle msg geldi varya numarasıda böyle hasyvani bir numaraydı iki aramamışım ha msg şu bak
Tanıdığın bir kişi senden hoşlanıyor ve sana bu mseajı gönderiyor k,im olduunu bulmak için 00672-34-2714
Ara diyo yahu yokmudur bilg dahileri hackleyin bişşe yapın adamın teli patlatın bilmemne[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Nblden[Silver]
Vestelden[Lancelot Ivanov]
Avaturkten [William Hurt] Diye Tanırlar beni...

_Evanescence_[Brint me to life]
Wake me up
I can't wake up
Save me from the nothing i've become...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...