Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olası Manşetler

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Human priestlerin kandili mübarek olsun.

Gnome diye kız vermeyen ağabeyi Elfi 16 yerinden genkledi.

Undead ayininde kedi kestiler, Druid camiası kınadı.

Av yasağına Hunterların tepkisi sert oldu.

Kurban bayramında izdiham. Kesimden kaçan taurenler bayram namazından çıkan priestları ezdi.

Elf Mahmut ve Dans grubu erovizyon birincisi oldu.

[Bu mesaj Absolut tarafından 01 Eylül 2005 00:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 01 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
.

Kurban bayramında izdiham. Kesimden kaçan taurenler bayram namazından çıkan priestları ezdi.

Bu kısmına koptum :lol:[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

The New Star:

Selamettin adli bir paladin, duel sirasinda lamerlik yapip divine shield acarak hearthstone cekti. Duel yaptigi Kelhuso adli warrior olaydan sikayetci oldu.Stormwind polisi hala takipte.[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

ucankus:
druidlere ucankus form geliyo
bu formu ilk hulya hanım ve esi kaya cilngir oglundan duyduk
ayni mekan(ashenvale) gulben ergen cıktı soyle yanıtladi :
kus ucar ota da konar ...kada dedi[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!

[b]MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki /b]
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...!!!

Sosyal ağlarda paylaş

Ashenvale a Elf ganklemeye giden lvl 5* Tauren Shaman katliam cıkardı.ölmekten ucu ucuna kurtulabilen elfcikler abilerini cagırdı.Abileri taureni kovalarken tauren korkunç bir "möööö"sesiyle wg de sıra bekleyen aşiret üyelerini çağırdı.Ashenvale de durum hala kontrol altına alınmış deil.Her an aşiret üyeleri arasında elf kadınlarını ben öldürcem diye savaş çıkabilir.Gelişmelerle sizlerle olacağız.[signature][hline]Our time has come...

vayhan, 20 Haziran 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
Selamlar
İki aydır WOW oynamaktayım. Çok başarılı oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

Kurta binen Tauren, Ram'e binen Gnome la çarpıştı. Tauren, Osman Buzkurdu kabilesinden aldığı kurduyla gece saatlerine doğru Gnome, Ali' ye çarptı. Olası bir stomp durumunu engellemek için zamanında olay yerine ulaşan SWPD çalışanları osman' ı sakinleştirdi. Osman kameralarımıza dönerek "Daha dün almıştım kurtu ucuza satıyorlardı ve bana kurta binmeyi öğretmediler. Kurt zıplayıp ulumaya başlayınca dengemi kaybettim" dedi. Bunun üzerine Buzkurdu kabile lideri Drek'Thar yorum yapmadı. Bu şuana kadar olan 106. buz kurdu kazası. Buzkurdu kabilesi ne kadar zaman daha binmeyi öğretmeden kurt satmaya devam edicek?[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Magrin lvl60 Tauren Shaman(Skullcrusher)
Sosyal ağlarda paylaş

Splintertree post sakinleri "Eskiden kafamıza saatte bir meteor düşerdi, bir kaç insan hayatı kaybına rağmen az da olsa ısınırdık. Geçen aydan beri hiç düşmüyor, kış geldiğinden donmaktayız. Meteorları kim düşürtüyorsa geri gelsin!" diye isyan çıkardılar. "Warsong kanyonu Alliance Kahvehanesi"ni basıp liderin kafasını kestikten sonra çıldırıp yerlere işaretler çizmeye, etrafta beşerli gruplar halinde el ele tutuşmaya başladılar.

[hline]
Wow'u özledim ühüh =/[signature][hline]Ufo!!11!1!1!!
Sosyal ağlarda paylaş

Serverlar çökünce açıkta kalan "core gamer" lar, soluğu forumlarda alınca ortalık karıştı!
Bazı "newbie" ve "wannebe" lerinde karışmasıyla, Trolling ve Flaming sonucu çıkan olaylarda ,2 karizması çizilen GM, 1 kafasını monitöre vuran troll, 10 kadarda "rofl" er 3 hafta moonwell tedavisi görmek üzre SW/Darnassus a kaldırıldı.
Blizzardsa olaydan sorumlu olmadıgını :
Servers are working as intended, we are aware of the problems, our teams are working hard to fix it "SOON" seklinde açıkladı.[signature][hline]Oyun : Vakit geçirmeye yarayan, belli kuralları olan eğlence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 01 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
Human priestlerin kandili mübarek olsun.

Gnome diye kız vermeyen ağabeyi Elfi 16 yerinden genkledi.

Undead ayininde kedi kestiler, Druid camiası kınadı.

Av yasağına Hunterların tepkisi sert oldu.

Elf Mahmut ve Dans grubu erovizyon birincisi oldu.

UBERR zuhahuahuahua :D:D:D::DD:D:[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda (Sattım)

Guild - Pain Train

Sileru - lvl 59 Druid (yeni Aldım :D)

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

Flaş Flaşş Flaşşş...... Sentinell hill de gorevli olarak çalışan 17 ameleyi sheep yaparak kubranlık koyun diye satan Mage hala yakalanamadı..Olay koyunları satın alan garidiyanlar kesime başlarken trinket kullanan bir amelenin ihbarı ile ortaya çıktı.. Olay yeri çevresinde bulunan Mobların.. Magenin gozden uzak bir araziden portal açarak uzaklaştıgını bildirdi.. gelişmeler hakkında bilgi verilecektir..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda (Sattım)

Guild - Pain Train

Sileru - lvl 59 Druid (yeni Aldım :D)

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

Magazin dünyasının ünlü simalarından "Gamze Uçantaş", son sevgilisi "Mahmut Hançeroğlu" tarafından bi başka erkekle basılınca "Artık roguelarla çıkmıyacagını belirtti."... Birlikte yakalandığı kişinin ağır derecede dayak yemiş olduğunu belirleyen gazatemiz, polisin Mahmut Hançeroğlunu halen yakalıyamadığını öğrenmiştir. Gelişmelerle tekrar yanınızdayız.[signature][hline] Mystry aka mördak
gibidir.
AdorisPain Train & For SEVEN
Sosyal ağlarda paylaş

Size master diyebilirmiyim evinde şok. Dün geceki finalde 12312342143 kez birinci olan şaman açıklamada bulundu: Shaman need more buffs.
Bunun üzerine sinirlenen warrior ile Şaman arasında Hır çıktı, warrior öldü.

Warrior un itemlarının üzerine Need Pls Lort Diye Atlayan Hunter barajda olduğu için elenmedi. heyecan sürüyor[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT

[WoW]Valandir nightelf warrior[60]
Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

Aşıklar 'BU DAVAYI BİTİRECEĞİZ' dediler
Atıyla Ogrimmar'a giren Paladin Ogrimmar'da gördüğü Troll'e aşık oldu ve ardından gizli gizli buluşarak evlenmeye karar verdiler. Mutlu çift şunları dile getirdi;
"Hepimiz insanız.. İnsan olmasakta insan gibi yaşamalıyız. Tüm Alliance ve Horde camiasını düğünümüze bekleriz. İnanıyoruzki bu dava bu düğün ile sona erecek"

Düğünden sonraki manşet;

KANLI DÜĞÜN
Geçtiğimiz gün StormWindde katedralde dünya evine giren mutlu çiftin düğünü kanlı bitti.
Stormwinde silahlarıyla girmek isteyen bir grup horde moblar tarafından tartaklanınca kargaşa çıktı ve guardların yardımına koşmak isteyen halk hordeler ile karşı karşıya geldi.
Olay sonucunda 20 horde ve 18 alliance hayatını kaybederken çok sayıda yaralı olduğu tespit edildi. Yaralılardan bazıları first aid ile ayakta tedavi edilirken, ağır durumda olanlar dustwallow marsh'taki first aid devlet hastanesine kaldırıldı.

Düğün esnasında ise hordeler töreye karşı geldi gerekçesiyle genç aşık trollu, bir priest aracılığıyla mind control ile ele geçirip paladini öldürdükten sonra trollude canal'a atarak boğdular. Olaydan sonra açıklama yapan StormWind kralı sadece şu laflarla yetindi;
"Bizim mekanda bize yamuk yaptılar. Büyüyüp adam olduğum zaman horde topraklarını alliance topraklarına katacağım" dedi..

[Bu mesaj MOSAD tarafından 01 Eylül 2005 05:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zaidral, 31 Ağustos 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
3. sayfa haberi:

Yan komşusu güzel priest tarafından aklı çelinen Goldshire'lı bir kişi, karısını ve 2 çocuğunu 67 yerinden bıçakladı. Olaya tanıklık eden paladin ise hearthstone kullandığı için yardımcı olamadığını itiraf etti.

Elwynn Times

süpermiş gece gece güldürdün helal olsun (:[signature][hline]bi tanecik aşkım isabella!!
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut kopardi resmen.

Haftalik Magazin :
Unlu Terzi Gnome Ipekci nin hazirladigi Kıyafetler icin Gryphon Masterlarin tepkisi sert oldu : Cok dekolte!

-Ferrari Feraye den sonra Blablabla in kocasi , zengin ve bi swift mechanostrider i olan Mekano Melahat le yakalandı.Blablabla bu durumla ilgili "Aldatacak adam Winterspring e kadar gider aldatir durduramazsiniz" dedi.

[Bu mesaj Tamonikiden tarafından 01 Eylül 2005 05:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Tamonikiden tarafından 01 Eylül 2005 05:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

manşet-

alterac valleydan exalted olup gaza gelen tauren zavallı kurta bindi hayvanın 10 dk dan sonra ölmesi üzerine bunu kaldıramayan tauren AV honor satıcısına giderek şikayette bulundu tartışma sonucu en son satıcının frost shock ile hastaneye kaldırıldığı ve 7 şiddetinde deprem(wrstomp) olduğu bildirildi. Tauren hayvanları koruma derneğine sığındı.

Bg den manşetler -

WSG de bug yapan bir rouge paladinler tarafından yakalandı ve hapse atıldı bi dahada bayrak alma yetkisi elinden alınan rouge--bu haksızlık oraya yanlışlıkla düştüm' dedi. olay hala inceleme altında.

korsan Gnome satıcısı

SW de korsan CD satan gnomelar yakalandı. Savunmaları ise şöle oldu - ' abi ben bi şey yapmadım halka yardımcı oluyoruz'
buna inanmayan SW paladin ordusu gnomeların ellerinden CD leri aldı ve Islah evine gönderdi :)[signature][hline]EU-Burning legion ( lvl 58 orc rogue )
EU-Sylvanas ( lvl 60 orc hunter )
Sosyal ağlarda paylaş

Recep Tayyip Erdogan cuma namazı cıkısında ülkenin en iyi kuzu çevirme yapan ustasının konugu oldu;
mage usta invadoria en iyi kuzu çevirmenin gnome lardan yapıldıgını söyleyerek,başarısının sırrını PoM kullanmadan pyro atmasına bagladı ve hafif hafif kızartacak ve kızardıkça blinkle diğer tarafa döndüreceksin dedi[signature][hline]mart ayı süresince yoğun işlerimizden dolayı kapalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

1500 metrelik koşu yarışmasında Darenty'nin sprint kullanıldığı alaşıldı.Darenty suçlamaları kabul ettmemesine rağman kanında sprint içeren potionlar bulunduğu söylenmekte.Durum şimdilik belirsiz.

Maganda kurşunu yine can aldı.Düğün akşamı havaya atış yapan G.Dawft (dwarf) bir çocuğun hayatına son verdi yakalanan maganda hakime ''pişmanın atış etmek istememiştim gun'nın kendi kendine ateş etti'' diye kendini savundu.[signature][hline]IsAbeLLa, 09 Ağustos 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
ben tangaya tanga demem tanga benim olmadıkça..

Anialeyn - Priest(60)
Deadwing-Rogue Undead- Haumarush
Sosyal ağlarda paylaş

LOCH MODAN'DA KANLI DÜĞÜN
IF'nin en sosyetik aşiretlerinden Taşkafa'ların kızı Raziye ile fakir ama gururlu Loch Modan ailesi Küçükemrahgiller'in oğlunun azeroth evine girdiği düğünde yine eğlence adına kan döküldü.Aslında düğünde herşey güzel başlamıştı ama ortam erkek tarafından olan hunterların düğüne petleriyle birlikte girmek istemesiyle bir anda gerginleşti.Hunterlardan biri "onlarında canı var ben rakı içebiliyorsam ayımda rakı içip eğlenebilir" diyerek tepkisini dile getirdi.Daha sonra olaya müdahale eden GMlerinde yardımıyla hunterlar güçbela petsiz girmeye ikna edildi ve düğün güzel bir şekilde devam etti.Ancak nikahtan sonra halay sırasında (alkolünde etkisiyle)hunterların havaya ateş açması sebebiyle katliam yaşandı. Kurşun ve okla yaralanmış 38 davetli Loch Modan Özdwarf Özel Hastanesi aciline kaldırılırken, kanlı olayda halay başı olan bir human mage, nikahı kıyan nightelf priest, o sırada düğün pastasını miğdeye indiren iki dwarf warrior, düğüne davetli Khaz Modan kaymakamı Şerafettin Cüce ve bir tauren shaman öldü.Ölümler büyük üzüntü yaratırken, tauren shamanın öldüğü sırada Barrensda grind yapıyor olması kafaları karıştırdı. Olaya Loch Modan koçlu yunus ekipleri hemen müdahale ederek panik dalgasını yatıştırdı. Ekipler olay yerine ulaşana kadar ki kargaşadan yararlanan hunterlar ise kayıplara karıştı. Yapılan olay yeri incelemesinde, hunterların ölüler üzerindeki silahları "It's a hunter weapon!11!!!11!" diyerek ninjaladıktan sonra dağlara doğru kaçtığı anlaşıldı.Kanlı olaylar ile ilgili soruşturma sürerken, erkek tarafından hunterların yol açtığı bu facia yüzünden kız ve erkek tarafları arasında g3nk davası çıkmasından korkuluyor.[signature][hline]Bi zamanlar PUMA'ydım ben.hazır nick değiştirme hala aktifken değiştiryim dedim ve değiştirdim.yaa işte öyle...

[Bu mesaj Leopar tarafından 01 Eylül 2005 10:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

UcanYarasadan flash haber;

Dun gece Ogrimmar'Da skandal,, Ünlü Öküz kralı Mahmutiç dostu maymaniç ile bir barda yakalandı, yakalandigini anlayan ünlü öküz kralı son model kodosına binip uzaklaşmak istediysede başaramadı heyecendan kuyruğu bacaklarına dolaşan öküz kralı dostu maymaniç' i geride bırakmıştı.. Durumu izlemiş olan öküz kralının eşinin bu gün verdiği röpörtajda para onda ama tapular bende daha ewe gelmedi ewe gelsin boynuzlarımı biledim.. bana boynuz takmak ne demekmiş gösterecem diye tehtitkar bir tavır gösterdi.... EEeee öküz kralı yakışırmı yapılırmı böle öküzlük diyerek bir başka paparazi haberimize geçiyoruz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...