Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahanda buda benimkinin hıpkısının tıpkısı

KARAMURAT

Öne çıkan mesajlar

walla su an kullandıgım aletin bir esinin resmi paylasmak istedim sahsen ben daha kendisini resmedemim usengeclikten edince onlarida yayinlarim.Bu aractan farkli olarak on cam haric tum camlar filmli koyu altin sarisi koruyucu barlarla cevrili,iç mekanda lcd televizyon arkada ise mp3 ve vcd destekli bir cd changer var arka kolonlor kenwood onler orjinal ama onlarida degistirecegim.
Motor olaraktan ise:
5.1 Litre
275 beygir
8 silindir
24 valve[hline]Under Construction

Sosyal ağlarda paylaş

x5 in hangi motoru oldguna göre degisio bi iki x5 le kalkis yaptigimizda onları gayette guzel gecio x5 lerin 3.0 4.0 4.4 lerini kalkarken ve top speede geçiyorda yeni 4.8 leri 340 beygir kadar onlardan birine daha denk gelmedim gelsemde gayet saygi ile devam ederim yoluma.[hline]Under Construction
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ilk yapıldıgı andan beri biliyom:)
ama sadece 1 tane üretildi oda almanyada bmw nin üssünde duruyo :)
seri üretimi yok eldekide satılmıyo :)
hatta bunun trafige cıkma izni bile yoktu bi aralar suan bilgim yok gerçi:)

o hız ve o agırlık ile bir binaya carptıgında bir tankın son sürat çarpması ile eş deger bir kuvvet uyguluyor kinetik enerji hesaplaması ile :)
tekerlekler palet gibi son hız 300 küsür dü :P
100km hızlanması yok zaten 100 le kalkıyo ;)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

O aracin teknik ozelliklerini buldum okuyuncada ohaaa dedim sizde okuyun sizde deyin hadi hep beraber okuyoruz
Engine BMW LMR 60º V12
Engine location Front, longitudinally mounted
Displacement 5.990 liter / 365.5 cu in
Valvetrain 4 valves/cylinder, DOHC
Fuel feed Fuel injection
Aspiration Naturally Aspirated
Gearbox N/A
Drive All wheel drive

Performance figures
Power 700 bhp / 522.2 kW
BHP/Liter 116.9
Torque 720 Nm / 531.0 ft lbs
Power to weight ratio N/A
Top Speed 193.2 mph / 311.0 km/h
0-60 mph Acceleration N/A

Simdi ne diyoruuuuz ohaaa....[hline]Under Construction
Sosyal ağlarda paylaş

ya bunlar zaten bilinenler :-P ama adam sitede yazdıı gibi Nurburgring'de Z8'e 25 sn mi ne fark attıysa bu 700 hplik alet deli hakkaten... Zaten Lemans adında olmasının nedeni 24 hours LM yarışlarındaki BMW'nin motoruna sahip olmasından gelio... Bu bavyeralılar deli...[hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Lemansın yapılıs hikayesini okumustum ben ilk cıktıgı zamanlarda

BMW mühendisleri sürekli bir aclısma içindeler ve hep daha güçlü daha kaliteli ve en iyi motoru yapmak için cabalarken demişler bişi üretelim ve bu her konuda ezici bir üstünlüğe sahip olsun ve yapabilecegimizi elimizden gelenin en iyisi ne ise bunu gösterelim demişler ve calısmaya baslamıslar

sonra bu motoru kaldıracak araç x5 demişler hem jip olması ile ve yapacagı hızla baya bi ses getireceginden x5 de karar kılınmıs sonra baslamıslar işe.

Açıklamaları ise bi ferrari ile bile kafa kafaya gidebilen bir jip yaptıkları ve bunun üretime geçmeyecegi sadece almanyada gücümüzün simgesi olarak ana merkezde duracak oldugu idi[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm,1 hafta içinde almanyaya gidip,bmw merkez,ndeki bekçiyi levyele bayıltıp o makineyi ordan kaldırmayı,planlıorum,yardım edenlere haftada 2 kere,3 er saat omak üzere,3 ay boyunca etilerde tur attıracam,hatta teypde istedikleri müziği çalabilecekler,ilgilenenler pm'ye msj atsın :-p[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 28 July 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
bunalr bizi aşar ve bozar[hline]mix edebiyat & oyun sitesi

muhaha
harbiden
biz prawlerinki gibi samaralarda gezeceğiz
aşar bunlar gerçekten
samara rulaz[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 29 July 2003 22:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...