Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quaxis

ThroNe_DarkNeSs

Öne çıkan mesajlar

vay be quaxis i$i a$mi$ desenize, helal olsun abilerimize...
scp ozurlu bir kac insan, bug fixleyemiyorlarda, ancak mul dosyalari degi$tirebiliyorlar desenize... hahaha...
en cok uzuldugum nokta Antiphates'in o servera o kadar verdigi emege ragmen onu suistimal eden bir kac $erefsiz insan, ve bu $erefsizlikleri asla haketmeyen playerlar.
yazik... yazik....

[Bu mesaj Jayz tarafından 29 July 2003 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stanley, 29 July 2003 19:23 tarihinde demiş ki:
http://www.dbsource.net/Files/Animations/drake_bear.zip
Aradigin hersey burada. Senin gibi bir insan, Bacyo gibi bir yaratigin ukala cevaplarina layik degil arkadasim. Calismalarinda basarilar. Takil!

+1 baggio sana angel wingsi millete laf soktuun için vermediler sanırım... Scripting bilgin inanılmaz bişi demiorum ama bu kadar kırıcı olma bence bak adam yeni burada bilmiyor belki aratmayı belki dikkatinden kaçmış dimi baggio?

Saygılarımla...[hline]---Underneath your clothes---

-A song dedicated to an old friend-

--i still love you--
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stanley, 29 July 2003 19:23 tarihinde demiş ki:
http://www.dbsource.net/Files/Animations/drake_bear.zip
Aradigin hersey burada. Senin gibi bir insan, Bacyo gibi bir yaratigin ukala cevaplarina layik degil arkadasim. Calismalarinda basarilar. Takil!

Stanley arkadaşım sen verdiğin adrestekileri ekledim. verdatayı felanda patch etti ondan sonra oyuna girdim ekledim unicorn undead horse drake ayi felan bunlara binemiyorum. sadece öyle duruyor. iki tıkladığım zaman çantası açılıyor. ne yapmam gerek biliyormusun acaba? bu konu hakkında bilgisi olan lütfen bildiklerini paylaşabilirmi bizimle.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle yapacaksin dostum. Readme.txt dosyasini acip okuyacaksin. Az cok ingilizcen vardir sanirim. Birinci klasörden başlayip tüm dosyalari install edeceksin. Verdata.mul dosyasi yaratacak, fakat verdata_yedek.mul gibi bir ismi olacak. Orjinal verdata.mul dosyasinin ismini degistirip install programinin yarattigi mul dosyasini "verdata.mul" olarak degistireceksin. Yapman gereken tek sey bu. Umarim basarabilirsin.
Tazmanyak bu aksam saat 19.00'i gosterdiginde Besiktas Hakan pastanesi'nde olacagim. Gel istersen bulusur tanisiriz. Biraz sohbet ederiz ondan bundan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...