Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biz OYUN degiliz! (a.k.a ISYAN!)

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Sphere bolumunun 2 hafta kadar once atildigi Oyunlar bolumunden Ilgi Alanlari'na alinmasi icin kampanya baslatiyorum, katilanlar bi reply seetsinler suraya.

Kedi politikaci cikti, bizi bi hafta sonra geri donecek diye uyuttu, Popeye de oyle nitekim, sesimizi duyurmak lazim :)[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Bence hmm bence hmm bence hmm .. hmm .. hmm ... hmm ... hmm...
Şey bence .. şey ..
şey ...hEH !
+15 Destek Of Vanquishing ,
gerçi nerede olduğu ne farkedecek ama olsun , biz oyun değiliz ama Baggio oyun ..
Çünkü ben aldım geçen gün download ettim böyle , futbol oyunu .. Roberto Baggio'yu yönlendirdiğin bir adventure oyunu ..
Bu oyunda gerek Ultima Online Scriptleri yazıyorsun , Gerek IRC #help de destek veriyorsun , gerek DAOC oynuyorsun ,
ve bazen futbolcu olup futbol bile oynayabiliyorsun !
Yani kesin tavsiye ederim alın oynayın ,
www.babaturk.com dan Orjinal oyununu alırsanız %550 daha ucuza geliyor , kampanya var şimdi bunda .
Yalnız oynamak için aldığınız bu orjinal kutunun yanında , her ay bir Roberto Baggio Kramponu almanız gerekiyor .,
Ama değer yani bence alın güzel oyun , alın yani..
Neyse geyik yeter
+1[hline]Heren Istiaron
Order Of Wizards
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta oyunun ex. pack'ı bile çıktı: Baggio Hot Date! Eski buglar düzeltilmiş; artık günde en az 12 saat DAOC oynamak zorundasınız.

neyse.. Sphere Server bölümü eski yerine konsun, yoksa biz OSI bölümünü de buraya alırız!!
:)[hline]DM: The dragon capsizes the boat with a powerful swish of its tail, you are all thrown into the water!
Player: I CAST LIGHTNING BOLT!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
omer_gnr, 03 July 2003 20:48 tarihinde demiş ki:
Yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar UO oyundan başka birşey değil.

Yapma ya? Scriptsharing bolumunden bahsediyorum ben..[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 03 July 2003 20:59 tarihinde demiş ki:
said:
omer_gnr, 03 July 2003 20:48 tarihinde demiş ki:
Yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar UO oyundan başka birşey değil.

Yapma ya? Scriptsharing bolumunden bahsediyorum ben..[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org

Yapma Ya? Sorusuna zaten koparım , buraya da yazınca iyice komik olmuş o yüzden
+1 daha verdim +17 heheh (Bu arada herkezten özür diliyorum , sabahtan beri gerek irc de gerek buralarda geyik yapıyorum, şu aralar kendimi tutamıyorum , can sıkıntısından işte .. )[hline]Heren Istiaron
Order Of Wizards
Sosyal ağlarda paylaş

Bana pek hayal gücümüzün sınırlarını aşıyomuşuz gibi gelmiyo ya. Açılan treidlerin %80 ine bu soru şu zaman soruldu bu soruda sorulurmu gibi cevap verilirken bence bunu söylemek yanlış oluyor. Eğer cidden destek olmaksa amaç herkeze düzeyli yaklaşarak madem bişiler bildiğimizi yada bilindiğini iddia ediyorsak yardım etmemiz gerekli. Kişileri aşşağılayarak yada ezmeye çalışıp küçük görerek bunu becerebileceğimizi sanmıyorum.

Konunun aslı itibari ile +1, ama yaklaşım olarak kişilere (ki herkez tecrübeli olmak zorunda değil, yardım alarak bişeyleri öğrenmeye çalışıyoruz, sanırım burasıda bunun yeri) -1
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatayım alakasını. Kaç kere şahidim treid açan kişilere verilen gereksiz ve aşşağılayıcı cevaplara. Anlatılmak istenen bu. Buranın amacı nedir, insanlara scripting konusunda yardım etmekmi yoksa kişileri aşşağılamak ve kendilerini kötü hissetmelerini sağlamakmı.

Anlatmak istediğine katılıyorum sanırım sende beni anlarsın. Kendi açımdan yazmadım bunları sadece gördüklerimi aktarmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha kısa bir şekilde ifade edecek olursam şu yazdıklarımı uzun zamandır biryerlere yazmak istiyorum, ama yazacak uygun bir yer bulamadım açıkçası. Buranın uygun olacağını düşündüm.

Farkında isen konunun özüne +1 demişim. Ancak kişilere yaklaşıma ve verilen cevaplara -1 demişim (buda UO Sphere Server başlığını komple kapsıyor).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...