Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ehliyetimi aldım bende trafik canavarı oldum.

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

aman ablam gibi olmada:) (ehliyeti var kaldırıma çıktığı halde almış be kız!)
Ehliyet almak çok kolay bu zamanlarda ya annem anlatırdı o zamanlar feci zormuş felan sürekli çalışırlarmış valla şimdi arabayı kullanamasanda bilgiden geçebiliyorsun ablam öyle aldı vallahi[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

Millet sinyal vermeden çıkıyor yolun orrtasında arabayı stop ettiriyorlar hepside adlı ehliyeti.
eskiden çok zormuş benim sınava girdiğimyer veliefendi hipodromu sadece dümdüz bir yol 2km gidiyorsun göbekten dönüyorsun 2km daha gidip göbekten dönüyorsun bitiyor 3 şeritli bomboş düz bir yol :) kimse kalmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Llama ne güzel işte experience kazanmış:)[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

asıl ben ehliyet alınca korkun:)[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sosyal ağlarda paylaş

Esası fena olmazdı haa:)
Ama daha etkili bişi var etkisiz hale getirmek için bi köpük var onlardan fışkırtıcak bi sistem yapıcaksın karşındaki araba yol vermiyince bi sıkıcaksın olduğu yere zınk takılıcak:) fena olmazdı hani:)[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sosyal ağlarda paylaş

"Gta cinayeti!

İşe gitmeden önce, 'Dur lan bi ge-te-a atak' diyen genç, kendini oyuna kaptırıp arabasına bindikten sonrada oyunda olduğunu sanmıştır.Kaldırıma çıkıp önüne geleni ezen gencin akli dengesi yerinde olmadığı saptanmıştır.

Gta adlı oyun şu an yetkililer tarafından inceleniyor."[hline]Edit:Harf yanlışı[hline]ymumcuoglu

[Bu mesaj Shock_The_Bizkit tarafından 28 July 2003 00:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

itiraf.com'dan bir yazı, özetle şöyle:

Adamın birini kız arkadaşı, bana araba kullanmayı öğret diye baskı yapıyormuş. Adam da hem arabasına bişi olmasın, hem de kız birilerini ezmesin falan diye, büyük bir futbol sahasına götürmüş arabayı. Ne olsa beğenirsiniz? Kız direğe çarpmış. E ne denir ki buna şimdi?[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Taming yetmio(ııy:) )[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 28 July 2003 02:58 tarihinde demiş ki:
Taming yetmio(ııy:) )[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )

öldürdün dondurdun[hline]mix edebiyat & oyun sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...