Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guvercin Meraklılarına Dabi VARSA!?

Jack_Noble

Öne çıkan mesajlar

Anlamdıgın Bellı Oluyor :-p Cunku Bunlar Ole Bır Sey Kı YERıne BEglı Oluyorlar Ve Gitmıyorlar Ve Mesela Atıyorsun HAvaya Ucuyor Sonra Yukselıyorlar Yetecek Kadar Sonra Asgıdan Kus GOsterıyorsun Kanat Cırptıro,ıyorsun Yerdıkelere Ve Bir Tepsı Nasıl Yuvarlak Ise O Hayvan O Şeklı Yapıp Donmek Yanı 5 Metre FInlan Bole Asagıya Dogru Inıyor Ve Onu Izlemek Insanı Cok Mutlu Edıyor Tabı Cınsı de Onemlı Bu Dedıgım Dönek.Bunun Taklıcısı Oldugu YErde Tekla Atıyor Ondan Sonra SAYA Sı Buda Sanarsın Yukardan Kagıt Dusuyor Ole Inıyor Bunun Dısındakıler Onemlı DEgıl Zaten Onlar AZMAN DIyoruz :)[hline]Ultima Online Her Sey Oflineeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

o alevli smiley i sil bence ema seni terlik minigunal parça parça eder.[hline]Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

ya bide kaçar fgider demişler
ben doğduğumdan beri her gün çatıya çıkar merak ederim
yavruları çok tatlı oluyor onlara bakarım
ama hiç birinin kaçıp gittiğini görmedim
onlar zaten mecburlar beslenmeye senin elinden[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 28 July 2003 19:59 tarihinde demiş ki:
Kuşlardan korkarım. Radyo link montajında bizim çalışana saldırmıştı kargalar çocuk çatıdan düşüyordu.[hline]Kalplerdeki Kaymak Asli

Hmm Karga Başka Guvercin Başka Kargalar İnsanın Gozunu Oyar Ama o Eleman Karga Yuvasının Yanında Gezmiş Galıbaga o Yuzdendır Karga En Nalet Hayvandır :lol:[hline]Ultima Online Her Sey Oflineeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben karga besledim yavruydu sakattı hiçde saldırmıyo aksine alışıyor
Karga sadece bi yakınının tehlikede olduğunu anlayınca saldırıyor bidefa sakat bi karga vardı alim dedim çotaaaa diye bişi çarptı kafama bi baktım başka bi karga kamikaze çekmiş:) gerçek bu (karga sağlam kaldı hehe)[hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"

[Bu mesaj Chemical tarafından 28 July 2003 20:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de sakat bir kargaya 1 hafta kadar kapalı balkonda bakmıştım bir zamanlar.
hiç bana saldırdığı, gözümü oymaya filan çalıştığı olmadı.
sen ona iyi davranınca o da sana iyi davranıyor genelde bütün hayvanlar gibi :)
çok da güzel hayvan, ben çok severim şahsen. sesi de güzeldir :P
Sosyal ağlarda paylaş

güzeller
kargalar diğerlerindne daha sağdık yawrularına
bilmiyorum size oldumu ama
bizim bahçede ağaçların arasına yawru düşmüş bende küçük bişiyim böle her gördüğümü oyuncak zanneden bi tip
aldım elime bunu
yukardan ssler geliyo felan
annemde hemen aldı elimden duvara koymuştu
bilmiyom ondan sonra ne oldu ama
ben başka hiç bi hayvanda görmedim
köpeğin yawruunu alıytoz tın yok, kedide desen allaha emanet :)
bi tek kargada gördüm :)[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

köpek bişi demiyoda kediden sütten kesilmemiş yavruyu almaya çalışrsan fena yapar:D dokunursanda yavrusunu öldürür onuda söliim
sütten kesilmemiş yavruyu mıncıklayıp bırakırsanız annesi öldürüyo kokusu yüzünden[hline]Hippogryph rider demiş ki:The hippogryph is an amazing creature rarely seen outside of the wild.The tricky thing about... Let's see what happens when I stick my hand inside..." *GROAAAAARR* "ÇOTAAAAA"
Sosyal ağlarda paylaş

• 18 yıl sonra ...

On 28.07.2003 at 17:37, Jack_Noble dedi ki:

Eet Hemen Başlayım Kafamdakı Soru İşratelerını Soramaya GUvercıne Merakı Olan var Mı Besleyen Uçuran Beslıyorsa Cınsı Benımle Yarıs Tıra Bılır mı????????????????[hline]Ultima Online Her Sey Oflineeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

türünün ilk örneklerinden

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...