Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ergun Gürsoy'dan taze bombalar !

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

theo o günler geride kaldı yani artık ergun gürsoy tipi yöneticilerin devri geçti nerde ne konuşması gerektiğini de unutmuş artık bunu dersem nolur ne biter kestiremiyor artık[signature][hline]Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar

said:
ronald, 11 Ekim 2005 21:56 tarihinde demiş ki:
besiktasa layik taraftar olalim once..sonucta taraftar kalici yonetimler gidicidir..ve besiktasa layik taraftar profili cok belliki seninki deil.

Burda sana hiçbirşeyi kanıtlamak zorunda değilim.Şimdiki başkan yerine seçeceğimiz başkan benim yerimede sana cevap verir elbet.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii ki bana bisey kanitlaman gerekmiyo..Sadece saglam,guclu besiktas icin ihtiyacimiz olani soyledim ben sana.. :)
her basarisizlikta kelle isteyen,mevcut yonetime,teknik direktore soven,sikayetlerini mantik cercevesi icinde ifade etmekten aciz bir besiktas taraftari bu saglam besiktas hedefi icin buyuk bir engeldir..
Sosyal ağlarda paylaş

iyide ben başarısızlık yüzünden başkana laf etmedimki, seçimden başlayarak , demeçlerine kadar beşiktaşa layık olduğuna inandığın bir başkanmı bu adam? 18altındaki insanları tüzüğü çarpıtıp üya yaptıktan sonra seçimleri alan bir adam değilmidir bu? belki bilmiyorsunuzdur =p Sebanın yanından bile geçemez (nerde öyle bi başkan, adamın tek suçu bira pasif oluşuydu, o yaşta bir adam içinde suçlayamazsınız herhalde heh).[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 11 Ekim 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
i beşiktaşa layık olduğuna inandığın bir başkanmı bu adam? 18

iste bu tartisilir..Ama soverek degil...
Seba demissin,seba yonetimdeyken de Allah bilir Ahmet Dursun Seba gitsin diye bagiran taraftarlardan biriydin sende?
Taraftara yaranmak bayaa zor..Sebayi apar topar gonderdikten,seba gitsin diye bi tarafimizi yirttiktan sonra sebayi anmanin anlami nedir?yarin obur gun yildirim demiroren gidip yerine aciz biri geldiginde yildirim ne iyiydi demiycekmisin?
Sosyal ağlarda paylaş

Varsayımlarla nereye varmaya çalışıyorsun? senin bu başkanın şakşakçısı olmadığın ne malum ozaman =)[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 11 Ekim 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
iyide ben başarısızlık yüzünden başkana laf etmedimki, seçimden başlayarak , demeçlerine kadar beşiktaşa layık olduğuna inandığın bir başkanmı bu adam? 18altındaki insanları tüzüğü çarpıtıp üya yaptıktan sonra seçimleri alan bir adam değilmidir bu? belki bilmiyorsunuzdur =p Sebanın yanından bile geçemez (nerde öyle bi başkan, adamın tek suçu bira pasif oluşuydu, o yaşta bir adam içinde suçlayamazsınız herhalde heh).

Yönetimin içindemisin ? Sana sadece şunu söyleyeyim Seba dan sonra gelen en temiz yönetim.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Oy kullanma hakkımız mevcut, muhalefetdende tanıdıklarımız var ama orda yazdığım şeyler dolayısıyla Arat yerine bu adam başkan oldu. Bu adamın temiz olduğuna zerre kadar inanmıyorum =P[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 11 Ekim 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
Varsayımlarla nereye varmaya çalışıyorsun? senin bu başkanın şakşakçısı olmadığın ne malum ozaman =)

yanlislari yoktur demiyorum,kimsenin saksakcisi degilim,biri cikip baskana kufrediyo,olay bu.butun yazilanlari bi daha oku istersen?
Sosyal ağlarda paylaş

seba anıldı. tüm beşiktaş taraftarlarınca özellikle çarşı tarafından anıldı.. kendisinden o yıllarda yapılan "ahmet dursun seba gitsin" tezahürati yüzünden özür dilendi kapısına çelenk yollandı..

bunun amacı "VAH VAH NE KÖTÜ YÖNETİMİMİZ VAR BAK SEBA NASI İYİYDİ" demek değildi zaten.. genclikle yapılan büyük hatayı telafi etme cabasi vardi. Besiktas'a yillarini vermis gercek anlamda yillarini vermis bi adama saygi vardi.. hakettiği ve o yıllarda göremediği saygi biraz gecde olsa gösterildi..halende devam ediyor zaten..

Süleyman Seba Beşiktaş'lılık duruşunu yaratmıştı.. Sağolsun genç yönetimler hırslarına kapılıp bu duruşu yokettiler.. Unutulmasın ki Beşiktaş için öncelikli hedef şampiyonluk değildir. Öncelikli hedef ilkeleri olan terbiyeli şerefli haysiyetli bi kulüp yaratmaktır. Şerefsiz, haysiyetsiz ve iki paralık şampiyonluklarla Beşiktaş taraftarının gözü boyanmaz..

Ben şahsım adına konuşuyorum ne UEFA şampiyonluğu ne lig şampiyonluğu istemiyorum şu anda. Ben Seba'nın Beşiktaş'ını istiyorum..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...