Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uzun saç

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

Azina saglik :)

said:
HellHound, 26 July 2003 04:12 tarihinde demiş ki:
said:
Leathas, 26 July 2003 03:31 tarihinde demiş ki:
Gereksiz quote kullanımı hoş birşey değil / Nefr]
[hline]Web: dopaq.com
ICQ UIN: 92726079
]92726079
E-Mail: [email protected]
Para Makineleri: AutoClix | Degoo

[Bu mesaj Nefr tarafından 26 July 2003 12:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Lise 3 te altı ay boyunca kavga ettim saç konusunda. Yok at kuyruğu yasakmış. Saç, yaka hizasını geçmeyecekmiş. Bütün müdürler arası mekik dokudum. Hepsi topu birbirine attı. "Ben karışmıyorum başkaları uyarıyor". "Ben değil şu uyarıyor" yok o yok bu.

Ondan sonra bana kınama verdiler diğer öğrenciler kızıyor diye ondan sonra 3 kişi atkuyruklu dolaştık. Artık hocalar da laf edemiyordu müdürleri ikna etmiştik. :-)
Sosyal ağlarda paylaş

Okulun ve müdürün inadına lise son'da saçımı kestirmedim. Müdürden saklanmaktan, kaçmaktan imanım gevredi gerçi. 2-3 kere de uyardı. Yakaladıklarını zorla berbere götürüyordu falan. Ama yakalanmadım nihaha..[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Şimdi şöle sölim spectator sakarya universitesinde (bende orda okuyorum) ama spec fen edebiyat fakültesinde fizik bölümünde okuyordu bizim ki ise kampüste mühendislik ve iktisat fakülteleri var
fen edebiyat ta böle seyler olabilir doğaldır ama universite de ben 4. yılıma giricem bu sene daha hiç görmedim böle bişi...

sakarya halkı genel anlamda tutucu ama universitede bi sorun yok açıkçası[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

lol
kendini nereye kadar tatmin edeceksin?
ben sirf gerzeklerin yuzunden gidip o i$leri yapmaya katlanmak zorundamiyim?hayir

dogru duzgun herkes okul uniformasi giydigi zaman boyle sorunlar cikmiyor,ne guzel[hline]Leathas Level 43 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

Orta okulda kıyafetimiz serbestti (MEF Okulları)
Ne bu kadar iğrenç bir yer uygulama, ne de bu kadar çok marka manyağını bir arada gördüm.
İstisnasız herkesin ayağında nike (ya da iğrenç buffalo), üzerinde Polo ya da tommy, sırtında Barbar mıdır nedir o kabandan vardı.
Okuldaki herkesin gelir seviyesi aşağı yukarı aynı olduğu için pek bir sorun yok ama Türkiye'nin tüm okullarında böyle olursa nolur? Zengin fakiri sadece görünüşüyle ezer.

Ama uzun saç? SİZE NE SAÇIMDAN YAA![hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim marmarada kıyafetler kot ve t shirt çok ilginçtirki kottan nefret ederim :) ya madem kot mot giydiriceksin serbest bırak şu kıyafetleri gelelim rahat rahat yaz ortasında kotmu giyilir yahu feci sıkıyor kotla oturmak 10 saat
Bana bıraksalar yemin mage robe giyicektim:)
Neyse bıraktık o okulu...[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

bence burda konuştuğunuz konu çok gereksiz. Toplumda istesenizde istemesenizda uymanız gereken kurallar vardır. ve bu kurallar sayesinde toplum ayakta kalır.

ilköğretim ve lisede saçların kısa olması, üniforma zorunluluğu sizi öle beğendiklerinden değil size disiplini aşılamalarından kaynaklanmaktadır. üniformanın giymenin ikinci bi nedenide her öğrenciyi birbirinden farklı olmadan aynı şartlarda göstermeleridir. eğer herkes serbest giyinseydi, herkesin maddi durumu aynı olmadığı için farklı seviyeler oluşabilirdi. bu benimn fikrim.

benimde çok hoşuma gitmiyo ama bu iş böledir ve böle olmak zorundadır.

ayrıca şu ünide küpeyi çıkarma meselesine gelince. bana sorarsanız o iş kurallardan değil baskıdan dolayı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mydonose, 26 July 2003 16:14 tarihinde demiş ki:
bence burda konuştuğunuz konu çok gereksiz. Toplumda istesenizde istemesenizda uymanız gereken kurallar vardır. ve bu kurallar sayesinde toplum ayakta kalır.

ilköğretim ve lisede saçların kısa olması, üniforma zorunluluğu sizi öle beğendiklerinden değil size disiplini aşılamalarından kaynaklanmaktadır. üniformanın giymenin ikinci bi nedenide her öğrenciyi birbirinden farklı olmadan aynı şartlarda göstermeleridir. eğer herkes serbest giyinseydi, herkesin maddi durumu aynı olmadığı için farklı seviyeler oluşabilirdi. bu benimn fikrim.

ayrıca şu ünide küpeyi çıkarma meselesine gelince. bana sorarsanız o iş kurallardan değil baskıdan dolayı

Kıyafet konusunda tek tip olmalı fakat saç konusunda yanlışlık yapılıyor bence.E maden orta okulaa kadar saçları tek tip kestirdin,devamında niye uyguluyorsun ki...
Ayrıca saç sakal serbest olan ülkelerin toplumlarının çökmüş olması gerekirdi senin dediğine göre...[hline]Every girl that I f*ck tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trikeratops, 25 July 2003 19:41 tarihinde demiş ki:
okulda neden uzun saça izin vermezler? yahu bıktım kısa saç, kısa saç. bu ne biçim anlayış? ha uzun saçlı olmuşsun ha kısa saçlı. ne farkeder? sırf böyle ve buna benzer dayatmalar yüzünden hiçbir zaman çeşitlillik sağlanamıyor. herkes aynı tip az buz.

bunlar o yasaklari koyan moruklarin henuz tas caginda yasiyor olmalarindan kaynaklanir. 20-30 yil icerisinde geberip giderek devrani yeni nesile biraktiklarinda degisecek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 25 July 2003 23:41 tarihinde demiş ki:

Üstelik tek tipin dışına çıkılarak muhtelif görüşler, inançlar vs... simgelenebilir, bu da gruplaşmalara yol açabilir; bunun da bir okulda arzu edilen bir durum olmaması normal.

olmasi gereken budur. cocuklara kucuk yastan cesitlilik, baska kisilerin fikirlerine ve inanclarina saygi, tolerans ve cogulcu yasamin ilkeleri asilanmali.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mydonose, 26 July 2003 16:14 tarihinde demiş ki:

senin disiplin diye onore ettigin sey kuvveti elinde tutanlarin insanlari koyun gibi itaatkar yetistirmek ve idare etmek icin kullandiklari bir kolpadir. ogrencilerin maddi durumlarindan dolayi ezik kalmamalari vs hepsi ikinci plandadir. disiplin ne demektir ne amacla nasil kullanilir askere gidince ogrenir insan. zaten maddi durumu benzer kisiler ayni okula gider cogunlukla.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 26 July 2003 15:16 tarihinde demiş ki:
Orta okulda kıyafetimiz serbestti (MEF Okulları)
Ne bu kadar iğrenç bir yer uygulama, ne de bu kadar çok marka manyağını bir arada gördüm.
İstisnasız herkesin ayağında nike (ya da iğrenç buffalo), üzerinde Polo ya da tommy, sırtında Barbar mıdır nedir o kabandan vardı.
Okuldaki herkesin gelir seviyesi aşağı yukarı aynı olduğu için pek bir sorun yok ama Türkiye'nin tüm okullarında böyle olursa nolur? Zengin fakiri sadece görünüşüyle ezer.

Ama uzun saç? SİZE NE SAÇIMDAN YAA![hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..

yanlis. maddi durumu neye elveriyorsa cogu zaman o okula gider insanlar. gecekonduda yasayan kisi cocugunu ted kolejine gonderemedigi gibi maddi durumu cok iyi olanlar da cocuklarini alelade devlet okuluna gondermez. seyrek istisnalar disinda ki bunlar da zaruriyetten dogar.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

ben unideyken oradaki son bibucuk yilda sacimi uzattim, askere giderken de kestirdim. uniye gider gitmez uzatmadigima pismanim. o zamanlar sac uzatanlara sorumsuz gozuyle bakardim. simdi ise sac uzatan her genci takdir ediyor, maddi manevi destekliyorum, mal ve asiri tiki olmamalari sartiyla. bence universite 1. sinifta sac uzatmak mecburiyet haline getirilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

unity dediklerinin çoğu doğru,ama kim bu adamlar,ver mahkemeye fln,zuahahahahah,sen hiç 70 kişi tarafından dayakla tehdit edilmedin galiba,her cuma okul çıkışında kolundan zorla çekilerek salağın birinin aptal aptal konuşmasını dinlemeye gitmemişsin,dışaradn bakınca anlaşımaz,bu arada fatih vatan lisesine giden warmı,üni demiom lise,1 dönem orda okumak zorunda kalıdım, ve başkasının bana anlatsa inadıramayacağı şeyler war o okulda,okulu müdür deil başkaları yönetio...[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leathas, 26 July 2003 12:32 tarihinde demiş ki:
lol
kendini nereye kadar tatmin edeceksin?
ben sirf gerzeklerin yuzunden gidip o i$leri yapmaya katlanmak zorundamiyim?hayir

dogru duzgun herkes okul uniformasi giydigi zaman boyle sorunlar cikmiyor,ne guzel[hline]Leathas Level 43 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir

e sen bu kadar azgın bi şahsiyetsen okulda etek giyen kızalr yüzündende dikkatin dağılır.hatta daha çok dağılır. kısacık etek giyen zilyon tane kız war ve eğer burda yazdıkların gibi biriysen vay okuldaki kızların haline diyorum ben..görsel taciz çok iğrenç bişey çünkü..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...