Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WWE 'nin Mantigi ???

diablotg

Öne çıkan mesajlar

abimin çekip yolladığı vhs kasetleri var :)
rock'un champ olduğu zamanlar bulursam yollarım eheh hatta mankind bile var be.. adam gaza gelip cactus jack karakterine bürünüyordu hatta maskesini çıkarıp :p

ps:mankind haliyken rock'la falan tag team olurlardı hep,ingiltere deykene canlı izlerdim sky channelden.Adamın özel hareketi eline çorap geçirip adamın ağzına sokmasıydı ehaha [signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

buda mankind'in resmi

Buda cactus jack olduğu hali.Anılara dönmek güzel be.
[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:

bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

[Bu mesaj kingpin tarafından 21 Temmuz 2005 02:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nerde dövüşüyor ya adam bırakalı yıllar oldu.[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:

Sosyal ağlarda paylaş

Name: Mick Foley

Height: 6 foot 2
Weight: 287 pounds
From: Long Island, New York
Finishing Move: Mandible Claw; Double Arm DDT
Career Highlights: WWE Champion; World Tag Team Champion; Hardcore Champion; WWE Commissioner; Co-General Manager of RAW
Current Events: The bestselling author is touring for his newest book, "Tales from Wrescal Lane," which is now available everywhere.

Buda resmi [signature][hline]Amidala lvl 50 fire/devices-coh
Helcaraxe lvl 34 Karate/Aikido Master-mxo

Sosyal ağlarda paylaş

oha wwe demi dövüşüyor ? WWF izlerken eşim ve çocuklarım için bırakıyorum falan demişti.[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 28 Ocak 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
yalan hepsi ya zırvalık.
çocukkende çok severdim bi kanal veriyoduda unuttum adını

flash veriodu geçen.[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

Flash Tv de izliorum yorumları filan süper.Ama bazıları da saçmalık yani 2 metrelik adama tokat işlermi ya akıl var mantık var.Adamlar koskoca güreşçi olmuş birbirlerine tokat atıolar.

Bide şey var böyle dayak yiyen hemen kankalarını çağırıo sahaya çullanıolar orda dayak atan adama bi karambol çekiolar sonra sahadan çıkıp pis pis sırıtarak izliolar filan:D Acaip komik
Sosyal ağlarda paylaş

adamların bu isler icin ozel okulları var :P discoveryde belgesel olarak izledim ben harbiden okulu var bu isin:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...