Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün Takımlar Eşittir de ....

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Hatırladığım kadarıyla İnönüdeki olayda stad güvenliği özel güvenlik şirketi tarafından sağlanıyordu. Şirketin sözleşmeside fesih edilmişti olayın hemen ardından. Ancak Olay kolluk kuvvetlerinde değilken gerçekleşen bu olayda BJK suçlu bulundu.

FB'nin olayında ise,
Aziz Yıldırım'ın açıklaması:
said:
Everton maçı için Atatürk Olimpiyat Stadına gittiğimizde F kapısında bir yığılma gördük. Maça yarım saat kalmıştı, taraftarlarımız kapıda kalmıştı. Bu konunun çözülmesi için Emniyet Müdür Muavini ile görüştüm. 5 bin kişi gelmiş, maça yarım saat kala bilet alıp girmek için bekliyor. 5 bin kişiye yarım saatte bilet satmanız ve stada almanız mümkün değildir. Yanımda Atatürk Olimpiyat Stadı Müdürü Hüseyin Bey ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stad müdürü Mürşit Bey’de vardı. Ben Emniyet Müdür Muavinine F kapısı için biletsiz taraftarları stada almalarını söyledim ama arama yapmadan almalarını söylemedim. Statta görevli Emniyet Müdür Muavini kapıları açtığını ve aramayı kaldırdığını söyledi. Ben hemen kapıları kapatmasını ve aramayı yapmalarını söyledim.

Bu yüzden suçlunun emniyet güçlerimi yoksa klüpmü olduğu araştırılmak zorundadır. Eğer Fenerbahçe suçlu bulunursa ceza alır zaten ancak güvenliğin kolluk kuvvetleri tarafından sağlandığı bir karşılaşmada doğrudan Fenerbahçe suçludur denmesi doğru değildir.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron stad içi güvenliği özel şirket sağlıyor.

Stad dışındaki aramayı ise polis yapıyordu.
İçeriye alet edavatın girmesinden polis sorumluydu.

Ama yinede Medya öyle bir yüklendiki...

fakat fener maçında aynı şeyleri göremedik[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Birde şu var. Eğer gazete okuyorsan, aslında gazeteden ziyade köşe yazılarını takip ediyorsan son zamanlarda Türkiyede yaşanan olayların ardından medyanın sorumsuzca davranıp her olayı büyütmesinin yanlış olduğu ortak kanısında olduklarını bilirsin. Kuşadasındaki patlamaların ardından bunun büyütülmemesi gerektiğini, en büyük geliri turizm olan Türkiye için bu haberlerin PKK'nın amacına hizmet ettiğini ağızbirliği etmişçesine kendi köşelerinde gündeme getirdiler.

Bu olay ile ilgili olarak medya gruplarının vermiş olduğu spesifik bir karar olduğunu sanmıyorum ancak daha önce aralarında sözlü bir karar verilmiş ve özellikle şu geçmekte olduğumuz dönemde Türkiye'nin imajını kötü yönde etkileyebilecek haberlere daha az yer vermeyi kararlaştırmış olabilirler.

Ayrıyetten BJK ceza aldığı dönemi hatırlıyorum. Stadında bir izleyicinin hayatını kaybetmiş olması büyük bir olay ancak BJK'nin aldığı cezanın yanlış olduğunu, hatta BJK'nin taraftarsız oynadığı maçlarında nekadar zevksiz geçtiğini birçok başka takım taraftarı bu forumlarda da dile getirdi. Siz BJK taraftarlarıda bunlara sözlü destek verdiniz. Cezanın haksız olduğunu ve maçların çok zevksiz geçtiğini yazdınız. Şimdi o günleri unutup sadece Takımınızın çıkarlarını gözönünde bulundurarak Fenerbahçe ceza alsın demeniz geçmiş ile çelişiyor.

Ceza'nın amacı olaydan ders alınıp tekrarlanmasını engellemektir. Aklı başında her yönetim de bukadar mühim bir olaydan zaten ders alır. İllaki bir yaptırım yapılmasının gerektiğini düşünmüyorum.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

tamam konuştun insan taklidi yapmayı öğrenmişsin hadi yuvana geri dön lazım olunca çağrıcaz seni..[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JuM, 06 Ağustos 2005 02:19 tarihinde demiş ki:
Ya tabiki eşit degiliz diger takimlarla Fenerli olmak bir ayricaliktir. Bakin maddi durum oyuncu kalitesi tesis ve stad kalitesi taraftar sayısı... siz karşılaştırın sizce eşitmiyiz?

Aynen katılıyorum. Fenerbahçe her zaman ayrıcalıklı olmuştur. O yüzden zaten Kurtuluş Savaşı'nda aristokrat takımı olduğu söylenen Galatasaray'ın lise öğrencisi gencecik oyuncuları şehit olurken en büyük Anadolu klubü Fenerbahçe'nin futbolcuları işgal altındaki İstanbul'da İngiliz askerleriyle top oynadı. Belgelere, rakamlara ve tarihe baktığınızda Fenerbahçe'nin her zaman ayrıcalıklı olduğunu görürsünüz.[signature][hline]Hayat, cinsel birleşme yoluyla bulaşan ölümcül bir hastalıktır. Jacques Dutrounc

[Bu mesaj acgur tarafından 06 Ağustos 2005 03:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 06 Ağustos 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
Hatırladığım kadarıyla İnönüdeki olayda stad güvenliği özel güvenlik şirketi tarafından sağlanıyordu. Şirketin sözleşmeside fesih edilmişti olayın hemen ardından. Ancak Olay kolluk kuvvetlerinde değilken gerçekleşen bu olayda BJK suçlu bulundu.

FB'nin olayında ise,
Aziz Yıldırım'ın açıklaması:
said:
Everton maçı için Atatürk Olimpiyat Stadına gittiğimizde F kapısında bir yığılma gördük. Maça yarım saat kalmıştı, taraftarlarımız kapıda kalmıştı. Bu konunun çözülmesi için Emniyet Müdür Muavini ile görüştüm. 5 bin kişi gelmiş, maça yarım saat kala bilet alıp girmek için bekliyor. 5 bin kişiye yarım saatte bilet satmanız ve stada almanız mümkün değildir. Yanımda Atatürk Olimpiyat Stadı Müdürü Hüseyin Bey ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stad müdürü Mürşit Bey’de vardı. Ben Emniyet Müdür Muavinine F kapısı için biletsiz taraftarları stada almalarını söyledim ama arama yapmadan almalarını söylemedim. Statta görevli Emniyet Müdür Muavini kapıları açtığını ve aramayı kaldırdığını söyledi. Ben hemen kapıları kapatmasını ve aramayı yapmalarını söyledim.

Bu yüzden suçlunun emniyet güçlerimi yoksa klüpmü olduğu araştırılmak zorundadır. Eğer Fenerbahçe suçlu bulunursa ceza alır zaten ancak güvenliğin kolluk kuvvetleri tarafından sağlandığı bir karşılaşmada doğrudan Fenerbahçe suçludur denmesi doğru değildir.

lol adamın açıklamasına sen inandınmı ? Arada böyle saçma sapan demeçler verip sonra kıvırmaya çalışan insan bu.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun mantıklı olarak bır dusunsene sen azız yıldırımsın kapıları actırıosun bıletsız genclerın gırmesı ıcın sen sorumluluk alıpta kapıları acın ıcerı gırsınler arama yapmayın dermısın? Sonuc olarak kapıları acın demıstır emnıyet guclerınınde ısıne gelmıstır onlarda arama yapmamıstır. Mantık olarak bu boyledir.

Cezada alacagımızı sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz mi dedik arama yapmadan adamları içeriye alın diye ???

Bu fenerlilerin çoğu at gözlüğü takıyor.Familyadanmıdır nedir.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

"Bu federasyonu ben kurdum" dedikten sonra değil tribünde silah patlatılması, tribünde katliyam çıksa kim ne diyebilir o klübe? Bırakalım bu işleri, LÜTFEN di mi sevgili federasyonum. Tabii ya LÜTFEN.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

Kapıları açın dedikten sonra başka aklına bişey geldiyse ne olayım...Böyle bişeye ihtimal dahi vermemiştir kesin. Ceza alınması için illa birinin ölmesimi gerekiyor? bi yerlerde öyle bi madde koydular herhalde bizim haberimiz yok.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır ölmesi felan gerekmıyor. Bak simdi sonucta arama yapılsa Aziz Yıldırım aramıcak bu insanları polisler arıcak. Ve bu onların görevi. Aziz Yıldırım arama yapmayın dese bile arama yapılması gerekıyor emnıyet guclerı tarafından. Açılan dava sonuclanınca zaten bellı olacak hersey. Bence at gözlugunu takanlar fenerbahcelıler degıl fenerbahceyı bu konuda elestırenlerdır. Biraz taraflı bakmayı bırakıp objektıf bakmaya calısın

Gözluk yakısmıs....
Sosyal ağlarda paylaş

jum bu kadar bariz bi olayı nası göremiyorsun ya? o dönem sadece saha içi güvenliği özel şirket sağlıyordu. dışarda gene emniyet. ama cezayı alan beşiktaş oldu. bu sefer bıçak değil silah var stadda. gene aynı senaryo ama bu sefer ceza yok ortada. bunu hala göremiyo musun?[signature][hline]Dextra, 29 Ekim 2001 00:40 tarihinde demiş ki:
Minoc'da fisherman'e Igor buy dedim. Göctük.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bunlar holiganizm yüzünden gözleri kör olmuş adamlar.
Ailelerinden birine böyle birşey olsa gene Fenere ceza vermeyin ölen ölsün derler.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla çok objektif bakmışın helal olsun , fenerin hiç suçu yok
sütten çıkmış ak kaşık nolacak canım...Sen keyfine göre kararı ver sonra suçu başkalarına at, oh ne ala.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
"Dün söylüyorduk, bugün teyid edildi. Türkiye'de "Dört Büyük" kavramı yok. Artık "Fenerbahçe ve diğerleri" var. Fenerbahçemizin, Konya deplasmanı'nda aldığı haklıgalibiyeti hakemin vermiş olduğu hatalı kararın gölgesinde bırakmaya çalışanların bilmesinde fayda görüyoruz!"
bu bolum beni benden aldi valla. hey yavrum hey saka gibi[signature][hline]fol lol the doh fol the day

[Bu mesaj enema tarafından 03 Ekim 2005 03:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...