Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ergun Gursoydan Şok Acıklama

-Nae

Öne çıkan mesajlar

said:
wook, 07 Ekim 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
sonunda gs den biri bunu kabul etti ya helal olsun.

Sorun aslında koyu gs li olması felan deil aslında çoğu insan gurur yapıyo bence gereksiz.Aslında kabullenmek lazım biri birinden üstün olcak ki zewk olsun yarın öbürgün gs üstün olur bişi deişmez

Chealse denilen takım çooookkkkk üstün de noluyo taraftar ne ligden ne oyundan zewk alıyo

trömsö ye yenildik noldu?

yada fb vakti zamanında pendiğe yenildi noldu bişey mi eksildi?
Sosyal ağlarda paylaş

abicim futbolcuna zamaninda paralarini vermessen adam mutsuz olur sadece futbolcular degil tum insanlar emeklerinin karsiligini almak ister.

ayrica bir yerde calistiginizi , ve her gun gazetede calistiginiz yerin cok buyuk borc bataginda oldugu yazisini gormek sizi etkiler.
en azindan soru isareti olusur kafanizda..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen

bir gs taraftarı Tromso maçı sonrası çok güzel konuştu.

"Store da ürün yok kısa kollu formayla maça geliyorum.Bize beşiktaş taraftarını örnek alın diyorsunuz sizde yönetimi örnek alın o zaman.Sana saygımız sonsuzdu bitirdin saygımızı."

Ama kalkıp ergün gürsoy

sen satılmış bir adamsın dedi ve senin oyun yok niye konuşuyorsun gibi abuk bir laf etti.

Zaten Ergün Gürsoy gibi bir kişilik gs camiasına hiç yakışmıyordu.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray store larinda gayet guzel uzun kollu formalar var.O taraftar gercekten satilmis bir taraftardi.Bulamiyorsa kendi aptalligi...Kaldiki fenerbahceliyim galatasaray storelarinda dana gibi uzun kollu formalari kendi gozlerimle gordum...[signature][hline]Who can explain?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wendigo, 07 Ekim 2005 17:03 tarihinde demiş ki:
said:
tony_montana, 07 Ekim 2005 16:59 tarihinde demiş ki:
her şeye katılıyorum yalnızca tek bir şey hariç:SPORTİF BAŞARI
fener bizi sportif alanda napmış da geçmiş 1 şampiyonluk farkı hariç????
ve bir şey daha:bunun sebebi kim sayın gürsoy tabiki sizsiniz eğer siz ve sizin gibiler olmasaydı bu yönetimde koca GS bu hallere düşmezdi ama sabredin marta az kaldı elbette bu klübü çekip çevirecek aklı başında biri gelecektir canaydının gardı iyice düştü artık!

1 Sampiyonluk farki mi?
Adamin bahsettigi basarisal fark, son yillarda yasanilan
Kasettigi sey galatasaray in kac senedir sampiyon olamamasi ve avrupa da da varlik gosterememesi

Şunuda açıklık getiriyim .. günümüz kupalarından tek Avrupa kupasını kazanan galatasaray'dır Fakat Fenerbahçenin 1970 'li yıllarda bi Balkan Şampiyonluğu vardır ki 2000 Yılına kadar Fenerbahçe herzaman karşılıklı maçlar olsun Şampiyonluk olsun Galatsarayın önündeydi .. Galatasaray son 10 senelik performansıyla öne geçti ve Fenerbahçe şu an hem Futbol olsun hemde kulupleşme olarak Galatsarayn çok önünde[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe basketbol takımının başarıları, bayan basketbol takımının dünya ve fiba da ki üstün başarıları, valeybol takımımızın ligdeki üst sıralarda yer alması, türkiye kupasını alması. Yüzmede birinci olmamız ve son olarak stadı bitirmemizle birlikte fenerium satışlarında rekorlar kırmamız..

spor tesislerinin türkiyedeki en yüksek standartlarda olması, dünya yıldızlarını transfer etmesi, oyuncularını dünya kluplerinin istemesi ve fenerin bunları satmaması, şamp.liginde kendini göstermeye başlamış olması, ligde 2 senedir şampiyon olması ve bu senede en büyük adaylardan bir olması.. Her maç nerdeyse stadının 3 te 2 sinin dolu olması ki buda ortalama 25 bin 30 bin taraftar eder.. Müze nin kurulması ve avrupadaki en büyük ve en geniş kapsamlı 3. müze olması. uefa nın seçmiş olduğu en iyi 3. müze olması ve diğer ikisi real madrid ve manchester utd'ın müzeleri olması..

Bu sene basketbol takımında dünya yıldızların ıtransfer ederek ülker ve efes in düzeyine bir adım daha yaklaşması..

Yeterli mi acaba sportif ve genel olarak başarısı.. Birde gs ye bakalım neler yapmış:

Şampiyonlar liginde giremiyor. Uefa da hiç bir varlık gösteremiyor ki bu seneki durum içler acısı. Ligde avrupa kupalarına bile katılabilcek başarıyı gösteremiyor.. Basketbol takımı düşmekten son anda kılpayı kurtuluyor. 1 takım farkla..

Kadın basket takımı formaya bile sahip olamadığı için erkek takımının formalarıyla çıkıyor maçlara.. ligden düşüyorlar.. Valeybol tkaımı ligde orta sıralara dahi yaklaşamıyor..

Yüzmede gayet iyi performans var.. hatta fenerle çekiştiler ama fener şampiyon oldu..
riberry ye para bile ödemedikleri için ellerinden kaçırdılar ki bu çok tepki toplayan bi olaydı..

Adam gibi 2 transfer yapmadılar ki bilet satabalesin gs.. Para gelsin..

Stad projesi vardı, oda ahmakça elden kaçırıldı.. Hatta aziz yıldırım almak için girişimde bulundu alıyo snaırım..

NE kaldı başka? Şuanda ligde iyi durumda gs çok da iyi bi performans yakaldı bence ama 2 hafta sonra ne olur kim bilebilrki? Bu kadar dengesiz ve ne yapıcağı belli olmayan yönetimle ne kadar güvenebilrsin ki.. Gene bi yerden bi halt yerler bunlar diyosun içinden..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...