Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mavi'ye başarılar :)

elektrot

Öne çıkan mesajlar

bak şimdi iki taraf dedin bjkliler ayaklanacak

öyle ya sonuçta Türk futbolunda 3 taraf var ve onlardan birer yönetici olmazsa o forum tarafsız olmaz insanlar hakaret ettikleriyle kalırlar değil mi...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna ile beni tuttuğumuz takımlar ile değerlendirmeyin.
Bu hem sizin bize önyargı ile yaklaşmanıza neden olur hemde gereksiz polemiklere neden olur hemde futbol bölümü için hiç iç açıcı olmaz.
Hiç bir kullanıcı takıldığı bir alanın kirlenmesine o alanda ki düzenin, disiplinin bozulmasını, o alanın çöplüğe dönmesini istemez değil mi ?

Ben Galatasaraylıyım zamanında ağzımdan çıktı bir kere belki futbol gibi bir bölümün yetkililerinin tuttukları takımı söylememeleri daha iyi olabilir.Ama bir bakımada gem vurmamak gerek çünkü gerek yok.

Objektif yaklaşmayan, burda popülarite için bulunan, adam gibi iş yapmayan yetkili zaten kendini belli eder.
Göze batar.

Ama haketmiş bir karşıt takım taraftarının konusunu kitlemek onu bölümden uzaklaştırmak bunun gibi yaptırımlar olucaktır tabiki.
Ahmet isimli alan yetkilisi Fb'li onun için Bjk'li Mehmeti banladı tarzı yaklaşımlardan kaçınmak gerek.

Gül gibi geçinip gidelim.
Zor değil.[signature][hline]
Ya ben fazlayım bu dünya da yada bu dünya sensiz fazla bana

Sosyal ağlarda paylaş

yok yok
burda şöyle mod istenir genelde;

hangi takımı tuttuğu belli olan mod gider o takımın oyuncularının oturduğu koltuklara oturur ve tıpkı tribündeki amigolar gibi orayı ateşler, sözcülük, öncülük eder

güzel yazmışsın Mavi, umarım işler yazdığın gibi yürür de artık bu tribünlerin arasındaki polis kordonuna gerek kalmaz...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Online olmadigim zamanlarda konusundan sapip gereksiz tartismalara giden konular oluyordu , ozellikle futbol bolumu cok atesli bir bolum biliyorsunuz.

Artik 2 mod var , modere sisteminin daha iyi olacagina inaniyorum. Fenerbahceli olmam nedeniyle bazi arkadaslar hirslarininda kurbani olup gereksiz dusuncelere kapiliyorlardi , umarim Mavi'nin gelisi ile kafalarinda soru isareti kalmaz ;)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Maymun olup hala uzaklaştırılmayanlar da var.o daha kötü be =) eğitime tabi tutuldukları için böyleymiş.
zor valla ne diyelim.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Olmam ki ısrar etmeyin yani.

Uğraşılmaz kalkar gider döverim ben burdan birini sonunda o olur.
Agresifim kompleksliyim ekşisözlük yazarıyım ben!

Mavi bilir nasıl dayak attığımı.O yüzden maviyi mod yaptım.Kukla yapıcam onu :P[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...