Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mavi'ye başarılar :)

elektrot

Öne çıkan mesajlar

Bağırdık çağırdık, Zegna'nın yanına bi de GSli mod oturtmayı başardık.
Mavi'ye yeni görevinde başarılar diliyoruz, dileyin bakayım sırayla.

Özlenen bir futbol bölümü için takım ayrımı yapmadan hep beraber elele vermemiz gerek.
Saygıyı, sevgiyi ve en önemlisi hoşgörüyü elden bırakmayın.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "

[Bu mesaj elektrot tarafından 03 Ekim 2005 01:01 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj elektrot tarafından 03 Ekim 2005 01:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olay zegna da ya da mavi de degil ceza aldık ühühü fb lilere hic ceza verilmiyo ühüh ya da gs li mod geldi artık hic ceza almıyacaz butun fb lilere ölüümm!! diyeceginize biraz kendinize bakın..insanların neden ceza aldıgına bakın..zegna hic bi kararında hatalı degildi..hatalı olan sizlersiniz..bi mac topic i kitleniyosa sorun mod larda degil sizde..biriniz gostersin tamam hatalıyım diyecem hangi FB li dalga gecmenin boyutunu abarttı..?hangi fb li GS-.. macında 3hu nası kodular b@b muhabbetine girdi ?en kotu GOOLL diye bagırdık ee siz neler yaptınız?bi gooll diye bagırdık sanki paticik tarihinde bunu bi FB liler yapıyo bi milan topic ine bakın neler yazılmıs? neyse yazacak cok sey varda 2 mod olması su acıdan iyi..zegna her zaman burda olamıyodu topicler cok kotu boyutlara ulasıyodu..birbirlerini tamamlayacaklar artık en cok buna sevindim..mod un hangi takımı tutması onemli degil bunu ogrenemediniz..mavi gorev askıyla cogu gs lıyı bjk lı uzaklastırırsa ne olacak ? :)fb lilerin de uzaklastırılması gerektigini soluyosunuzda ne yapmısınız uzaklastırılma cezası alacak kadar?

neyse Mavi e gorevinde basarılar futbol bolumune gereken duzeni Zegna ile getirebilmesi dilegiyle..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi "en" var bi de "daha" var
hatta cümle içinde kullanayım;

Mavi blackchaos'tan "daha" objektiftir

;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

rezalet !

bir galatasaraylının forumu nasıl yönetmesini beklersiniz ki ?

daha kendı takımlarını yönetemiyorlar :=)

ayrıca ben mavi den daha objektifim.O burada okuyuculara oynuyor.Msn de böyle değil bu adam![signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmem centilmenlik vasıfların ne kadar yer tutuyor sende ? ama yeni bir göreve başlayan bir patiye başarılar dilemek "iyi" birşeydir.
Bu yüzden.
Zaten topici mavide açmamış başarılar dilenmiş.İsteyende başarılar diliyor.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonik tarafından 03 Ekim 2005 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Cintonik tarafından 03 Ekim 2005 13:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 03 Ekim 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
Bilmem centilmenlik vasıfların ne kadar yer tutuyor sende ? ama yeni bir göreve başlayan bir patiye başarılar dilemek "iyi" birşeydir.
Bu yüzden.
Zaten topici mavide açmamış başarılar dilenmiş.İsteyende başarılar diliyor.
Bak malum şahısın mesajlarının yanında bi zarf işareti var.. Ona tıkla başarılar yaz sonra gönder.. ok ?[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

ok b@b!

topic içeriğini okusanda ota boka muhalefet olmasan ?
Uzun zamandır fenerli mod olmasından şikayetçi insanlar.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

avatar space jam den midir nedir ne biçim bi avatar o!
bu kadar kötü yönetim işte.
diyorum inanmıyorsunuz[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty,

elektrot isimli arkadaş özel mesaj atmayıp böyle bir konu açmayı uygun görmüş.

Futbol bölümünün düzeni, disiplini için yukarıda belirtilmiş olan kurallar uygulanır.
Futbol bölümünde ekonomi, politika vb. diğer ilgili bölümlere giren konular tartışılamaz.
Ben futbol bölümüne yetkili olarak kabul edildiysem bu futbol bölümünü ve bu bölümün meraklılarını ilgilendirir.
Anlatmak istediğim elektrot isimli üyenin açtığı bu konuda ve içeriğinde herhangi bir kural ihlali yok.
İçeriği düzen, hoşgörü içinde devam ettiği sürece kapanması abest bir davranış olur, ona buna kilit vurmamalıyız.

Yukarıda belirttiğim gibi özel mesaj'da atılabilir, sınırları zorlamadığımız taktirde konuda açılabilir altına mesaj'da yazılabilir.[signature][hline]
Ya ben fazlayım bu dünya da yada bu dünya sensiz fazla bana

Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 03 Ekim 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
avatar space jam den midir nedir ne biçim bi avatar o!
bu kadar kötü yönetim işte.
diyorum inanmıyorsunuz

lol anlaşıldı senin derdin

*!anket;
bLackcha0s futbol bölümüne moderatör olsun diyenler...*

ıslıkları duyabiliyorum :D

bu arada...
başarılar Mavi[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

:) ne bılım ev bulamadım arkadasda kaldım dun gece yurtlar full ozel yurtlar ucmus ders programım ıgrenc okul tromsonun sahasına donmus her yer kazılmıs yagmur yagıyor ne bıcım yazı kım ne anlar acaba neyse ben ucmusum.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Besıktaslı dogduk Besıktaslı olecegız.

[Bu mesaj Passanger tarafından 03 Ekim 2005 15:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...