Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy VII: Advent Children

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

Last order oyunun içinde geçiyor anladım kadarı ile oyunun son demosuda olabilir (FF7 oynamadım) sepritoh un jenova 'nın kafasnı alışı ve kamyondaki sniper olayına kadar süren 23 dk lık dvd extrasıymış. Ben beyendim... Ha fazla action yok haberininz ola[signature][hline]Today you are better that the "You" of yesterday... and tomorrow you will be better that the "You" of today... Little by little becoming stronger through countless battles.
That's what it means to be strong...
Sosyal ağlarda paylaş

hazır adı geçmişken
Spirits within iyi hoş da final fantasyle ne alakası var biri bana açıklayabilir mi lütfen?[signature][hline]A World is supported by four things: the learning of the wise, the justice of the great, the prayers of the righteous and the valor of the brave. But all of these things are as nothing, without a ruler who knows ruling.

[Bu mesaj Grudge tarafından 16 Eylül 2005 19:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tek bi alakası var 2sininde animasyon olması. Bundaki animasyonlar "bence" spirits within'e göre daha kaliteli. Ayrı çok daha hareketli olmuş film ona göre. Bu nedenlerden dolayı "pembe dizi" yakıştırmasını yaptım. Umarım yeteri kadar açıklayıcı olmuşumdur.
Şunuda ekliyim;
Spirits within gösterime girdiğinde -bildiğim kadarıyla- ondan daha kaliteli çizimlere sahip başka bi film yoktu.Bu sebeple onunla karşılaştırma yaptım..
[signature][hline]www.forumum.org
Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..
Listem

[Bu mesaj fir3blad3 tarafından 16 Eylül 2005 20:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fir3blad3, 16 Eylül 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
"Final Fantasy VII : Last Order" hakkında bilgisi olan var mı ? Anidb link'i

14 Eylül'de çıkmış bir OAV , MADHOUSE yapımıymış ama sürenin 25' dk olması ilgimi aldı götürdü diyebilirim.Screenshot'larında Jenova'nın başı gözüküyor , bu da büyük ihtimalle Advent Children'in az öncesinde geçiyor demek.
Sosyal ağlarda paylaş

Last Order: Final Fantasy VII is the latest addition to the Compilation of Final Fantasy VII. It is an original animated video that was released with the "Ultimate Edition" of Final Fantasy VII: Advent Children. It contains past events prior to the game Final Fantasy VII and revolves around the event that took place in Nibelheim, involving Zack, Cloud, Tifa and Sephiroth.

bu da büyük ihtimalle oyundan bi süre önce Nibelheim'de geçiyo demek :-p. Sephiroth, Cloud ve Zack beraber SOLDIER iken...[signature][hline]A World is supported by four things: the learning of the wise, the justice of the great, the prayers of the righteous and the valor of the brave. But all of these things are as nothing, without a ruler who knows ruling.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar benim indirdiim dosyada ayrica subs demis, de ben nasil cikarticam o altyaziyi anlayamadim. biri bi yardim seyedebilirmi lutfen?[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Even the certain things are too unreliable; if I believe in something, can I be with you again?
It's whitely vanishing, the silhouette of that day.
Sosyal ağlarda paylaş

biri bana cd ye çekip versin şu ff yi yaa :d hatta bugün beşiktaş taksim bi yerde buluşalım getiren arkadaşa bi sıcak çikolata ısmarlyım :D[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

Final Fantasy VII : Last Order

altyazısız bien versiyonunu çekin

ed2k://|file|Final_Fantasy_VII_._Last_Order_-_1_-_OVA_-_[BiEN](dc5759e4)(RAW).wmv|210395072|95cd98ca1435e27254d5600981dc94fa|

ve türkçe altyazısınıda indirip
ahada burdan

http://rapidshare.de/files/5194118/Final_Fantasy_VII_._Last_Order.rar.html

ekleyin cillop gibi türkçe sub lu izleyin...

konuyu anlamadınızmı:)
merak etmeyin final fantasy nin oyununda geçen bütün diyalogları arkadaşlar türkçeleştirmiş..
hikayeyi anlamak için bunu okuyabilirsiniz...(1,5 mb doc)(kasarsanız tabi)
http://rapidshare.de/files/5194000/son_hayal_7.rar.html

abi acaip gaza geldim ben oyununuda oynayacam derseniz..

ed2k://|file|[PC]Final.Fantasy.VII.4CD.(ENGLISH).rar|2145411898|4E5F75863139B17259E4511485E1F43B|/

ahada 4cdlik ingilizce oyunun linki...

abi ben dahada gaza geldim derseniz...
final fantasy VII nin ps3 için yapılmış tanıtım flimini izleyin..

ed2k://|file|Final.Fantasy.VII.-.Technical.Demo.PS3.-GAMESPOT.DarkFlame.mpg|20531204|5257FF9F833532F1DC617EFA15BFFA1B|/

daha ne yapayım dün gece ben bukadar gaza geldim işte:)

[signature][hline]www.animeturk.net
www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com

türkçe mangalar için
http://www.flameriders.com

2000 cdlik ve 100 dvdlik anime listemi görmek için mail atınız
mailim:[email protected]

[Bu mesaj kender tarafından 17 Eylül 2005 11:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

>> Final Fantasy VII Yan Olaylar :: Hazırlayan: Stardust (Ömer Taner Sarper)
http://www.finalfantasytr.com/son_hayal_7_yan_olaylar.doc

Final Fantasy VII'nin Önemli Olayları ve Bilgileri :: Hazırlayan: Neo Snake 101 yeni !

http://www.finalfantasytr.com/ff7-olaylar-bilgiler.doc

[signature][hline]www.animeturk.net
www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com

türkçe mangalar için
http://www.flameriders.com

2000 cdlik ve 100 dvdlik anime listemi görmek için mail atınız
mailim:[email protected]

[Bu mesaj kender tarafından 17 Eylül 2005 11:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Advent child dan bişey anlayabilmek için. Özellikle önemli olayların okunması gerekiyor. Last order'da önemli olaylarda anlatılanların ilk kısmı.bütün bunları okuyup/izledikten sonra advent child ı izlemek daha iyi. tabi ff VII 'yi oynadıysanız başka :D[signature][hline]www.forumum.org
Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..
Listem
Sosyal ağlarda paylaş

AC'yi Bugun İzledim...Şunu Söliyim 1 Saat 40 dakka Boyunca Yemek Yemeyi Unuttum...Überdi..[signature][hline]You can die anytime! It takes true courage to live!
---Kenshin Himura---
Xaenin, 16 Ağustos 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...