Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Id yapay zeka..

deathshower

Öne çıkan mesajlar

slm arkadaslar oyun oynamaya uzun bir süredir ara wermistim..

sizlerden gercekten yapay zekası olan aciton / team tarzı oyunlar istiyorum. yani adam üstüne kütük gibi körünce konup gelmicek gercekten adrenaline yarata bilcek oyunlar.

şimdiden saolun.[signature][hline]ansızın dönüp bana baktı..
anladınmı dedi anladım dedim anladım ve o günden sonra bir daha hiç ağlamadım..

Sosyal ağlarda paylaş

affola ama o oynu cafede gördüm cocuk oynu gibiydi janjanlı bişi. tabi alıp oynıcam ayrı konu oyun olsun diye istemiyorum ben gercekten sınırları zorlasnı öle 2 sıkıp oturmak için falan değil yani adrenaline olsun :)[signature][hline]ansızın dönüp bana baktı..

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada hl2 yi bitirmiştim oyunda genellikle adam wardı yani pek beklediğim gibi bişi olmadı ya oyun o kadar peşinden göz yası dökmüstük cıksın falan diye dire hayal kırıklığı oldu bence[signature][hline]ansızın dönüp bana baktı..

Sosyal ağlarda paylaş

2. Dünya Savaşına yönelirsen Brothers In Arms takım arkadaşlarınla teamplay seviyesi yüksek Medal Of Honor Pasific Assault var yapay zeka iyi ama teamplay orta seviyede bide Swat var ki süper Teamplay rezalet action.
Full Spectrum Warrior'u öneririm Teamplayi var ve First To Fight var teamplayi güzel kontroller çok kıl grafikler oramsı bişi.(Direk teamplaydan baktım yapay zeka olmadan teamplay olmaz diyerekten.:))

[Bu mesaj SadGamer tarafından 01 Ekim 2005 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

id oyunu istiyosan doom3 bul onu oyna
ai istiyosan far cry / hl2 / bi de çıkınca f.e.a.r.
pür aksiyon istiyosan total overdose / gta:sa
takım istiyosan sw:republic commando (bu sene en sevdiğim oyundu)[signature][hline]çok terbiyesiz bir adamım...
...ayrıca tükürdüğümü de yaladım

[Bu mesaj nameless13 tarafından 01 Ekim 2005 19:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 01 Ekim 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
peki bende birşey sorayım :)

bir zamanlar sanatorium diye bir oyun vardı
onun gibi psikopat (manyak güzel anlamında değil, ciddi psikopat) bir oyun bilen varmı?

sanitarium :p bu oyunu tekrar oynamayı düşünüyorum. illet zaten sabah akşam, özellikle gece iyi gidiyor, kalkıp soğuk su içiyorsun yaz kış demeden :)[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 01 Ekim 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
peki bende birşey sorayım :)

bir zamanlar sanatorium diye bir oyun vardı
onun gibi psikopat (manyak güzel anlamında değil, ciddi psikopat) bir oyun bilen varmı?

Hemen cevap veriyorum Fahrenheit
Hatta şöyle bir tarif verebilirim Fahrenheit için
Sanitarium'um hikaye çizgisi (ve hikayedeki başarısı)+ Max Payne'deki kaybolmuşluk karamsarlık hissiyatı+ Matrix dövüş sekansları+ Konsol oyunlarındaki komboların PC'ye uygun bir biçimde adapte edilmesi
Sonuç; hmm adventure da yeni bir soluk.. Bol aksiyonlu, yüksek etkileşimli, güzel bir hikaye örgüsüne sahip, sinemasal bir oyun...[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Mirage said:
Geçen Steam indiriminden Far Cry alıp bir kaç saat oynadım. Yapay zekasının nesi iyi ki bunun?

ilk çıktıgı zamana göre iyiydi işte güya.düşmanlar etrafından filan dolaşabiliyodu,ormanlık bölgeleri,çalıları filan iyi kullanıyodu ama o kadar yani. bi süre oynadıktan sonra rahatlıkla hamlelerini tahmin edebiliyodun.
Sosyal ağlarda paylaş

Doom 3 ve Far Cry'ın doğru düzgün yapay zekası yok.
Half-Life'ın çok iyiydi ama Half-Life 2'de yapay zekaya pek ağırlık vermemişler.
Son zamanlarda çıkmış en iyi yapay zekalı oyun bence FEAR idi.

Ondan beridir gördüğüm en iyi yapay zeka Left 4 Dead'de bulunuyor. Zombilerden ne kadar zeka beklenebilir o ayrı soru da, adamların yapay zekada ne kadar iyi olduğu, oyun içinde hissediliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...