Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fotokritik Üyeleri

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Vay torunuma Horace' ye bak.

Zaten sen de olmasaydın Fotokritikte bilmem ne yapardım. Paticik camiası pek fotokritik ile ilgilenmese de Alan yöneticimiz de FotoKritikçi olmasa olmazdı.

Hemen girdim baktım fotolarına tabii. Çizimlerini biliyordum ama digital fotograf ile ugrastıgını bilmiyodum valla. Gerçekten görülmesi gereken hoş şeyler çıkarmıssın. Benc favoritese eklenmesi gereken bir adres Horacenin FotoKritik adresi.

Eeee şimdi bu kadar başarılı fotolar çıkarttığına göre herhalde arada bir resimlere youm yapmadan geçmezsin bilmiyorum. Puan önemli değil ama arada hatalarımı ve nasıl düzlteceğimi söyleyen kritikler yaparsan çok iyi olur. Henüz çook başındayım bu olayın ve her türlü yardıma açıkcası ihtiyacım var.

Daha çok siyah-Beyaz analog çekiyorum ona göre bir iki yorum çiziktiriverirsin di mi torunum?
Sosyal ağlarda paylaş

fotograflarin edit ve cekim acilari birazda olsun mehmet turgutu animsatiyor.[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

hmm cok benziyor ama cekimleri. ne biliim cok ic acici gelmedi kopyasi demiimde cok benziyor bence biraz kendini yansitsin....[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

hmm..

ya ben sözümü esirgeyemeyeceğim.. beybin yakmışsın ortalığı[signature][hline]tık ulan tık!
Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada hiç sevemedim stüdyo fotoğrafçılığını.. doğal güzellik orada cirit atar ama yakalayamazsın illaki ışık oyunları ve makyaj vardır..

tamam kabul ben doğal resimlerin adamıyım.. resmini çekeceğim kişiden poz istemem onun farketmediği bir anda kendi pozumu yakalarım[signature][hline]tık ulan tık!
Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 16 Ağustos 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
bu arada hiç sevemedim stüdyo fotoğrafçılığını.. doğal güzellik orada cirit atar ama yakalayamazsın illaki ışık oyunları ve makyaj vardır..

tamam kabul ben doğal resimlerin adamıyım.. resmini çekeceğim kişiden poz istemem onun farketmediği bir anda kendi pozumu yakalarım

cok mantikli bir yaklasim bence...
ozentilik olsun diye degil ama ARA USTA da ayni yontemle ceker.... ama illa studyo yada isik oyunu diorsanda basit yontemlerle kimsenin cekemedigini ceker.[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...