Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulak iltahabi ve cekilen i$genceler

kingpin

Öne çıkan mesajlar

aklıma şey geldi biz eskiden ağaç ev yapmaya merak sarmıştık; denizdede ben habire dalıp duruyom hiç yukarı çıkıp bi nefes aliim falan yok. akşama sinüzit başladı sandım başım ağrıyo gözlerimin etrafı şişmiş, yanaklarımın üst kısmına dokununca burnuma basınc geliyo burnum kanicak sanki, neyse ben birazda inatçıyım o halde gittik tırmandık ağaca ben çekici almamışım kuzen aşaada: -yaw baksana şu çekici... FOŞŞŞŞŞ o gün bu gündür orda sualtı bitkisi yetişir :P ama nasıl garip oldum gözlerim öyle bi yaşarmıştıki gören hüngür hüngür ağladım sanıyo baş ağrısı falan kalmamıştı ama... bu arada geçmiş olsun[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)

[Bu mesaj Mirluin tarafından 23 July 2003 18:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

off o berbat bişeydir ya
her zmn tatil dönüşü kesin bu yuzden hastalanırım
havuza yko söle yok böle atlıyım dalıyım derim sonra
gunler boyu suren ağrılara iş makinelerinen gurlutusne sebep olur.
burda birisin tavsiye etmesi yanlış bence
sen en iis en yakın zmnda bi doktora görün
acil şifalar
Sosyal ağlarda paylaş

Kulaktaki suyu çıkartmanın yöntemi şudur hangi kulağınız ağrıyorsa o ayağınızla ağrıyan tarafa doğru tek ayak üzerinde zipyalarak kulağını küçük parmakla karıştırın hızlı bir şekilde..
[örnek sol kulak - sol ayak üzerinde ziplyarak ve karıştıralarak su çıkartılır]
Edit:amma hata yapmışım düzelttim :P[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...

[Bu mesaj theKingpin tarafından 23 July 2003 23:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aman dis seninki iltaap ayalyp zıpalyıp geçmez bi doktotra git doktor da sana antibiotik wericektir kurusun die dedigin gibi kurumamaış daha iltaap ondan dokunamıosun yanlız iş cok zahmetlidir bil.bayya uğraşcaksın...[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

Ben her yaz metrelerce dibe dalıyorum, hiçbişey olmadı. Ama küçükken evet ağrırdı.

Şöyle de salakça bir şey yaparlardı, bazen işe yarardı. Bir gazetekağıdını külah şeklinde yapıp, kulağına sokarlar.. Sonra gazetenin diğer ucunu yakarlardı..

Aslında mantıklı tabii, yanıyor, bir şekilde çekim oluşuyor. Ama etkisi çok fazla değil. Bazen geçiyordu, hakkını vermek lazım.

Kulağınıza su kaçıyor ve çıkmıyorsa, kulağınızı temizletmenizde büyük fayda var.

Ayrıca 2.5 metre zaten ellerinizi yukarı kaldırdığınızda neredeyse batacağınız bir mesafe :) Abartmayalım :)[hline]
-ee
Sosyal ağlarda paylaş

Ne hapı ne iğnesi ne damlası noluyoruz? Geçmez o şekilde.

Aynısı oldu bana iltaaplandı kulak direk gittim özel doktora kulak burun boğazcıya yani,

uzandım koltuğa, döndüm ağrıyan kulaamı, su gibi bi ilaç var püskürttü ondan kulaama bekledik bikaç dakika, ondan sonra bi aletle kulağımdaki bütün iltaabı çekti hiçbişey kalmadı.

Böyle hap alarak bekleyerek bilmemnaaparak geçmez bu. Git göster özel doktora hemen kurtulursun..[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...