Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-PSV

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

said:
Mike, 27 Eylül 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
berqe bu düşünceyi taşıyorsan sonuna kadar götür şöle diyelim, fener 1 puan çekerse ben malım diye title koydurtucam, çekmezse sen koydurtucanmı?!?!

git mö leri yenin siz ya

ben fenerin avrupada oynadigi futbola bakarak soyluyorum. Boyle gelipte yok yenerse mal yazicanmi gibi cocukca seyler yazma lutfen futbolda hersey olabilir. Ama Psv gibi bi takima karsi fenerin fazla sansi yok bence[signature][hline]A Jedi Shall Not Know Anger
Nor Hatred
Nor Love

Sosyal ağlarda paylaş

said:
berqe, 28 Eylül 2005 13:07 tarihinde demiş ki:
said:
Mike, 27 Eylül 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
berqe bu düşünceyi taşıyorsan sonuna kadar götür şöle diyelim, fener 1 puan çekerse ben malım diye title koydurtucam, çekmezse sen koydurtucanmı?!?!

git mö leri yenin siz ya

ben fenerin avrupada oynadigi futbola bakarak soyluyorum. Boyle gelipte yok yenerse mal yazicanmi gibi cocukca seyler yazma lutfen futbolda hersey olabilir. Ama Psv gibi bi takima karsi fenerin fazla sansi yok bence

ya şöyle şansı yok filan diyorsunuz ya sinir oluyorum walla adamların başkanı beraberlige seviniriz diyor tüm bet siteleri feneri favori gösteriyor siz gelip burda yok psv 4 atar yok şansı yoq sanırım böyle yorum yapanlar fenerin avrupada başarılı olmasını istemiyor.[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
2pac, 10 Eylül 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
5 den fazla atarız
futbolu biliyosam konuşuyorum tarafsız yani yanlış anlamayın farklı yeneriz

Sosyal ağlarda paylaş

Bi zahmet bir türk takımı yensin artık, rezil oluyoruz. 2 hafta önce 3 maç 3 yenilgi, diğer takımlar desen zaten direk döküldü rezalet bir sezon...[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 28 Eylül 2005 19:23 tarihinde demiş ki:
Bi zahmet bir türk takımı yensin artık, rezil oluyoruz. 2 hafta önce 3 maç 3 yenilgi, diğer takımlar desen zaten direk döküldü rezalet bir sezon...

Yarın gs yenicek. İçin rahat olsun. ;) 4-5 tane atıcaz inşallah.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...